wymiana opon

Tematy związane z oponami, kołami, układem kierowniczym
Awatar użytkownika
darex72
Posty: 51
Rejestracja: 19 lutego 2008, 16:28
Motocykl: YAMAHA VIRAGO535
Lokalizacja: ŁÓDŻ
Wiek: 52
Status: Offline

wymiana opon

Post autor: darex72 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie!Czy ktoś z koleżanek i kolegów mógłby mi polecić warsztat w ŁODZI gdzie bez problemu wymienią opony w virago?Znalazłem jeden punkt,ale kazali przywieść mi koła zdjęte :shock:
DAREX
Awatar użytkownika
sadzio28
Posty: 52
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 21:31
Motocykl: virago 1100 '93
Lokalizacja: Głowno
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: sadzio28 »

jak w łodzi nie znajdziesz , to zapraszam do Głowna :wink:
Romet-motorynka\Simson S51 '83\Simson SR50 '88\MZ ETZ250 '88\Suzuki GS450 '86\Yamaha Virago535 '92\Yamaha Virago 1100 '93
Awatar użytkownika
iwan
Posty: 742
Rejestracja: 21 lutego 2008, 10:00
Motocykl: V-Strom
Lokalizacja: Skierniewice
Wiek: 48
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: iwan »

darex72 pisze:Znalazłem jeden punkt,ale kazali przywieść mi koła zdjęte :shock:
No i w czym problem?
Awatar użytkownika
darex72
Posty: 51
Rejestracja: 19 lutego 2008, 16:28
Motocykl: YAMAHA VIRAGO535
Lokalizacja: ŁÓDŻ
Wiek: 52
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: darex72 »

byłem u jednego speca to powiedział że wymiana to potrwa 4 godziny powiedziałem że chyba szybciej sobie mózg wymieni :bravo:

[ Dodano: Sob Sie 30, 2008 10:21 pm ]
OKI JAK NIE DAM RADY JADĘ DO GŁOWNA NA LAWECIE POZDRO DLA GŁOWNA!!!
DAREX
skyman
Status: Offline

Zmiana opon w Toruniu lub okolicy

Post autor: skyman »

Witam, czy mozecie mi polecic jakis dobry i tani sklep z oponami i warsztat w Toruniu?
Muszę wymienić przednią oponę. Sprowadzona Virago 1100 stoi aktualnie w Ciechocinku więc myślę, że Toruń jest najbliżej ale może znacie coś godnego polecenia w okolicy?
Awatar użytkownika
bolec
Posty: 945
Rejestracja: 11 września 2007, 17:37
Motocykl: Lucek
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: bolec »

skyman pisze:Witam, czy mozecie mi polecic jakis dobry i tani sklep z oponami i warsztat w Toruniu?
Słuchaj w Toruniu Tanio i dobrze zrobią Ci w Sid-Garaż tel. 0602 714 936, znajduje się niedaleko Nestle :). Jak byś chciał bliższe informacje to prv.

Mam pytanie do kolegów. Otóż kupiłem nowe opony i dętki, w warsztacie wymieniono mi opony i stwierdzono że dętki są w bardzo dobrym stanie i mi je pozostawiono. Ale z rozmowy wywnioskowałem że jak były wymieniane to człowiek, który to robił nie zauważył że są nowe. I założył mi nowe opony na stare dętki. Moto jeszcze stoi w garażu. Więc mogę się przejść i poprosić aby mi zrobili jak miało być na początku. Bo z drugiej strony po co mi para nowych dętek.

Co proponujecie ???
Lucek jest mój i będę go pierdolił czy wam się podoba czy nie ....
Obrazek
Awatar użytkownika
sadzio28
Posty: 52
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 21:31
Motocykl: virago 1100 '93
Lokalizacja: Głowno
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: sadzio28 »

Jeśli te nowe masz jakiejś renomowanej firmy to bym zmienił . Jeśli jest to jakaś tania prywata to szkoda zachodu . :wink: Bardzo często zdarza się że po wymianie opon na nowe a zostawieniu strych dętek , dętki pękają w ich najsłabszym miejscu ( zagnioty , przetarcia ) .
Romet-motorynka\Simson S51 '83\Simson SR50 '88\MZ ETZ250 '88\Suzuki GS450 '86\Yamaha Virago535 '92\Yamaha Virago 1100 '93
skyman
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: skyman »

bolec pisze: Słuchaj w Toruniu Tanio i dobrze zrobią Ci w Sid-Garaż tel. 0602 714 936, znajduje się niedaleko Nestle :). Jak byś chciał bliższe informacje to prv.
Dzięki na namiary. Zadzwoniłem tam i chcą 50 zeta za wymianę opony z wywazeniem. Nie wiem jakie są ceny w tym segmencie. Ile ty płaciłeś u nich? Bo wnioskuję że u nich wymieniałeś Twoje opony.

