535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Tematy związane z gażnikami
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

To kilka zdjec + filmik.

Swiece sie dziwnie wygrzwewaja jak dla mnie:
https://goo.gl/photos/gbQ3PVwTQ9SZbxEB7
Ta z kolei jest chyba uszkodzona jakims cudem mechanicznie, a na pewno mi nie spadla ani nic.
https://goo.gl/photos/Gziw4NtfxRbaEc4k8

Moje proby synchornizacji, silnik pracuje jak traktor:
1. niby rowno na wolnych ale na wysokich kompletnie sie rozjezdza
https://goo.gl/photos/NFjuo2KsckH9WJTB6
2. po lekkiej korekcie srubami skladu mieszanki
https://goo.gl/photos/ksX5iirrKo7xJB3n6
mikrofon w tym telefonie jest niezly, wiec tak, ten silnik tak klekocze albo skopalam regulacje zaworow albo tak ma byc w co nie chce mi sie wierzyc... albo zawory sie rozregulowaly z innego powodu :) automagicznie :)

Dodatkowo zauwazylam podczas regulacji, ze jak stawialam motocykl pionowo to zmienialy sie obroty silnika, byly wyzsze. Sprawdzalam poziom paliwa w gaznikach i byl ksiazkowy, motocykl stal pionowo podczas sprawdzania.

No to na razie tyle jade odebrac od znajomego zegar do sprawdzenia cisneinia w cylindrach a potem rozbieram znowu gaznik, mam wracenie ze mogl sie nie do konca wyczyszcic bo srubki ssania sa praktycznie na maxa wykrecone...
Ostatnio zmieniony 29 maja 2015, 23:54 przez bbruda, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
leczmo
Posty: 1295
Rejestracja: 30 kwietnia 2014, 23:22
Motocykl: Virago 535/VTX 1300
Lokalizacja: Skierniewice
Wiek: 58
Kontakt:
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: leczmo »

Kobieto. Podziwiam Cię za cierpliwość do tych gaźników :bravo:
Ja już dawno skopałbym motorek i oddał do jakiegoś zaufanego mechanika.
Kilka stówek ubędzie, ale zdrowie psychiczne jest bezcenne :wink: .
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

Nie mam tutaj zaufanego mechanika, wiec ubylo by mi kilka stowek ale w funtach, z cierpliwoscia jest u mnie wporzadku, wnerwiaja mnie tylko ludzie nie sprzety mechaniczne :)
Awatar użytkownika
Proton
Posty: 233
Rejestracja: 09 stycznia 2014, 20:53
Motocykl: Virago 750
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiek: 53
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: Proton »

Szkoda, ale mi Twoje linki nie działają. pojawia się tylko 404 :(
XV 535 ->-> XV 750

Obrazek
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

M1970 pisze:Szkoda, ale mi Twoje linki nie działają. pojawia się tylko 404 :(
Przepraszam, linki juz poprawilam, zwykle nie korzystam z googla ale tym razem nie chcialo mi sie wrzucac zdjec na swoj serwer.

Update z frontu :)
tym razem wyjecie gaznikow zajelo mi tylko 1:40min :) gaznik syfny w srodku, przepustnice jakby sie przyklejaly w srodku, czyli caly uklad paliwowy nadaje sie do czyszczenia jak to ktos wczesniej napisal.

Widzialam dwie sruby na ktore mocowany jest zbiornik rezerwy, jest cos jeszcze na co trzeba uwazac? Jakies pomysly czym wyplukac oba zbiorniki? na necie jest kilka porad zeby to zrobic octem ale to ma raczej dzialac na rdze, ja nie widze rdzy u siebie (co nie znaczy ze jej nie ma) :)
-Ostry-
Posty: 129
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 21:50
Motocykl: w trakcie spawania
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: -Ostry- »

Może jakieś syfne paliwo??
Może jakiś syf jest na wnętrzu zbiornika, który się rozpuszcza i wchodzi w układ paliwowy i w gaźniki??
Może dupne przewody paliwowe...
Może dolot między filtrem a gaźnikiem zaciągający jakiś syf...
Dużo możliwości do sprawdzenia... :roll: skoro gaziory znów zasyfione...

