Gmole XV750 i temu podobne

Dodatki i przeróbki do Virago
Awatar użytkownika
2007XV1700
Posty: 5106
Rejestracja: 03 czerwca 2011, 15:31
Motocykl: XV1000,XV1700,JAWA
Lokalizacja: https://maps.app.goo.gl/hmAhT1FGH4TPnWHz9
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gmole XV750 i temu podobne

Post autor: 2007XV1700 »

tak sobie myśle że jeśli Gmol ma pełnić funkcję ochronną to musi być spory zapas do kolanka bo jak jest "na styk" to najmniejsza stłuczka obcierka grozi uszkodzeniem kolana wydechu właśnie przez Gmol. a to nie o to chyba chodzi...
goral
Posty: 411
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 20:57
Motocykl: 700 1985 serce 1,1o
Lokalizacja: Meszna/Irlandia
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Gmole XV750 i temu podobne

Post autor: goral »

Raziel pisze:Trzeba po prostu rozwiercić dolny uchwyt gmola i powinno pojsc lekko do przodu. Niby teraz tak jak jest mi jakos nie przeszkadza, ale boje sie ze z czasem gmol zacznie sie odbarwiac
Mocowań gmola bym nie ruszał co bedzie przy stłuczce jak sie mocowanie przesunie z powrotem na tym rozwierconym oku do tyłu i uszkodzi kolanko? Cofnij wydech przygladalem sie u mnie mam miejsce na 15mm bez problemu do tyłu :-)
Awatar użytkownika
Krysia-cincinnati
Posty: 1324
Rejestracja: 23 października 2009, 20:46
Motocykl: virago750rok 1996
Lokalizacja: truskaw
Wiek: 66
Status: Offline

Re: Gmole XV750 i temu podobne

Post autor: Krysia-cincinnati »

goral pisze:
Raziel pisze:Trzeba po prostu rozwiercić dolny uchwyt gmola i powinno pojsc lekko do przodu. Niby teraz tak jak jest mi jakos nie przeszkadza, ale boje sie ze z czasem gmol zacznie sie odbarwiac
Mocowań gmola bym nie ruszał co bedzie przy stłuczce jak sie mocowanie przesunie z powrotem na tym rozwierconym oku do tyłu i uszkodzi kolanko? Cofnij wydech przygladalem sie u mnie mam miejsce na 15mm bez problemu do tyłu :-)
Po stłuczce,ja bym martwił się o swoje kolanka,a nie wydechu,ale tj moje zdanie i tyle w temacie.
Raziel
Posty: 125
Rejestracja: 09 września 2013, 23:03
Motocykl: Yamaha XV Virago 750
Status: Offline

Re: Gmole XV750 i temu podobne

Post autor: Raziel »

Każdy z Was w zasadzie ma racje :D Ale skoro kubi70 pisze ze gmol sie nie bedzie odbarwial to narazie to tak zostawie.....i tak pogoda w UK tak kiepska puki co, ze nie mysle o przejażdżkach :?
matrix
Posty: 88
Rejestracja: 24 lipca 2013, 22:12
Motocykl: Virago 750
Wiek: 28
Status: Offline

Re: Gmole XV750 i temu podobne

Post autor: matrix »

Witam,
czy ktoś zakładał spacerówki do gmoli od Kubiego?
Jakie wrażenia z jazdy? Mógłbym prosić o zdjęcia, jeżeli ktoś takie posiada?
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kubi70
Posty: 753
Rejestracja: 19 listopada 2010, 23:33
Motocykl: XV750 ->HD Sport
Lokalizacja: Odrzykoń
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Gmole XV750 i temu podobne

Post autor: kubi70 »

Ja u siebie przykręciłem ale żadko stosowałem. Czasem dla wyprostowania nóg ale nie bylo rewelacji bo jak dla mnie trochę za szeroko przy moim wzroście 170. Gdyby się rozkladaly do wewnątrz to pewnie było by wygodniej.
Załączniki
P1130103.JPG
:motorcycle: :chopper:
ODPOWIEDZ