Co sądzicie o nowej beczce, tłumika, własnej konstrukcji

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
grzegorz 6
Posty: 349
Rejestracja: 11 grudnia 2007, 20:11
Motocykl: virago xv -1100
Lokalizacja: mielec
Wiek: 50
Status: Offline

Co sądzicie o nowej beczce, tłumika, własnej konstrukcji

Post autor: grzegorz 6 »

Ja zrobiłem nową ,jeżdżę na niej 6 miesięcy ,tamta padła i był dylemat co dalej /.Postanowiłem zrobić nową i zrobiłem .Problem był z montażem ,ale i z tym sobie poradziłem .Został cały pocięty na części i zbudowany od nowa plus puste wydechy z możliwością wstawienia końcówek, tak zwane szybki Montez ,trwa on 1 minutę i z ryczącej robi się oryginał ,typu stelaż zamontowałem też swój jak cieszyć się z motoru to i cza przy nim chodzić i naprawiać to wtedy mamy satysfakcję .a tak do mechanika to każdy mądry potrafi .A co wy o tym sądzicie .To proszę się jnwidualnie wypowiedzieć .

POZDRAWIAM SZALEJĄCYCH NA MOTORACH
:roll:
Awatar użytkownika
kasia-jaro
Posty: 1037
Rejestracja: 02 października 2007, 19:26
Motocykl: wigry 3
Lokalizacja: Pcin Dolny
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Co sądzicie o nowej beczce, tłumika, własnej konstrukcji

Post autor: kasia-jaro »

Szacun za samodzielną modernizację moto
grzegorz 6 pisze:Postanowiłem zrobić nową i zrobiłem
jeśli możesz to oprzyj swoją pracę na jakichś fotkach

...beczkę kiedyś już tu przerabialiśmy
http://moto.allegro.pl/item260914017_tu ... _nowa.html
Obrazek
MOTOVIR
Status: Offline

Re: Co sądzicie o nowej beczce, tłumika, własnej konstrukcji

Post autor: MOTOVIR »

grzegorz 6 pisze:Ja zrobiłem nową ,jeżdżę na niej 6 miesięcy ,tamta padła i był dylemat co dalej /.Postanowiłem zrobić nową i zrobiłem .Problem był z montażem ,ale i z tym sobie poradziłem .Został cały pocięty na części i zbudowany od nowa plus puste wydechy z możliwością wstawienia końcówek, tak zwane szybki Montez ,trwa on 1 minutę i z ryczącej robi się oryginał ,typu stelaż zamontowałem też swój jak cieszyć się z motoru to i cza przy nim chodzić i naprawiać to wtedy mamy satysfakcję .a tak do mechanika to każdy mądry potrafi .A co wy o tym sądzicie .To proszę się jnwidualnie wypowiedzieć .

POZDRAWIAM SZALEJĄCYCH NA MOTORACH
:roll:
DO PRZYWITALNI MARSZ

pozdrawiam MOTOVIR
Awatar użytkownika
Marek73
Posty: 5138
Rejestracja: 05 września 2007, 08:51
Motocykl: była Virago 750 jest CZARNY WALDEK
Lokalizacja: Kotla
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Co sądzicie o nowej beczce, tłumika, własnej konstrukcji

Post autor: Marek73 »

A jak już się przedstawisz to napisz jak rozwiązałeś problem regulacji gaźników. Bo jak puste to powinny być wyrególowane na nowo, a później jak zmienisz na oryginał to znowu trzeba pogrzebać.
cugu
Status: Offline

Re: Co sądzicie o nowej beczce, tłumika, własnej konstrukcji

Post autor: cugu »

Sory panowie ale nie kumam do czego to" ło" służy.proszę o objaśnienia :oops:
ODPOWIEDZ