I jak już tak bardzo chcecie sami dbać o swoje sprzęty....to zaopatrzcie się w normalny, w miarę porządny sprzęt, klucze i inne narzędzia. Bo jak patrzę na to chujostwo na deskach, panelach podłogowych itp, z igielitu za 50 gr/metr, i na innye dziwaczne patenty...to flaki mi się przewracają :|
Proste pytanie....czy ma być dokładnie i dobrze??? Czy "po taniości".... wszystko w temacie.....
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

Gazniki sie mocza a tymczasem mam pytanie czy to wlasciwy ksztalt iglic? jakies takie malo stozkowe one sa...
https://goo.gl/photos/d4dzwr7jEZ1KBYVM6

Znalazlam w jednym z poradnikow z dzialu download inne zdjecie i ksztalty sie nie zgadzaja.

Czyszczenie baku to byl bardzo dobry pomysl, naklelam sie troche ale wyciagnelam dolny zbiornik, syf jak nie wiem, kilka fotek ponizej:
https://goo.gl/photos/NAJE2yrUugWZHnch6
https://goo.gl/photos/NmjHcryfPf9XEWWu9
Stan filtra ze zbiornika paliwa, nadaje sie do smieci bo jest popekany ale nie widze aby to bylo wymienialne czy rozbieralne, mozna to gdzie dostac?
Zestaw naprawczy kranika z uszczelkami jest dostepny bo widzialam ale nie filtr z baku.

Jeszcze jedno zdjecie i pytanie do tego, to zdjecie z kanalu ssania, widac tam niezly syf i kawalek zaworu.
https://goo.gl/photos/9NMPuXYw2TtHb1Gu5
Zastanawiam sie czy ten syf sie jakos przepali czy to zakleja mi zawor i sprawia ze zawory moga zle pracowac.
Skoro rozebralam juz pol motocykla to nie wiem czy jeszcze kawalek rozbierac czy zostawic :)
Awatar użytkownika
grzegorzbr2
Posty: 4923
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:00
Motocykl: XV 535 1,1 1,7 1,3
Lokalizacja: Świętokrzyskie - TOP
Wiek: 52
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: grzegorzbr2 »

:shock: powiem Ci że nieźle zasyfioną virażkę nabyłaś ale temat masz do ogarnięcia :
- wyjecie i czyszczenie zbiornika paliwka
- proponuje zdemontować glowice cylindrów i udroźnić prowadnice zaworów i kanały ssące i wydechowe
- powtorne czyszxzenie i regulacja gaziorków

Zbiornik paliwa zdemontuj,zaślep otwory wylotowe, wsyp do niego 0,25 kg. nakretek M5 lub M6, wlej 0,5L nafty lub oleju napedowego i przechylaj i kreć zbiornikiem aby nakretki się przemieszczaly i tym razem czyscily w środku zbiornik , troszkę to potrwa i nie czaszkodzi po tej czynnosci wylać syf i zrobić powtorkę.

Glowica zasyfiona w okolicach prowadnicy zaworow a to oznacza že niedroźne kanały ssace a moźe i wydechowe, jak je nie udrożnisz to silnik nie bedzie miał swej mocy.
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

grzegorzbr2 pisze::shock: powiem Ci że nieźle zasyfioną virażkę nabyłaś ale temat masz do ogarnięcia :
- wyjecie i czyszczenie zbiornika paliwka
- proponuje zdemontować glowice cylindrów i udroźnić prowadnice zaworów i kanały ssące i wydechowe
- powtorne czyszxzenie i regulacja gaziorków

Zbiornik paliwa zdemontuj,zaślep otwory wylotowe, wsyp do niego 0,25 kg. nakretek M5 lub M6, wlej 0,5L nafty lub oleju napedowego i przechylaj i kreć zbiornikiem aby nakretki się przemieszczaly i tym razem czyscily w środku zbiornik , troszkę to potrwa i nie czaszkodzi po tej czynnosci wylać syf i zrobić powtorkę.

