Dunlop Gold Seal K70

Tematy związane z oponami, kołami, układem kierowniczym
Szwej
Posty: 24
Rejestracja: 26 października 2015, 18:22
Motocykl: Virago 535, 2000r
Lokalizacja: Skierniewice
Wiek: 47
Status: Offline

Dunlop Gold Seal K70

Post autor: Szwej »

Wszedłem w posiadanie (oczywiście legalnie :D ) opony jak w tytule o rozmiarze 3.25-19 czyli takim jaka teraz siedzi na przednim kole mojej lalki. Różnica jest taka że ta na motocyklu ma 15 lat :shock: a wiec kwalifikuje się tylko do wymiany, a ta jest z 2015 roku. Problem tylko w tym że bieżnik tej nowej jest jakiś taki "gruby" i zastanawiam sie czy to jest opona szosowa i czy nadaje sie do virago 535...?
Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia... A później jeździj tak żeby nikt przez Ciebie nie musiał uronić nawet jednej łzy... Chyba, że ze szczęścia.
Awatar użytkownika
tylust
Posty: 2698
Rejestracja: 13 stycznia 2014, 09:26
Motocykl: XV 750 1982r.
Lokalizacja: Kalisz - Wlkp.
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Dunlop Gold Seal K70

Post autor: tylust »

Opona jak najbardziej się nadaje. Wzór bieżnika to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku :wink: Teraz jest moda na oldschool, cafe racery itp. Coraz więcej producentów wypuszcza takie oponki z tym charakterystycznym oldschoolowym wyglądem... pozycjonowana jako opona do motocykli klasycznych.
Tomek
Szwej
Posty: 24
Rejestracja: 26 października 2015, 18:22
Motocykl: Virago 535, 2000r
Lokalizacja: Skierniewice
Wiek: 47
Status: Offline

Re: Dunlop Gold Seal K70

Post autor: Szwej »

No to super!
Czytałem o tym żeby nie mieszać bieżników ale złamię tą niepisaną zasadę bo na tył mam metzelera me880 marathon nowego. Mam nadzieje, że mnie za to nie rozstrzelacie :rock:
Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia... A później jeździj tak żeby nikt przez Ciebie nie musiał uronić nawet jednej łzy... Chyba, że ze szczęścia.
ODPOWIEDZ