Centrowanie kola - Warszawa - gdzie?

Tematy związane z oponami, kołami, układem kierowniczym
zboral
Status: Offline

Centrowanie kola - Warszawa - gdzie?

Post autor: zboral »

Witam!

Mam tylne kolo w 250-tce do centrowania... a w serwisie Uhma Bike mechanik, ktory sie tym zajmuje zjawi sie na koniec sierpnia.
Wiec, czy wiecie, gdzie mozna zalatwic centrowanie kolka?
I to najlepiej, zebym zostawil tam motor a nie samo kolo (bo nie mam nawet podporki ani garazu, wiec z przetrzymywaniek moto bez kola troche problem)
Charles
Posty: 95
Rejestracja: 20 grudnia 2008, 18:50
Motocykl: Yamaha Virago XV 1100
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 44
Kontakt:
Status: Offline

Re: Centrowanie kola - Warszawa - gdzie?

Post autor: Charles »

Kurcze.
Mam gościa w Bobrowcu obok Piaseczna. Robił mi koło do Crossa i to z całkowitym przepleceniem nowej felgi. I naprawdę to ile wyszło z tym problemów, bo się okazało, że nie ta felga nie do tej piasty... znaczy się ja źle kupiłem. A ten magik jakoś to popasował, zaplutł i wycentrował i wszystko prościutko jak nie wiem. Straszny pedancik pod tym względem. Zaplata koła dla gości od zabytków, robi na zamówienie dla Harleya z Piaseczna. Problem w tym, że nie bierze chyba całych motorów, bo ma mały problem z prawą ręką, więc raczej nie zdejmie koła. Ale zawsze możesz zadzwonić zapytać. Nr. do niego: 609445242 Romeo.

A Uhmę Bike omijaj z daleka. Nigdy więcej tym cwaniakom i partaczom nie dam zarobić złamanego grosza. Już wolę jechać na Połczyńską, chociaż sam jestem z Piaseczna i do Uhmy mam rzut kamieniem. Nigdy więcej.
doris
Status: Offline

Re: Centrowanie kola - Warszawa - gdzie?

Post autor: doris »

U mnie w Łomiankach jest taki maly salonik Yamahy,tam mi centrowali kola.Sa ok.Przedzwon do nich to sie jakos umowicie : 022,751-01-86 Za duzo miejsca moze i nie maja ale moze gdzies ci upchna twojego sprzeta. Ew mozesz dodac ze ich tobie polecilam,co z polecenia to z polecenia :wink:
Swoja siedzibe maja na wysokosci Łomianek,tuz przy trasie na Gdansk-jak sie jedzie na polnoc, to po lewj stronie. Wybieram sie do nich jutro,to mozemy razem podskoczyc jak chcesz.
zboral
Status: Offline

Dzieki za pomoc

Post autor: zboral »

Doris - dzieki za dobre serce.

Narobilo sie tak, ze brak pieniedzy zmusil mnie do sprzedazy... poszla kobyla w inne rece...

I tak zostalem viragowcem bez virago.
Awatar użytkownika
Tomson
Posty: 303
Rejestracja: 03 września 2008, 14:51
Motocykl: Sym Gts 250
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 43
Status: Offline

Re: Centrowanie kola - Warszawa - gdzie?

Post autor: Tomson »

Podłączam się pod proźbę o wskazanie jakiegoś speca od centrowania koła. Mam od niedawnoa krossa 80ccm ,chińczyk ale jeździ, tylne koło chodzi jak chce, biegam znim ciągle do serwisu chińczyków ale tam nie umieją sobie z tym poradzići ciaglę wciskaja mi jakiś kit. Bardzo prosze o jakiś pomoc bo to koło odbiera mi przyjemność z jazdy , miał to być tani sprzęt na przeczekania do momentu jak zrobie prawko bo virazka stoi w garazu ale nie chce bez prawka jeździć.A tym czasem już 2 miesiąc męczę sie z tym cholernym kołem :( Dzwoniłem pod wskazany numer do Romeo, ale nikt nie odbiera
Awatar użytkownika
iwan
Posty: 742
Rejestracja: 21 lutego 2008, 10:00
Motocykl: V-Strom
Lokalizacja: Skierniewice
Wiek: 48
Status: Offline

Re: Centrowanie kola - Warszawa - gdzie?

Post autor: iwan »

Tomson, spróbuj tutaj: Tomasz Dziubiński, tel 502828304
Nie wiem tylko, czy numer aktualny. Jeżeli okaże się, że nie, to podam ci adres.
Awatar użytkownika
pisior
Posty: 5366
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 12:55
Motocykl: 535,1100 1500 1255
Lokalizacja: kostrzyn nad odra
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Centrowanie kola - Warszawa - gdzie?

Post autor: pisior »

a koło mnie ktoś wie oczymś takim ,felge mam prostą ale chciałbym ją wypolerować do tego musze ja rozkręcić :rock:
Obrazek
ODPOWIEDZ