Pozdrawiam
:motorcycle:
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: Blunio »

bolec pisze:Bo z drugiej strony po co mi para nowych dętek.
To jeden argument. A drugi to taki, że łańcuch jest na tyle silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo. U Ciebie dętki są najsłabszym ogniwem w bezpiecznej jeździe, więc polecam szczerze ich wymianę. Wydać na nowe opony kilkaset złotych, a oszczędzać kilkadziesiąt na dętkach to bezsens.
sadzio28 pisze:Jeśli jest to jakaś tania prywata to szkoda zachodu
Tak, polecam dętki renomowanej firmy, żadnej chińszczyzny za parenaście złotych. Tanie mięso to psy jedzą.
skyman pisze:chcą 50 zeta za wymianę opony z wywazeniem
Zdzierstwo. Jak zawiozłem w Giżycku koło do wymiany, a drugie do poprawki (bez smarowidła opona nie chciała się prawidłowo ułożyć), skasowano mnie aż na 5 (słownie pięć) złotych u Tomaszewicza. Tyle że bez wyważania.
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Domo
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: Domo »

koledzy mam problem tez myślę nad wymianom opon ale gdzie sie z tym udać? warsztat samochodowy zrobi mi takie coś czy jakies specjalne urzadzenia potrzebne są do tego niewiem nie chce żeby mi rawki wyobdzierali i jeszcze jedno pytanko żeby miec oponke bez dentkowa to musi być specjalna fela czy na tych ze szprychami tez moze taka opona być bo ja nie halo w tym proszę o odp:)
jaros
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: jaros »

[quote="darex72"Czy ktoś z koleżanek i kolegów mógłby mi polecić warsztat w ŁODZI gdzie bez problemu wymienią opony w virago? :shock:[/quote]

Ktoś na forum podawał stronkę,gdzie zajmują się moto i miedzy innymi wymianą ogumienia.Z tego co pamiętam to chyba mieści sie na ul. Warszawskiej 22.Możesz tam spróbować,tyle że ja jeszcze nie korzystałem z ich usług i nie wiem co są warci.Cena wydawała sie przystępna.
Jeżeli to nie będzie pasowało to poczekaj do bajzlu w Łodzi 8-9 maja i tam sobie wymienisz bo są stanowiska gdzie to robią. :rock:
Awatar użytkownika
EDDIE
Posty: 759
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 23:21
Motocykl: Suzuki Intruder 1800
Lokalizacja: Radom
Wiek: 60
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zmiana opon w Toruniu lub okolicy

Post autor: EDDIE »

skyman pisze:Witam, czy mozecie mi polecic jakis dobry i tani sklep z oponami i warsztat w Toruniu?
Muszę wymienić przednią oponę. Sprowadzona Virago 1100 stoi aktualnie w Ciechocinku więc myślę, że Toruń jest najbliżej ale może znacie coś godnego polecenia w okolicy?
W sprawie opon zajrzyj tutaj - viewtopic.php?p=95217#95217
Obrazek
SZUKASZ KASKU, OPON LUB CZĘŚCI? NAPISZ MAILA na adres edward@pietron.pl NIE PISZ NA PW!
bartazzz
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: bartazzz »

nie wiem skad biora się te cenyw niektórych warsztatach, ja podjechałem u siebie w Koszalinie i za przełożenie zapłaciłem 5 zeta, a wyważyłem sobie sam bo kolega w warsztatcie ma wyważarkę statyczna, pokazał mi jak to sie robi i sobie zrobiłem i jest miodzio.
Uważam że warsztaty zdzierają tylko dlatego że uważają że nie ma konkurencji a roboty wcale więcej nie maja
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 3317
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 09:42
Motocykl: Noise Generator 1100
Lokalizacja: Grójec
Wiek: 52
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: Szymon »

skyman pisze:Zadzwoniłem tam i chcą 50 zeta
FREE&FUN w Sękocinie pod Warszawą - 60PLN :frustrated: .
Musiałem robic bo nigdzie blizej nie miałem.
Do czary goryczy doszło jeszcze wyważenie- poprzednio miałem 1 malutki ciężarek- w tej chwili mam baterie ok 8 cm . Niby działa tak samo ale estetycznie porażka.

OPONA- Metzeller ME880- przod. Rewelacja- trzyma w w winklach jak cholera.
Poprzednia BRIDGESTONE EXEDRA- leciwa,bieznik ok 3 mm ale ja tam wole nowa gume. Sąsid pukał sie wgłowę , że wymieniam ale jego przód podchodzi pod slicka - w czoperku.
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień.

Obrazek
Damian
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: Damian »

Za założenie dwóch opon z wyważniem w Lublinie zapłaciłem tyle co za 4 samochodowe :razz:

60zł.
raczek_1968
Status: Offline

Re: wymiana opon

Post autor: raczek_1968 »

witaj. zobacz w Łodzi pod tym linkiem http://www.serwis22.pl/ na Warszawskiej wymieniają opony.jest nawet podany cennik.jakbyś wymieniał u nich daj znać jaka jest obsługa i fachowość
ODPOWIEDZ