spacerówki xv 750-ktoś,coś?

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
osman1971
Posty: 312
Rejestracja: 26 października 2013, 16:26
Motocykl: Była 535 jest 750
Lokalizacja: Chorzów
Wiek: 52
Status: Offline

spacerówki xv 750-ktoś,coś?

Post autor: osman1971 »

Czy ktoś z forum robi jakieś fajne wysunięte podnóżki-spacerówki w rozsądnej cenie? poza tym jak się to ma do zamontowania z gmolami? Mam org gmole i założone na nie takie zwykłe składane spacerówki, ale jest niewygodnie,wysoko. Ktoś przerabiał temat,może jakies pomysły?
Awatar użytkownika
madey
Posty: 304
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:35
Motocykl: Virago XV 750 '93
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: spacerówki xv 750-ktoś,coś?

Post autor: madey »

Podbijam. Poszukuję spacerówek wraz z dźwignią skrzyni biegów i hamulca. Jakieś pomysły/sugestie?
"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Awatar użytkownika
al99
Posty: 2340
Rejestracja: 07 maja 2008, 07:19
Motocykl: łoweł ,włotki,lacie
Lokalizacja: Tychy-Bieruń Nowy
Wiek: 52
Status: Offline

Re: spacerówki xv 750-ktoś,coś?

Post autor: al99 »

kiedyś dłubałem spacerówki tak zwane forward control Virago,,,tyle że nie za bardzo idzie to po toniu usztuchać.
sam materiał to koszt już robi a z fosztuf to się tego nie pozbijo. .można wykonać z dobrej gatunkowo stali ,obrobić i pochromować ,,,ino po co? jak dzisiejsza technologia oferuje stal chroniklową .stelarz chromonikiel, stopki z toczonego pa-36, cięgna tyż z kwasówki, łączniki co by taniej było ze stali powleconej ocynkiem,,,,reasumując jednostkowo się nie kali ale przy realizacji powiedzmy 15/20 szt można już zacząć o tym myśleć.
Dla przykładu,,,,mając kiedyś wdzięczną vircię 250 i nie mogąc se kupić takiego gadzetu sam usztuchałem zdzierając pomysł z innych projekrów i koszt wyszedł minie jednostkowo ok 800zł,,więc poszłem dalej i zrobiłem masówkę co odbiło się na zapotrzebowaniu na rynek za naszą zachodnią granicą i ludziska skłonni byli wyłożyć te 240 euro za komplet ( w PL nikt za to nie zapłaci przy tak mało prestiżowym motungu buhehe,,,nie dotyczy mnie to oczywiście)przy cenie jaka panowała na ebay ok 450 euro.Wszystko się da zrobić ale nie za darmo i nie dokładając do tego bo skończycie jak ja czyli siadając na życi i płacząc do nieba że zabrakło na opłaty bo się do interesu dołożyło z racji pasji i miękkiej życi robiąc po tooniu i bez wizji przyszłosci nikt nie zapamięta twórcy oraz włożonej pracy i wszystko pójdzie w pidziec jak to wołk i zajeć godali :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 31 marca 2016, 10:38 przez al99, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej być znanym Pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
czas nie patyk ,na moczarach nie stoi
Moimi obietnicami piekło jest całe wybrukowane.więc na Wasze już miejsca nie starczy.........
Awatar użytkownika
KIT
Posty: 263
Rejestracja: 04 maja 2011, 23:11
Motocykl: Virago 1000 Gold
Lokalizacja: Wronki
Wiek: 51
Status: Offline

Re: spacerówki xv 750-ktoś,coś?

Post autor: KIT »

Mam oryginalne forward control Virago 750-1100 jak byś był zainteresowany to po południu możemy pogadać.
Awatar użytkownika
al99
Posty: 2340
Rejestracja: 07 maja 2008, 07:19
Motocykl: łoweł ,włotki,lacie
Lokalizacja: Tychy-Bieruń Nowy
Wiek: 52
Status: Offline

Re: spacerówki xv 750-ktoś,coś?

Post autor: al99 »

atak na marginesie ,,,,to radoi lubiłem kiedyś słuchać zamin sałem się pełnoprawnym tego Państwa obbywatelem,dają super muzę i sa obcy politycznie ,,,ino jest jeden skopuł .....po flanndzku godają buhehe
https://www.youtube.com/watch?v=fzWQV5OiQQQ
Lepiej być znanym Pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
czas nie patyk ,na moczarach nie stoi
Moimi obietnicami piekło jest całe wybrukowane.więc na Wasze już miejsca nie starczy.........
Awatar użytkownika
madey
Posty: 304
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:35
Motocykl: Virago XV 750 '93
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: spacerówki xv 750-ktoś,coś?

Post autor: madey »

Niezła aranżacja ;) Może by się zebrała jakaś grupa chętnych na zakup takiego produktu?
BTW wiszę Ci jeszcze flachę za pomoc z polerką :D jak odpalę maszynę wreszcie po zimie to wpadnę z przesyłką ;)
"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Awatar użytkownika
Top Gun
Posty: 2983
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 16:23
Motocykl: CRF 1000
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 59
Status: Offline

Re: spacerówki xv 750-ktoś,coś?

Post autor: Top Gun »

Masz link, naprawdę solidne wykonanie...
http://motonautilus.pl/produkt/254/chro ... o-750-1100
,,Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz kiedy okażą się potrzebne,,
tomsi_tj
Posty: 16
Rejestracja: 15 listopada 2016, 21:56
Motocykl: Yamaha virago XV 750
Status: Offline

Re: spacerówki xv 750-ktoś,coś?

Post autor: tomsi_tj »

Witajcie.
chciałbym zapytać o Wasze opinie na temat spacerówek z linku powyżej
http://motonautilus.pl/produkt/254/chro ... o-750-1100
Mam 188 cm wzrostu i czasem przy dalszej jeździe sztywnieją mi kończyny (trudno 49 lat i problemy z kręgosłupem robi swoje)
W tej chwili mam tak:
20160930_093635.jpg
20160930_093635.jpg (127.53 KiB) Przejrzano 2195 razy
ale to nie to. Pozycja dziwna i z bezpieczeństwem to wiele nie ma wspólnego .
Rozważam zakup spacerówek z motonautilius , wiąże się to z pozbyciem fabrycznych setów no i sporym wydatkiem , więc chętnie zapoznałbym się z opiniami kogoś kto użytkuje już wspomniane wynalazki.
osman1971
Posty: 312
Rejestracja: 26 października 2013, 16:26
Motocykl: Była 535 jest 750
Lokalizacja: Chorzów
Wiek: 52
Status: Offline

Re: spacerówki xv 750-ktoś,coś?

Post autor: osman1971 »

A masz jeszcze org gmole? Ja sam sobie zrobilem wlasnie na org gmolach i jest super,a koszt 150zl gdzies chyba jeszcze jest jakies zdjecie,a jak nie to podaj maila wysle ci jakies zdjecia
ODPOWIEDZ