Opony do 250

Tematy związane z oponami, kołami, układem kierowniczym
kiziur
Status: Offline

Opony do 250

Post autor: kiziur »

Od dłuższego czasu szukam opon do mojej Virażki 250. Najpierw chciałam kupić (polecane na forum) Pirelli Route MT66, ale były problemy z dostępnością rozmiaru (tzn. nie ma i nie wiadomo kiedy będzie).

Teraz jestem na etapie poszukiwania jakichkolwiek (no dobrze, nie tak całkiem jakichkolwiek: jakichkolwiek porządnych) w rozmiarach:
przód 3.00 - 18
tył 130/90 - 15 (ind. p. S lub wyżej)
i wszystkie po prostu wymiotło! :shock:

Jeżeli ktos z Was sie natknie (lub natknął) przypadkiem na sklep, który ma jeszcze na magazynie takie opony, to bardzo proszę o info. A tak btw to co to za sklepy, którym w 1/3 sezonu kończą się zapasy?
Awatar użytkownika
wierzba
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2008, 07:25
Motocykl: było 535 teraz 1100
Lokalizacja: Józefosław
Wiek: 49
Status: Offline

Re: Opony do 250

Post autor: wierzba »

A netcar.pl ? Bo to dobre miejsce do zakupów, do opon potrzebowałem dętki, nie mieli, nie mieli ochoty sprowadzić (bo to 50 złotych za dwie) ale jak poprosiłem to w przesyłce z oponami znalazłem nowiutkie, zatalkowane Dunlopy we właściwym rozmiarze, moje argumenty o popularności 535 i konieczności zmiany dętek na nowe z okazji nowych opon nie trafiły w próżnię, dodali te dętki do oferty.

pozdrawiam
wierzba
kiziur
Status: Offline

Re: Opony do 250

Post autor: kiziur »

Miły pan z NetCaru smutnym głosem mi oznajmił, że możliwe, że będą mieć ten rozmiar dopiero w następnym sezonie. Jeszcze będą sprawdzać gdzies w Brazylii (!), w poniedziałek odpiszą. Nota bene pierwszy sklep, gdzie dzwoniłam.
Awatar użytkownika
EDDIE
Posty: 759
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 23:21
Motocykl: Suzuki Intruder 1800
Lokalizacja: Radom
Wiek: 60
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opony do 250

Post autor: EDDIE »

Zajrzyj na stronę motorad.pl Tam masz zarówno 3.00-18 jak i 130/80R15

Jak zadzwonisz do nich i potwierdzą dostępność opon to zgłoś się do mnie a kupisz je taniej niż u nich w cenniku :mrgreen:

PS Używaj funkcji szukaj, założyłem na forum temat w sprawie zakupu opon :grin:
Obrazek
SZUKASZ KASKU, OPON LUB CZĘŚCI? NAPISZ MAILA na adres edward@pietron.pl NIE PISZ NA PW!
kiziur
Status: Offline

Re: Opony do 250

Post autor: kiziur »

Akurat Heidenau w potrzebnym rozmiarze sprzedają w sklepie motoryzacyjnym na mojej ulicy, ale traktuję je jako ostateczność.

PS użyłam funkcji "szukaj" i dlatego chciałam kupić MT66
ODPOWIEDZ