Glowica zasyfiona w okolicach prowadnicy zaworow a to oznacza že niedroźne kanały ssace a moźe i wydechowe, jak je nie udrożnisz to silnik nie bedzie miał swej mocy.
Tego sie obawialam ze trzeba zrobic gruntowne czyszczenie prowadnic zaworow bo regulacja moze nic nie dac. No nic, zrobi sie i to :)

Gazniki i zrbiorniki juz sie mocza.

Czy macie jakis pomysl jak czym zastapic kranik od 535? caly kranik jest sprzedawany tylko z elektrozaworem co jest piekielnie drogie. Moj kranik jest ok, moge nabyc do niego reperaturke, elektrozawor tez jest ok, problemem sa te filterki odchodzace od kranika, sa uszkodzone wiec nie beda filtrowac, ale to nie jest rozbieralne.
Czy ktos z was probowal to czyms zastapic?
Awatar użytkownika
grzegorzbr2
Posty: 4923
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:00
Motocykl: XV 535 1,1 1,7 1,3
Lokalizacja: Świętokrzyskie - TOP
Wiek: 52
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: grzegorzbr2 »

Kranik i rezerwa w 535 jest sterowany elektrycznie , możesz kupic zestaw naprawczy, ale czasami jest problem w przypadky zardzewiałego i ........ kranika
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

grzegorzbr2 pisze:Kranik i rezerwa w 535 jest sterowany elektrycznie , możesz kupic zestaw naprawczy, ale czasami jest problem w przypadky zardzewiałego i ........ kranika
ale zestaw naprawczy nie zalatwia sprawy filtra ktory jest porwany, to sie petcock fuel screen nazywa po angielsku, yamaha nie zaklada zeby to bylo wymienialne, nie da sie tego samego kupic
czytalam na innych forach ze wyemieniaja na manualny kranik ale skoro mi elektrozawor dziala to poco zmieniac na manualny...
mialam nadzieje ze ktos to juz przerabial i ma jakis cudowny lek, najwyzej kupic uzywany caly kranik, oby mial tylko caly filterek
Awatar użytkownika
grzegorzbr2
Posty: 4923
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:00
Motocykl: XV 535 1,1 1,7 1,3
Lokalizacja: Świętokrzyskie - TOP
Wiek: 52
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: grzegorzbr2 »

:chopper: Daj jedną krótrzą do rezerwy i dłóźszą do fuul i będzie git.
Alternatywa dla sitka.
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

grzegorzbr2 pisze::chopper: Daj jedną krótrzą do rezerwy i dłóźszą do fuul i będzie git.
Alternatywa dla sitka.
Ale co tam dac? :)

Kurcze przeciez cjanoakryl nie jest rozpuszczany przez benzyne :) wiec sie ladnie powinno naprawic :)
Awatar użytkownika
jacek64
Posty: 595
Rejestracja: 15 października 2012, 23:22
Motocykl: XVS 1,3
Lokalizacja: Inowrocław
Wiek: 59
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: jacek64 »

Grzegorz myślał pewnie o rurkach. Jeśli stare sitka masz kompletnie zużyte to szukałbym jakiś podobnych. Tutaj coś pierwsze z brzegu :
http://www.suprabike.pl/pl_PL/p/Sitko-k ... -org./1594
Jeśli nic nie podejdzie, może dopasować rurkę miedzianą i na jej koniec zamocować sitko.
ps
Nie jesteś czasem po szkole mechanicznej? Dziewczyna i nie boi się mieć brudnych rąk ? Szacun :bravo:
A co do tego przestrzegania przed virażką. Czy to yamaha czy wsk - nie będziesz dbać to i najlepszy sprzęt nie wytrzyma.
poles
Posty: 43
Rejestracja: 12 lutego 2014, 18:11
Motocykl: virago 535 86r
Lokalizacja: Czluchów
Wiek: 49
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: poles »

