Kosynier

Odnośniki do stron o tematyce motocyklowej...
Awatar użytkownika
Lucky Mike
Posty: 109
Rejestracja: 26 sierpnia 2013, 20:32
Motocykl: VX 535S 2YL '96/MY97
Lokalizacja: W-wa
Wiek: 55
Status: Offline

Kosynier

Post autor: Lucky Mike »

Rower z którego może coś wyrośnie:
https://www.youtube.com/watch?v=04LqZfyzzQc

Pozdrawiam,
M.
Wesprzyj 1% z PIT Trening Pewności Siebie unikalny program dla dzieci, które doświadczają przemocy w szkole. Więcej: http://www.przemocwszkole.org.pl/wplaty.html
Awatar użytkownika
Doniu
Posty: 255
Rejestracja: 21 lutego 2016, 13:39
Motocykl: Yamaha xv 1100 virag
Lokalizacja: Wielkopolska
Status: Offline

Re: Kosynier

Post autor: Doniu »

Dla mnie BOMBA !!!
Ale dane niech mi będzie. Wał kardana mieć w napędzie...
Awatar użytkownika
grzegorzbr2
Posty: 4920
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:00
Motocykl: XV 535 1,1 1,7 1,3
Lokalizacja: Świętokrzyskie - TOP
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Kosynier

Post autor: grzegorzbr2 »

Taa, przypomina mi się mój tiuning sprzed laty roweru wigry 3.
Bedąc w wieku okolo 12 lat dospawalem do składaka uchwyty do ramy i zamontowalem silnik od komarka. Rowerek fajnie smigał tylko tylne kolo wytrzymywalo jeden sezon, jezdzilem nim trzy sezony po czym odsprzedalem go . To byly czasy...... :D
Awatar użytkownika
tylust
Posty: 2698
Rejestracja: 13 stycznia 2014, 09:26
Motocykl: XV 750 1982r.
Lokalizacja: Kalisz - Wlkp.
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Kosynier

Post autor: tylust »

Doceniam ludzi, którym się chce, natomiast mam mieszane uczucia, podobnie jak w przypadku reaktywacji "Syrenki" czy "Warszawy". Wygląda solidnie i widać dbałość o jakość wykonania i szczegóły,.... ale ani to rower, ani to motorower, a tym bardziej nie motocykl. Jak na rower to chyba mocno przyciężki i wygląda raczej mało poręcznie no i ta pozycja za kierownicą raczej też nie za wygodna na dłuższą metę.... Do tego w odróżnieniu od prawdziwych rowerów praktycznie brak możliwości jakiejkolwiek regulacji siedzenia czy kierownicy (ja przynajmniej nie widzę jak takowej regulacji można by dokonać). Chyba, że to pojazd na miarę pod konkretnego jeźdźca ? Generalnie nie widzę tu nic czego bym wcześniej gdzieś indziej nie widział.
Tomek
ODPOWIEDZ