patrzcie jakie virago znalazłem

Odnośniki do stron o tematyce motocyklowej...
Awatar użytkownika
BORDEN
Posty: 937
Rejestracja: 01 lipca 2008, 18:05
Motocykl: była virago 750 jest vtx 1300
Lokalizacja: Legnica
Wiek: 104
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: BORDEN »

cena bez komentowania, a jeszcze bym proponowal sprzedającemu rusztowanie doczepic z tyłu i wyżej wyżej do nieba - troche torebek, sakiewek oczywiście z "renomowanych firm" najwyższej jakości :mrgreen:
AdamK
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: AdamK »

Oczywista pomyłka -to nie moto do jazdy tylko EKSPONAT do czyszczenia i postawienia w pokoju!!!

Są granice piękności - to już chyba silikon !!!!
Paweł Maro
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Paweł Maro »

wuem pisze:te manetki z nabojami już kiedyś widziałem - chyba nawet na tym forum. Powiem Wam, że zajebiście mi się podobają :roll:
Ja też widziałem... swoje...

http://picasaweb.google.pl/pawelmaro/Mo ... 7494778978
Husky
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Husky »

Paweł Maro pisze:
wuem pisze:te manetki z nabojami już kiedyś widziałem - chyba nawet na tym forum. Powiem Wam, że zajebiście mi się podobają :roll:
Ja też widziałem... swoje...

http://picasaweb.google.pl/pawelmaro/Mo ... 7494778978
... daj namiary? Też takie chcę :rock:
Paweł Maro
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Paweł Maro »

Gość który mi to zrobił ma ksywkę Daddy. Tel. 618677432.

Tak nawiasem mówiąć to albo on robił manetki do tej virażki z tematu, albo to jest jego moto. Kto wie... :?:
Charles
Posty: 95
Rejestracja: 20 grudnia 2008, 18:50
Motocykl: Yamaha Virago XV 1100
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 44
Kontakt:
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Charles »

No manetki rzeczywiście ciekawe i widać że wykonanie piękne, nie jakaś chińszczyzna.
A co do przebiegu to czemu się wszyscy dziwią?? Ja swoją kupiłem w lipcu i miała wtedy najechane dokładnie 5893km. A dodam że jest z 1995 roku. To i specjalnie do Yamahy pojechałem na wymianę oleju, żeby mieć pieczątkę przy przeglądzie na 6000km. Także owszem trzeba być podejrzliwym jak przebieg jest mały, ale cuda też się zdarzają.
A ucinając docinki niedowiarków, którzy będa mi wmawiać że mnie oszukano to powiem że mam całą teczkę dokumentów, które przekazał mi poprzedni właściciel z których wynika, że przebieg jest oryginalny.
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: kyller »

czyli 6000 przez 12 lat ??? niech ci bedzie sorry ja w to nie wierze- w 500 km rocznie
oczywiscie cuda sie zdarzaja, ale facet od cudów od jakis 2000 lat nie zyje

PS jakby ktos uzalezniał zakup od przebiegu to moja AME z 89 ma 3000
moge to potwierdzic ksionzkom serisowom z pieczontkami z holandii ze motur w ogole niejezdzil i tutaj w polsce wczoraj mi wbili wymiane oleju po sezonie bo mogl jescze zostac bo malo jezdzony
Awatar użytkownika
Straszaq
Posty: 317
Rejestracja: 02 grudnia 2008, 13:02
Motocykl: BMW R1150 RT
Lokalizacja: Konin
Wiek: 45
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Straszaq »

kyller pisze:...oczywiscie cuda sie zdarzaja, ale facet od cudów od jakis 2000 lat nie zyje
ha ha ha...popłakałem się z tego tekstu.. :bravo:

A z tymi przebiegami to różne historie bywają....ja np. mam lalkę z 91 roku ale tez podobno 4 lata stała niejeżdzona. Niby mam ksero aktu zgodnu właściciela z 2004 roku, a w dowodzie nie było przeglądów od tego czasu ale niewiadomo czy ktoś z tym jeździł, także wracając do dyskusji może i ten przebieg jest prawdziwy. W każdym bądź razie zarówno ja jak i wielu innych zapaleńców z tego forum wychodzą z założenia, że przebieg na liczniku to jest jedna z ostatnich rzeczy na jaką należy patrzeć przy kupnie moto. A w dzisiejszych czasach w dobie komputerów, drukarek i skanerów spreparowanie pieczątki w jakimś serwisowym papierze nie stanowi większego problemu dla przeciętnego gościa obsługującego kompa.
woyo
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: woyo »

moto piękne,ale cena-przesada-15-16kPLN,to wszystko,manetki- super muszę mieć takie,z reszta niebawem pokażę moja lalę w galerii-kupiona za połowę mniejszą cenę,pozdro!!! :wink:
Charles
Posty: 95
Rejestracja: 20 grudnia 2008, 18:50
Motocykl: Yamaha Virago XV 1100
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 44
Kontakt:
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Charles »

kyller pisze:czyli 6000 przez 12 lat ??? niech ci bedzie sorry ja w to nie wierze- w 500 km rocznie
oczywiscie cuda sie zdarzaja, ale facet od cudów od jakis 2000 lat nie zyje