Ten elektrozawór to nie jest kranik tylko ci przełącza z pracy normalnej na rezerwa nawet przy niesprawnym bedziesz jezdzic tylko jak zgasnie to rezerwy nie załaczysz. Ja mam starsza i niemam elektrozaworu tylko jest podobnie wygladajacy czujnik poziomu paliwa a za dostarczenie paliwa do gaziora odpowiada pompka. A masz filterek miedzy pompka a gaznikiem ? Z prowadnicami to narazie daj sobie na luz. Podziwiam za wytrwałosc
Arek
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

jacek64 pisze:Grzegorz myślał pewnie o rurkach. Jeśli stare sitka masz kompletnie zużyte to szukałbym jakiś podobnych. Tutaj coś pierwsze z brzegu : http://www.suprabike.pl/pl_PL/p/Sitko-k ... -org./1594 Jeśli nic nie podejdzie, może dopasować rurkę miedzianą i na jej koniec zamocować sitko.
Dzieki, sprobuje pokleic i zobacze jak trzyma.
jacek64 pisze: Nie jesteś czasem po szkole mechanicznej? Dziewczyna i nie boi się mieć brudnych rąk ? Szacun :bravo:
Nie :) z zawodu jestem fotografem ale wykonywany to programista php :) nie boje sie ubrudzic rak co nie znaczy ze lubie to potem doczyszczac, wydaje sporo na kremy do rak :P
poles pisze:A masz filterek miedzy pompka a gaznikiem ? Z prowadnicami to narazie daj sobie na luz. Podziwiam za wytrwałosc
Oczywiscie ze mam filtr paliwa, zreszta po czyszczeniu zbironika zamontuje nowy, tak na wszelki wypadek. Co do prowadnic to wyglada na duza robote, niby sa srodki do czyszczenia, jeszcze pomysle czy sie za to zabiore...

Co nas nie zabije to nas wzmocni :)

Update:
Przyszly reperaturki wiec pora zaczac wszystko skladac do kupy.
Nie zrobilam sobie zdjecia i nie wiem czy dobrze pamietam, pomiedzy kranikiem a magnesem, do srodka do kranika chyba wchodzila jeszcze sprezynka z taka jakby podkladka?
zdjecie ponizej:
https://goo.gl/photos/4jxTc7A3rnhUEdYx6
potem prostokatna membrana, magnes, na magnes obudowa magnesu.

Mam jeszce pytanie o kranik, po zalozeniu nowych uszczelek, "geby" + oringu skrecilam wszystko tak zeby nie bylo szpary ale kranik sie nie obraca, wczesniej sie tez nie obracal :) zastanawiam sie czy to ma byc tak mocno skrecone, czy moze lzej zeby sie kranik obral, ale skad mam wiedziec kiedy bedzie za lekko jak juz paliwo bedzie cieklo? :)
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

Kranik skrecilam jednak tak zeby sie obracal, jak bedzie cieklo przykrece mocniej.

Własnie składam gaznik i sprawdzalam wszystkie dysze, ale main jet nie pasuje mi ani do clymera ani do haynesa, najpierw myslalam ze ma rozmiar 025, ale wypatrzylam ze to chyba jest 107.5 (to ta dysza ktora siedzi w komorze plywakowej)
Czyli jak mniemam mam jakas zdlawiona wersje. Ale to sie da naprawic :) reszta dysz zgodnie z manualami 170, 70

Iglice tez sa jakies inne niz w manualach 5DZ13 i 5DZ14 oba zapiete na drugim rowku.
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: Blunio »

bbruda pisze:kranik sie nie obraca, wczesniej sie tez nie obracal
Obracanie się kranika jest sprawą drugorzędną. Jak wskazuje praktyka, obracanie kranikiem prowadzi wprost do powstania wycieków. Tak że w codziennej eksploatacji nikt tego akcesorium praktycznie nie używa. :kawa:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

Blunio pisze:
bbruda pisze:kranik sie nie obraca, wczesniej sie tez nie obracal
Obracanie się kranika jest sprawą drugorzędną. Jak wskazuje praktyka, obracanie kranikiem prowadzi wprost do powstania wycieków. Tak że w codziennej eksploatacji nikt tego akcesorium praktycznie nie używa. :kawa:
Dziekuje. W takim razie bede bazowac na doswiadczeniu forumowiczow :) przykrece mocniej tak zeby sie nie obracal :)
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: -waldi- »

a ta dysza nie jest czasami 137,5 ? - bo taka na przód ma być
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

