Zasilanie

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
hakembery
Posty: 24
Rejestracja: 14 lipca 2015, 08:08
Motocykl: Yamaha virago 125
Lokalizacja: Nysa
Wiek: 50
Status: Offline

Zasilanie

Post autor: hakembery »

Witam kolegów, zaczyna się sezon i problemy po zimie . Wczoraj w pierwszy dzień Maja wybrałem się na przejażdżkę i przytrafiło mi się coś dziwnego (pierwszy raz) . A mianowicie zajechałem na parking ,po krótkim postoju odpaliłem moto i zgasł . Co się okazało, zero prądu żadna kontrolka nie świeciła , rozrusznik nie działał wbiłem na bieg ruszyłem tłokami , stacyjką i tak pare razy i nic, już zgupiałem sprubowałem jeszcze raz i wruciło wszystko do normy i odpalił . Przyjechałem do domu zgasiłem odpalam i jeszcze raz się to stało teraz pali, ale coś zapewne siada ,wole zrobić bo na dobre gdzieś stane ,tylko nie wiem co macie jakieś pomysły :(
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Zasilanie

Post autor: Blunio »

Po pierwsze, sprawdź czystość i stan połączeń klem. Po drugie, moze być problem ze stycznikiem stopki. To tak naprędce :)
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zasilanie

Post autor: -waldi- »

jeżeli styki OK, to szukaj nowego aku....
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
Awatar użytkownika
Ice-Man
Posty: 250
Rejestracja: 01 grudnia 2013, 17:53
Motocykl: była śliwowica 0.75
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 35
Status: Offline

Re: Zasilanie

Post autor: Ice-Man »

Może też być uwalone połączenie przy głównym bezpieczniku. W końcu wszystko przez niego przechodzi, więc tam bym zaczął skoro nie było żadnego zasilania.
ODPOWIEDZ