nie dziala mi swiatlo pasa, klakson

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
Jiitenshowa
Posty: 4
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 00:09
Motocykl: Yamaha Virago XV125
Lokalizacja: Kettering
Wiek: 30
Status: Offline

nie dziala mi swiatlo pasa, klakson

Post autor: Jiitenshowa »

Jak wspominalam jestem zielona.
czy moze mi ktos powiedziec jak sprawdzic w ktorym miejscu mi to nie dziala tak bym nie musiala wszystkiego rozkrecac?
i pytanie dotyczace zupelnie czegos innego gdzie zakupywaliscie swoj sprzet naprawczy? bo wlasnie jade do PL i planuje go tam zakupic.
licze na Wasza pomoc
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2015, 12:40 przez Jiitenshowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: swiatlo pasa, klakson

Post autor: Blunio »

Jiitenshowa pisze:moze mi ktos powiedziec jak sprawdzic w ktorym miejscu mi to nie dziala tak bym nie musiala wszystkiego rozkrecac?
Żeby nie tytuł posta to trudno by się domyśleć o co chodzi :roll:
Na początek posprawdzaj bezpieczniki, pewnie są gdzieś pod siedzeniem.
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
Seik
Posty: 426
Rejestracja: 23 czerwca 2012, 17:57
Motocykl: Varadero XL1000
Lokalizacja: Kępno
Wiek: 52
Status: Offline

Re: nie dziala mi swiatlo pasa, klakson

Post autor: Seik »

Ja kurcze, mialem cos takiego, pamietam, ze musialem rozebrac kawalek wiazki w okolicy otworu odpowietrzenia akumulatora (spadl wezyk) i tam byla zlaczka ktora skorodowala....
Każdy kto próbował kiedyś puścić cichacza w towarzystwie, wie jak operować sprzęgłem...
ODPOWIEDZ