-waldi- pisze:a ta dysza nie jest czasami 137,5 ? - bo taka na przód ma być
Niestety nie, obie sa 107.5 sprawdzalam tez w katalogu czesci yamahy dla tego rocznika po numerze vin, sa 107.5 a inny katalog pokazuje jeszcze opcje zdaje bez CH wtedy ma byc 135
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

W koncu! :rock:
https://goo.gl/photos/zM4RhvAYFp1LfqfJ9

Czyszczenie kanalow dolotowych sie oplacilo, ale robilam to bez sciagania glowicy, carb cleaner spisal sie swietnie. Swiece teraz wypalaja sie rowno.
https://goo.gl/photos/9sD9KJRd2ah31MvR7
lewa to przedni cylinder, jeszcze troche regulacji by sie przydalo, zeby wyrownac sklad mieszanki na obu cylindrach

Ale ogolnie jestem bardzo ale to bardzo zadowolona :) reaguje na regulacje sruba od skladu mieszanki, kompletnie nie strzela w wydech, nie robilam jeszcze synchro ale pracuje tak rowno ze nie wiem czy bede robic :)
no ok moze sprawdze tak dla pewnosci jak czy sie nie rozjezdza po dodaniu gazu, powinien, widzac po swiecach

A takie oto "skarby" wyciagnelam z gornego baku (jakies reszteki jakby kleju + calkiem mocny magnesik)
https://goo.gl/photos/s2SFg8p29R8DvTzh8
Jeszcze zostal w gornym baku jakis okragly krazek, pasujacy srednica do tej resztki kleju, ale krazka nie udalo mi sie wyciagnac po 2h dalam mu spokoj i bedzie sobie dalej jezdzil w baku...
Awatar użytkownika
vinny
Posty: 1107
Rejestracja: 03 marca 2011, 00:00
Motocykl: xv 750 92 4FY
Lokalizacja: Gdańsk , Ballinasloe co Galway ROI
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: vinny »

Ten krążek gumowy to pewnie uszczelka korka wlewu paliwa , lepiej żeby była na miejscu tzn. przyklejona do korka wlewu . :idea: Być może , że ktoś uznal , że oryginalna nie uszczelnia dokładnie i dokleił drugą , ale użył kiepskiego kleju i taki efekt .
vinny ROI
Ride free!!
You'll never see a Bike Outside a Shrink's Office
bbruda
Posty: 39
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 11:31
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: bbruda »

vinny pisze:Ten krążek gumowy to pewnie uszczelka korka wlewu paliwa , lepiej żeby była na miejscu tzn. przyklejona do korka wlewu . :idea: Być może , że ktoś uznal , że oryginalna nie uszczelnia dokładnie i dokleił drugą , ale użył kiepskiego kleju i taki efekt .
Hmm ten krazek jest wielkosci malej monety mysle ze srednica mniej niz 1cm sorki ale nie umiem sobie tego wzrokowo dopadowac jak to ma uszczelnic wlew paliwa? Jest to gdzies na jakims schemacie pokazane?
Dzieki.
Awatar użytkownika
vinny
Posty: 1107
Rejestracja: 03 marca 2011, 00:00
Motocykl: xv 750 92 4FY
Lokalizacja: Gdańsk , Ballinasloe co Galway ROI
Status: Offline

Re: 535 po wymianie filtra powietrza, nie trzyma obrotow

Post autor: vinny »

Jak 1 cm średnicy to na pewno nie jest uszczelka korka wlewu paliwa . Nie mam pomysłu co to jest . Jest jeszcze w korku oring podobnej średnicy uszczelniajacy bębenek zamka , ale żeby ten oring wpadł do zbiornika to musialby się rozsypać cały zamek .
vinny ROI
Ride free!!
You'll never see a Bike Outside a Shrink's Office
ODPOWIEDZ