lokalizator gps

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Ghul
Posty: 58
Rejestracja: 06 października 2010, 20:01
Motocykl: W planach 535... ale najpierw prawko;)
Lokalizacja: Jaworzyna Śląska
Wiek: 37
Status: Offline

lokalizator gps

Post autor: Ghul »

Witam

znalazłem na allegro lokalizator gps za naprawdę śmieszne pieniądze:) zastanawiam się ile ten gadżet jest naprawdę warty, może ktoś z forumowiczów już z tego korzysta?
Awatar użytkownika
paula139
Posty: 11
Rejestracja: 17 lipca 2012, 23:14
Motocykl: brak
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 33
Status: Offline

Re: lokalizator gps

Post autor: paula139 »

Ile jest warty w tym momencie ciężko mi powiedzieć - ja kupiłam parę miesięcy temu za jakieś ~300zł. Hmm szczerze mówiąc nie za często używam :) Chodzi ci o taki, żeby na bieżąco lokalizować położenie nadajnika, czy o taki, żeby kierował cię do zapamiętanego punktu?
Ghul
Posty: 58
Rejestracja: 06 października 2010, 20:01
Motocykl: W planach 535... ale najpierw prawko;)
Lokalizacja: Jaworzyna Śląska
Wiek: 37
Status: Offline

Re: lokalizator gps

Post autor: Ghul »

o taki który będzie namierzać położenie pojazdu i informować właściciela w razie spotkania z amatorami cudzej własności :) jakiś zakręcony jestem i nie dodałem linka... piękna sobota słońce świeci a człek :chopper: nie ma:(

http://allegro.pl/gps-lokalizator-podsl ... 82928.html
Awatar użytkownika
vidi
Posty: 41
Rejestracja: 05 czerwca 2012, 21:07
Motocykl: Virago 125 1997r.
Lokalizacja: Kraków/Myślenice
Wiek: 51
Status: Offline

Re: lokalizator gps

Post autor: vidi »

Czas czuwania 48 godz. czyli ładuj na okrągło. Ale gadżet wydaje się praktyczny.
... dzisiaj jestem mały ale jutro będę duży .... może tak na 535 ;)
Awatar użytkownika
paula139
Posty: 11
Rejestracja: 17 lipca 2012, 23:14
Motocykl: brak
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 33
Status: Offline

Re: lokalizator gps

Post autor: paula139 »

To ja mam coś o takiej funkcjonalności właśnie - zakupione dla bezpieczeństwa podczas obierania tras freeride'owych na snowboardzie. Fajna sprawa, ale na krótką metę, jeżeli chciałbyś trzymać to cały czas przy moto, to raczej nie zda egzaminu (baterie). Weź też pod uwagę, że żeby to działało, musisz zainwestować w dodatkową kartę SIM (przynajmniej u mnie tak jest, ale z tego linku wydaje mi się, że to ta sama zasada)
Ghul
Posty: 58
Rejestracja: 06 października 2010, 20:01
Motocykl: W planach 535... ale najpierw prawko;)
Lokalizacja: Jaworzyna Śląska
Wiek: 37
Status: Offline

Re: lokalizator gps

Post autor: Ghul »

elektryk ze mnie marny ale myślę że dało by się podłączyć toto pod elektrykę motocykla ew pod gniazdo zapalniczki... problem z ładowaniem z głowy. Na dłuższe garażowanie odpada ale na sezon to myślę że spoko. trochę zabawy pewnie by było ale uśmiech kiedy odzyskujesz motocykl jest bezcenny :D
ODPOWIEDZ