Virago 125 problem

Tematy związane z gażnikami
Godzinus
Posty: 22
Rejestracja: 21 marca 2014, 23:23
Motocykl: Virago 125
Status: Offline

Virago 125 problem

Post autor: Godzinus »

Witam, mam problem ze swoją Piękną :(
Chodzi o to ze gdy moto sie nagrzeje, chce wsiaść i jechać, to dajać gaz jest takie buuuu i moto gaśnie jak by nie miał siły, ale gdy załącze ssanie nawet tak do polowy to jak rakieta leci, o dziwo świece mają kolor kawy z mlekiem tak jak by była dobra mieszanka... próbowałem juz z tysiać razy regulowac gaźnik i nie za bardzo widze efekty, dodam ze membrana jest cała, gaźnik przeczyszczony, nie wiem czy to pomoze ale nie mam filtra paliwa założonego mimo to paliwo leci i to dobrze. Powoli kończa mi sie pomysły jak to naprawić, nie ważne jak długo motocykl chodził by na wolnych obrotach czy ile by przejechał, podejde przekrece manetke to albo zgaśnie, albo bedzie sie dławił próbując wejść na obroty, z góry dzieki za pomoc ;)
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: Virago 125 problem

Post autor: -waldi- »

sprawdź dyszę główną, iglicę i jej dyszę, odpowietrzenie gaźnika, króciec ssący i uszczelki pod nim, filtr powietrza.
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
Godzinus
Posty: 22
Rejestracja: 21 marca 2014, 23:23
Motocykl: Virago 125
Status: Offline

Re: Virago 125 problem

Post autor: Godzinus »

Mysle ze lewego powietrza nie ma, poniewaz na wysokie obroty sie wkreca a gdyby bylo lewe powitrze to by sie nie wkrecala, odpowietrzenie gaznika jest sprawne, dzis zajrze go gaziora bo moze jest zapchamy,zauwazylem ze jak ja przegazuje to chodzi normalnie jak trzeba, lecz gdy zgasze i chwilke postoji to znowu mul i jak przegazune to znow dziala :/
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: Virago 125 problem

Post autor: -waldi- »

Godzinus pisze:Mysle ze lewego powietrza nie ma, poniewaz na wysokie obroty sie wkreca a gdyby bylo lewe powitrze to by sie nie wkrecala
ciekawe stwierdzenie...
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
Godzinus
Posty: 22
Rejestracja: 21 marca 2014, 23:23
Motocykl: Virago 125
Status: Offline

Re: Virago 125 problem

Post autor: Godzinus »

Dobra, jutro wszystko sprawdziłem i zrobiłem :) winny był filtr powietrza, i za dużo powietrza zaciagała, przez co sie muliła, teraz jest okej, jeszcze drobna regulacja i bedzie okej,
ODPOWIEDZ