PS jakby ktos uzalezniał zakup od przebiegu to moja AME z 89 ma 3000
moge to potwierdzic ksionzkom serisowom z pieczontkami z holandii ze motur w ogole niejezdzil i tutaj w polsce wczoraj mi wbili wymiane oleju po sezonie bo mogl jescze zostac bo malo jezdzony
Nie twierdzę że cuda się zdarzają. Mówię tylko, że to jest możliwe. Widziałeś kiedyś egzemplarze mustangów z lat 60 z przebiegami po kilkanaście tysięcy?? A są. Babcia mojego kolegi ma Opla Astrę I kupioną w 1994 roku. I ma w tej chwili na liczniku (Astra, nie babcia) 26000km. I to jest fakt. A to co pisze Straszaq to prawda. Nigdy nie należy wierzyć licznikowi. Przecież zegary można przełożyć od jakiejś która przejechała tylko 4000km i wszystko będzie tak jak trzeba i bez śladów kręcenia.

Ja tylko twierdzę że jak się ma łeb na karku, nie napala się na sprzęta i weźmie się pod uwagę i licznik i papiery i co najważniejsze stan motocykla to można znaleźć maszyny, które naprawdę przejechały mało. Nikogo nie chcę przekonywać, że moja to "nówka sztuka" Obejrzałem u Niemca papiery i wszystko wskazywało na ten przebieg, obejrzałem i stan też na to wskazywał (nawet opony ma jeszcze oryginalne i gdyby nie to że mają 13 lat to ilość bierznika spokojnie by pozwalała jeździć), w salonie Yamahy na Połczyńskiej też potwierdzili mi ten przebieg po przeglądzie, więc wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały na takowy. Więc czemu mam nie wierzyć?? Naprawdę wszędzie widzicie "Teorię Spisku"?? Więc jak się spotkamy na zlocie to przy piwku sami ocenicie czy cuda się zdarzają. :nazdrowie:

A tu chciałem pokazać jaką ciekawą 535 znalazłem: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1093956
woyo
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: woyo »

to,ja jeszcze raz-z licznikiem prosta sprawa,odpinasz linkę i robi tylko obrotomierz,także licznikiem bym się nie sugerował,natomiast naprzykład klockami hamulcowymi,jak sie okazuje,ja w swojej lali mam oryginały z 1998,a to o czymś świadczy,wprawdzie sa starte do połowy,ale jeszcze jeden sezon można na nich smignąć,z resztą i tak je wymienię na nowe raem z płynem na wiosnę,kupując moje virago-miała na liczniku niecałe 10 000 przebiegu w co osobiscie nie wierzę,choć może akurat..,pozdro!!! :wink:
Charles
Posty: 95
Rejestracja: 20 grudnia 2008, 18:50
Motocykl: Yamaha Virago XV 1100
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 44
Kontakt:
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Charles »

MAC
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: MAC »

Co do pierwszej aukcji autora... tylko podnóżki mam takie same, 32 tysie to kosmos, ale każdy się jakoś`ceni

[ Dodano: Sob Sty 17, 2009 9:25 pm ]
Te maszyny są świetnie zrobione i na pewno dbane.... bardzo prawdopodobne, że dbane, dużo roboty wsadzone, kasy i serca, piknie
Awatar użytkownika
Cypis
Posty: 340
Rejestracja: 08 czerwca 2008, 11:02
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Cypis »

wuem pisze:te manetki z nabojami już kiedyś widziałem - chyba nawet na tym forum. Powiem Wam, że zajebiście mi się podobają :roll:
ja je kiedyś zamieszczałem, bo chorowałem na nie przez długi czas, ale kolo zaspiewał ... 1200 PLN to sobie odpuściłem. On sam to wykonuje, daje łuski od colta silver, imitacja bębenka - masa dodatków
Podobno sa tylko 2 pary takich i chciałem, zeby moje były trzecie, ale w 2007 było 600 PLN a pod koniec 2008 już 1200 PLN - i jeszcze Pan nie wiedział, czy mu się chce robić takie ...
Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość.
Charles
Posty: 95
Rejestracja: 20 grudnia 2008, 18:50
Motocykl: Yamaha Virago XV 1100
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 44
Kontakt:
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Charles »

A co powiecie o takich wydechach???? :grin:

http://www.youtube.com/watch?v=hm4MrPOOC_0
Awatar użytkownika
gangster
Posty: 642
Rejestracja: 13 lipca 2008, 09:57
Motocykl: Była Virago 1100
Lokalizacja: Kluczbork
Wiek: 52
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: gangster »

Ale zaje...... fajne i brzmienie jakby waliło ze 40 haubic .

