FILTR`y - jakie ??

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
MuSStaFFa
Status: Offline

FILTR`y - jakie ??

Post autor: MuSStaFFa »

Panowie jak w temacie... szykuje sie do przegladu... oleje to juz wiem jakie ... swiece rowniez.. .a jakie mam kupic filtry... powietrza , paliwa ??? cos jeszcze ,.. bo ja nowicjusz jestem... dzieki.... za dop... aha i ps.. czy dac do regulacji i czyszczenia gazniki... moto kupilem w tym miechu.. jest sprowadzony.. niby ladnie jezdzi..ale ni mam pewnosci co do wszystkiego i czasami jak sie rozgrzeje to zaczyna palic na 1 swieczke...ale podejzewam swieczki.. bo sa jakies bosha...3-elektrodowe... i je tez bede zeminaial...ale wracajac do tematu.. jakie filtry... ?? i co z gaznikami.... hmm ??
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: FILTR`y - jakie ??

Post autor: Arktos »

Witaj MuSStaFFa masz fajny motorek wiec wszyscy maja cierpliwosc ale leniuch jestes i zasmiecasz to forum wszystko znajdziesz tu albo na starym wiec masz link do starego http://www.virago.fora.pl/ i do dziela. Pozdrawiam i do zobaczenia w Łodzi na moto-bajzlu ciekawe kiedy bedzie jak bedziesz wiedzial to napisz.

Pozdrawiam i ciesze sie ze rosniemy w sile !!!
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
MuSStaFFa
Status: Offline

Re: FILTR`y - jakie ??

Post autor: MuSStaFFa »

no widzialem w gazecie jakiejs ze 1-3 styczen hala expo.... :-) i na pewno do zobaczenia :-)

ps.. co moge to szukam.. ale ma mmalo czasu do jutra.. a chcialbym miec te dane na jutro rano.. bo zlece zakup wszystkiego moim zaprzyjaznionym ziomkom z serwisu toyoty.....i w hurcie bedzie pewnie taniej.... takze poki co zasmiecam tylko tym czym musze... dzieki za wyrozumialosc :-)
ODPOWIEDZ