Krzywa przednia felga Virago 535

Tematy związane z oponami, kołami, układem kierowniczym
sqark
Status: Offline

Krzywa przednia felga Virago 535

Post autor: sqark »

Rozpoczęła się wiosna, więc trzeba by ło pierwszy raz w tym roku przegonić koniki. Niestety podczas powrotu do domu zagapilem się i wjechalem w dziure i bok felgi mi się zgiął;/ Jak to naprawić ?? Byłem chyba we wszystkich warsztatach, które prostują fejgi w Białymstoku i niestety nikt się nie chciał tego podjąć?? Samemu próbować to prostować ?? Dodam, że prowadzenie motocykla się wcale nie zmieniło. Kupno nowej fejgi nie wchodzi w gre, gdyż cena jest przerażająca. Pozdrawiam i proszę o odp.
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Krzywa przednia felga Virago 535

Post autor: kyller »

no chopie :-)
albo nie trzeba prostować -bo sie prowadzenie motocykla nie zmienilo (pytanie czy opona sie układa prawidłowo bo jak nie to zaraz sie zacznie inaczej prowadzic tylko sie nierównomiernie opona zuzyje)
albo trzeba wyrzucic
oczywiscie zawsze sie da jakos podprostowac
ale jak fachmani nie chca za to kasy brac.....
Awatar użytkownika
VIKING
Posty: 1765
Rejestracja: 12 października 2008, 12:43
Motocykl: Custom 1400 xt350 DL
Lokalizacja: Wieruszów
Wiek: 51
Kontakt:
Status: Offline

Re: Krzywa przednia felga Virago 535

Post autor: VIKING »

Zawsze jest ubezpieczenie szukaj dziury nieoznaczonej, krajówka droga zadzwoń na policję weź potwierdzenie i wystąp o naprawę felgi a że się nie da to ubezpieczalnia powinna pokryć zakup używki.
miro27
Status: Offline

Re: Krzywa przednia felga Virago 535

Post autor: miro27 »

prowadzenie na pewno się zmieniło , przy maksymalnych prędkościach idzie to wyczuć, próbuj prostować to sam, nie wal metalowym młotkiem, używaj gumowego, później wyważ koniecznie koło u gumiarza.
sqark
Status: Offline

Re: Krzywa przednia felga Virago 535

Post autor: sqark »

Jutro zrobie fotke i pokaże dokladniej jak sytuacja wygląda. To jest droga w mojej miejscowosci. Jutro przejade się tą trasą i zobacze, czy jest oznakowana dobrze. Jak wygląda procedura z tym ubezpieczeniem?? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Krzywa przednia felga Virago 535

Post autor: kyller »

VIKING pisze:Zawsze jest ubezpieczenie szukaj dziury nieoznaczonej, krajówka droga zadzwoń na policję weź potwierdzenie i wystąp o naprawę felgi a że się nie da to ubezpieczalnia powinna pokryć zakup używki.
chyba czegoś nie rozumiem
sugerujesz koledze żeby stał sie oszustem ? :twisted: to moze krok dalej, niech po po prostu taka felgę ukradnie albo lepiej cały motocykl
mam nadzieje ze coś źle odczytałem
ODPOWIEDZ