:bravo: :bravo: :bravo:
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.
Hałas nie z tego świata, ogień nie z tej ziemi.



EMZ-TS 250 =>JUNAK M-10 =>XV-535 =>XV1100 => BMW F 650 => HONDA CBF 600 S OBECNIE
mario63
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: mario63 »

Marcin pisze:cena z kosmosu. Ten rocznik kupisz za 16 000 i zapewniam cię, żeby tak ją ubrać jak koleś z ogłoszenia nie wydasz następnych 16 tyś. Na najbliższym moto-bazarze kupisz wszystko co Ci się będzie podobało i kupa kasy zostanie!!!!! Moim zdaniem szuka naiwniaka z kasą
a do tegi ile przyjemności (każdego roku w martwym sezonie) w dokupowaniu takich bajerów. :grin:
kk29c
Posty: 10
Rejestracja: 25 lutego 2009, 12:19
Motocykl: Pomalutku szukam 535 lub 750
Lokalizacja: LUBIN
Wiek: 58
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: kk29c »

Mnie tam wygląd tych rurek się nie podobał :neutral: ale dźwięk bajera :bravo:
"Żyję aby kupić, kupię aby jeździć"
Awatar użytkownika
Ordynator
Posty: 218
Rejestracja: 21 sierpnia 2008, 12:59
Motocykl: Virago 750 '96
Lokalizacja: Gryfino
Wiek: 43
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Ordynator »

ZF Kolektyw
Awatar użytkownika
inco
Posty: 1021
Rejestracja: 08 kwietnia 2008, 18:32
Motocykl: Virago 750 94r
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 37
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: inco »

Moc, oraz bak malowany jednokolorowo (chyba, ze to wrażenie spowodowane światłem).
# Automatyczna blokada tekstu
# Jeżeli to widzisz zgłoś komentarz do Moderatora lub Administracji.
Awatar użytkownika
Ordynator
Posty: 218
Rejestracja: 21 sierpnia 2008, 12:59
Motocykl: Virago 750 '96
Lokalizacja: Gryfino
Wiek: 43
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Ordynator »

inco pisze:Moc, oraz bak malowany jednokolorowo (chyba, ze to wrażenie spowodowane światłem).
O rety, to też heheh. Ale chodziło mi jeszcze o coś innego :)
ZF Kolektyw
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 3317
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 09:42
Motocykl: Noise Generator 1100
Lokalizacja: Grójec
Wiek: 52
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Szymon »

Przebieg troche sie rozjezdza -opis vs foto-
stawiaj browara :mrgreen:
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień.

Obrazek
Awatar użytkownika
Ordynator
Posty: 218
Rejestracja: 21 sierpnia 2008, 12:59
Motocykl: Virago 750 '96
Lokalizacja: Gryfino
Wiek: 43
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: Ordynator »

Szymon pisze:Przebieg troche sie rozjezdza -opis vs foto-
stawiaj browara :mrgreen:
w mordę, hehe, też nie zauważyłem. Ale chodziło mi głównie o rocznik tego cacka :)
ZF Kolektyw
bartazzz
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: bartazzz »

zwiezione z holandii i jak zwykle nie znając holenderskiego gość spisał datę rejestracji przez ostatniego właściciela. Co również sugeruje że kole nie ma pojęcia o Virago
Awatar użytkownika
leszekk
Posty: 4146
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 21:35
Motocykl: XV750 -> BMW R1200GS
Lokalizacja: mazowieckie
Status: Offline

Re: patrzcie jakie virago znalazłem

Post autor: leszekk »

No cóż, nie każdy zna angielski, umie przeliczyć mile na kilometry, zna się na rocznikach itd. itp.
Maszynka w gruncie rzeczy nie brzydka, tyle, że w ogłoszeniu odmłodzona o circa 10 latek. Nie bądźmy drobiazgowi ;)
Zacisk hamulcowy jednotłoczkowy, tarcze hamulcowe, malowanie, koła, wydechy ... wszystko jakby od kompletu i jedyne co nie gra to to, że kolo nieświadomie przedłużył produkcję tego modelu o 4 lata :D
In God we Trust -- all others must submit an X.509 certificate.
ODPOWIEDZ