Rura zawieszenia LAGA

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
zybi17
Posty: 92
Rejestracja: 09 sierpnia 2016, 18:13
Motocykl: Honda NT 650 Deauvil
Lokalizacja: Kleczew
Wiek: 57
Status: Offline

Rura zawieszenia LAGA

Post autor: zybi17 »

Witam. Zmuszony jestem wymienić jedną rure zawieszenia z powodu krzywizny, znalazłem coś takiego http://allegro.pl/rura-zawieszenia-laga ... 95175.html
Miał już ktoś do czynienia z tym produktem?
Awatar użytkownika
tylust
Posty: 2698
Rejestracja: 13 stycznia 2014, 09:26
Motocykl: XV 750 1982r.
Lokalizacja: Kalisz - Wlkp.
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Rura zawieszenia LAGA

Post autor: tylust »

Jak kojarzę po zdjęciu to jest to produkcja chyba firmy polskiej TLT motor - wg opisu z innego sklepu "firma zajmuje się produkcją rur teleskopów motocykli. Firma TLT motor szczególną wagę przykłada do dokładnego opracowania zaworów olejowych wchodzących w skład rur teleskopów. Technologia wykonywania to obróbka cyfrowa, technika laserowa oraz obróbka galwaniczna. Rury teleskopowe powlekane są twardym chromem technicznym"

Poniżej masz tą samą lagę z innego sklepu - taniej. Nie biorę za to źródło odpowiedzialności jakby co, ale można znaleźć taniej niż to co pokazałeś :mrgreen: Zadzwoń i popytaj :nazdrowie:

http://www.hadesjarocin.pl/hades/yamaha ... skopu.html
Tomek
Awatar użytkownika
zybi17
Posty: 92
Rejestracja: 09 sierpnia 2016, 18:13
Motocykl: Honda NT 650 Deauvil
Lokalizacja: Kleczew
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Rura zawieszenia LAGA

Post autor: zybi17 »

Dzięki. W przyszłym tygodniu będe w Kaliszu to może zachacze o Jarocin o ile będą mieli na stanie tą rure :nazdrowie:
Awatar użytkownika
zybi17
Posty: 92
Rejestracja: 09 sierpnia 2016, 18:13
Motocykl: Honda NT 650 Deauvil
Lokalizacja: Kleczew
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Rura zawieszenia LAGA

Post autor: zybi17 »

Rura zamontowana, znalazłem w sklepie Motobox firmy Paolo Tarozzi no i cena nie zabija tak jak w innym popularnym sklepie.
Przy okazji wykombinowałem na prędce przyrząd do wciskania korka :)
Obrazek

Prośba do admina co by połączył te dwa posty bo jakoś wcześniej go nie znalazłem
viewtopic.php?t=8536
ODPOWIEDZ