Problem z mocą prędkoś max. 90 virago xv250

Tematy związane z gażnikami
Rafik
Posty: 5
Rejestracja: 30 lipca 2008, 21:15
Motocykl: Yamaha virago xv 250
Lokalizacja: Wadowice
Wiek: 38
Status: Offline

Problem z mocą prędkoś max. 90 virago xv250

Post autor: Rafik »

Mam problem z swoją wirówka xv 250 rok 91 Maxymalnie ile mogę jechac to 80 a po dłuższym rozpędzaniu 90 Na każdym biegu jak dodaje gazu to do pewnego pułapu obrotów idzie normalnie a pózniej tak jakby przygasał silnik wtedy z silnika odchodzi taki warkot. jak wtedy dodam cały gaz to zaczyna jechac normalnie. naprzykład jadąc z górki gdy zacznie mulic dodam trochę gazu to przyspieszy i po chwili znuw muli . ogulnie jest tak jakby mułowata Silnik na wolnych obrotach pracuje normalnie pali normalni tylko jak jest bardzo zimno to czasami są problemy z odpaleniem Wymienłem filtry olej świece Sprawdzalem mębrane gażnikową i wydaje się ok niema pęknięc ani dziur Iglica jest ustawiona na trzecim ząbku. Kruciec ssący ok

Jak ktoś miał takie objawy i uporał się z tym albo wie co dolega mojej virówce to piszcie
Prześledziłem posty ale większośc dotyczy 535 a ja w 250 mam jeden gażnik to trochę będzie chyba inaczej
jacas
Posty: 32
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 16:46
Motocykl: virago 250
Lokalizacja: Pleszew
Wiek: 34
Status: Offline

Re: Problem z mocą prędkoś max. 90 virago xv250

Post autor: jacas »

Witam
Mam dokładnie ten sam problem ponieważ na całym forum jest wszystko opisane do 535 a do naszych 250 jest inaczej
pozdro
Awatar użytkownika
BRODA
Posty: 89
Rejestracja: 28 lipca 2008, 17:56
Motocykl: XV 1
Status: Offline

Re: Problem z mocą prędkoś max. 90 virago xv250

Post autor: BRODA »

Podobnie miałem w swojej i był to problem z cewką zapłonową a właściwie z przewodem zasilania cewki musicie sprawdzić czy pali wam na obu garach. Przeważnie taki objaw to: coś z cewką lub świecą lub też gaźnikiem.
Awatar użytkownika
wolbi
Site Admin
Posty: 1084
Rejestracja: 03 września 2007, 17:09
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 41
Kontakt:
Status: Offline

Re: Problem z mocą prędkoś max. 90 virago xv250

Post autor: wolbi »

Ja mam dosc podobny objaw po i wykluczeniu wiekszosci mozliwych przyczyn dochodze do wniosku ze to cewka albo przewody, na wiosne bede kombinowal.
ODPOWIEDZ