Znowu niespodzianka Gaźnik

Tematy związane z gażnikami
Awatar użytkownika
KoSS
Posty: 2657
Rejestracja: 04 lutego 2008, 19:17
Motocykl: VARADERO XL1000V '99
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 49
Status: Offline

Re: Znowu niespodzianka Gaźnik

Post autor: KoSS »

Regulacja ale nie u Szpili w Katowicach bo ci spiep...ą tak jak mi. Moja 1100 po dzisiejszym spacerze zeszła poniżej 5l/100km więc 535 z wynikiem 8l to naprawdę wiele. Poszukaj jakiegoś dobrego mechanika lub poczytaj posty o regulacji i sam zrób, ja nie dałem rady więc oddałem do poprawy po Szpili a i tak więcej od nich zrobiłem.
"Czasami wychodzi lepiej niż planujesz" - pomyślał mąż, gdy rzucił młotkiem w kota, a trafił w żonę.


http://www.studio-kom.pl
http://www.szafa-malolata.pl
Awatar użytkownika
ayo007
Posty: 1207
Rejestracja: 12 września 2007, 21:51
Motocykl: yamaha virago 1100
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Znowu niespodzianka Gaźnik

Post autor: ayo007 »

gangster pisze:Witam!!! Kupiłem niedawno Viraszke zachwyt wiadoma sprawa,coś niepaliła na jeden garnek , wymienilem świece chodzi ale połyka mi 8l. / 100 jaki następny krok regulacja gażników? : Pomocy. :neutral:
..
..jakbys miał bliżej to mogłbym looknąć na te gazniory, pewnie bym sie z nimi dogadał, tak jak z KoSS-owymi :cool: ..
Virago 1100,na razie starczy..:)
Awatar użytkownika
gangster
Posty: 642
Rejestracja: 13 lipca 2008, 09:57
Motocykl: Była Virago 1100
Lokalizacja: Kluczbork
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Znowu niespodzianka Gaźnik

Post autor: gangster »

Tak chyba zrobie że spróbuje się za nie wziąśc sam ,ale najpierw zabiore się za polerke silnika i wygar a wtedy będe ryrał w gaziorach. Skończone!!! :bravo: : I tak trochę przykreciłem te dwie śrubki chyba od mieszanki i nic , bujnołem się na obwodnice dalej to samo wycisłem 1.25 zł. co można jeszcze samemu popatrzec, czy lepiej oddac wręce fachowca :?:
crazy
Status: Offline

Re: Znowu niespodzianka Gaźnik

Post autor: crazy »

KoSS pisze:Regulacja ale nie u Szpili w Katowicach bo ci spiep...ą
tak tak ten serwis to pieniądze chce zarabiać a nie sprzęty ustawiać, mnie zignorowali bo sie śrubka nie chciała wykręcić,więc se sam zrobiłem
ODPOWIEDZ