Brak świateł

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
Awatar użytkownika
janek18ff
Posty: 38
Rejestracja: 13 lipca 2014, 20:40
Motocykl: Virago 1100
Status: Offline

Brak świateł

Post autor: janek18ff »

Witam ma virago 1100 z 96r od paru dni mam problem ze swiatlami raz sa raz ich nie ma pozatym pali mi bezpiecznik od tylnego swiatła i tak na zmiane raz przednie swiatło raz tylne wyczyscilem kable rozebralem i wyczyscilem skrzynke z bezpiecznikami i ciagle to samo nawet dzis spaliło mi główny bezpiecznik czemu? Dodam ze w liczniku (predkosciomierzu) jest jakis tranzystorek czy cos w tym rodzaju byl odlutowany jeden kabelek ale nie wiem czy to ma cos wspólnego jesli ktos cos wie prosze o odp.z góry dziekuje :frustrated:
Awatar użytkownika
mytek1
Posty: 1107
Rejestracja: 21 września 2009, 18:10
Motocykl: xv535,vt1100,vs1400
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiek: 34
Status: Offline

Re: Brak świateł

Post autor: mytek1 »

Instalację musisz dokładniej przeglądnąć, czy czasem nie masz gdzieś jakiegoś kabla przetartego. Lampy pooglądaj, gniazda żarówek. Ten tranzystorek to najprawdopodobniej kontaktron, aczkolwiek najlepiej podrzuć jakieś zdjęcie.
Czasem wydawać się może, że życie nie ma sensu, kiedy nic nie ma dla ciebie znaczenia, nudzisz się... Wtedy wsiądź na motocykl i jedź... tylko ty, maszyna, droga i szeroki horyzont...
Awatar użytkownika
janek18ff
Posty: 38
Rejestracja: 13 lipca 2014, 20:40
Motocykl: Virago 1100
Status: Offline

Re: Brak świateł

Post autor: janek18ff »

I ciagle problem ten sam raz swiatla sa raz niema w dodatku akumulator mi rozladowywuje
Awatar użytkownika
janek18ff
Posty: 38
Rejestracja: 13 lipca 2014, 20:40
Motocykl: Virago 1100
Status: Offline

Brak świateł

Post autor: janek18ff »

Problem rozwiazany przyczyna
Zasniedziane kable w przełacznikach
Akumulator do wymiany
ODPOWIEDZ