Nowe klamki

Dodatki i przeróbki do Virago
Awatar użytkownika
Yurek58
Posty: 131
Rejestracja: 08 listopada 2012, 20:09
Motocykl: Yamaha XV1900 Raider
Lokalizacja: wielkopolska
Status: Offline

Re: Nowe klamki

Post autor: Yurek58 »

Grzegorzbr2 nie rozglądaj sie tylko kupuj, bo nie zdążysz do wiosny. Ja na swoje czekam już prawie miesiąc. Po zakupie chińczyk napisał, że przesyłka wysłana, ale idzie przez USA. Do tej pory jeszcze nie ma po niej śladu, ani żadnej wiadomości co się dzieje. Dam znać jak przyjdą.
Pozdro- :chopper:
"Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze umieć z nich korzystać"
-Cycero
Awatar użytkownika
e_gregor
Posty: 2015
Rejestracja: 14 lutego 2010, 14:53
Motocykl: ZR7
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 42
Status: Offline

Re: Nowe klamki

Post autor: e_gregor »

Yurek58 pisze:Grzegorzbr2 nie rozglądaj sie tylko kupuj, bo nie zdążysz do wiosny. Ja na swoje czekam już prawie miesiąc. Po zakupie chińczyk napisał, że przesyłka wysłana, ale idzie przez USA. Do tej pory jeszcze nie ma po niej śladu, ani żadnej wiadomości co się dzieje. Dam znać jak przyjdą.
Pozdro- :chopper:
A mi każda okazja z dłuuugim terminem wysyłki śmierdzi jakimś wałkiem.
Głupota to największa choroba cywilizacyjna
Awatar użytkownika
tylust
Posty: 2698
Rejestracja: 13 stycznia 2014, 09:26
Motocykl: XV 750 1982r.
Lokalizacja: Kalisz - Wlkp.
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Nowe klamki

Post autor: tylust »

Yurek, a nie dostałeś od nich w mailu jakiegoś nr przesyłki (tracking number) ? Pisałeś, że wysyłka będzie przez DHL. Jak masz nr przesyłki to na stronie DHL możesz sprawdzić co się z nią dzieje. Gdzie w danym momencie jest, kiedy skąd wyleciała itp. Ja np. czekałem ostatnio na przesyłkę, a się okazało, że poczta polska wrzuciła mi do skrzynki awizo, które dziwnym trafem zaginęło... i jakbym się nie zainteresował to pewnie do dzisiaj bym czekał.
Tomek
Awatar użytkownika
Yurek58
Posty: 131
Rejestracja: 08 listopada 2012, 20:09
Motocykl: Yamaha XV1900 Raider
Lokalizacja: wielkopolska
Status: Offline

Re: Nowe klamki

Post autor: Yurek58 »

Żadnego awiza nie dostałem, ale muszę poszperać w poczcie e-mailowej w sprawie numeru przesyłki. Jakoś dotychczas nie pomyślałem, że może wtopiłem parę złotych, ale mam nadzieję że nie.
:chopper:
"Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze umieć z nich korzystać"
-Cycero
Awatar użytkownika
tylust
Posty: 2698
Rejestracja: 13 stycznia 2014, 09:26
Motocykl: XV 750 1982r.
Lokalizacja: Kalisz - Wlkp.
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Nowe klamki

Post autor: tylust »

Ja byłbym raczej spokojny. Ten sprzedawca od którego kupowałeś nie jest chyba jakimś przypadkowym kolesiem, który sprzedał dotychczas 3 sztuki... Mi raz przytrafiła się wpadka na Ebay i to nie do końca. Kupowałem części do auta - zabytkowego Oldsmobila. Kupiłem kolektory wydechowe do silnika z usa i dostałem zamiast towaru paczkę wypakowaną materiałami reklamowymi. Jak się okazało jakiś ich pracownik sobie przywłaszczył mój towar przy pakowaniu, a mi wysłał makulaturę ;)... na swój koszt przysłali mi części po raz kolejny, a to było ponad 500 usd. Myślę więc , że i Twoje klamki dotrą, a jak nie na Ebay jest cała procedura odwoławcza. Poza tym wszystkie transakcja na PayPal są chyba ubezpieczone. Jakbyś miał jakieś problemy służę pomocą. Poszukaj tego nr przesyłki.
Tomek
Awatar użytkownika
Yurek58
Posty: 131
Rejestracja: 08 listopada 2012, 20:09
Motocykl: Yamaha XV1900 Raider
Lokalizacja: wielkopolska
Status: Offline

Re: Nowe klamki

Post autor: Yurek58 »

Jest dobrze. Znalazłem numer przesyłki i po wstukaniu na podanej stronce jest info, że wczoraj przesyłka po wykonaniu drogi: New York, Warszawa, dotarła do Komornik koło Poznania tzn. 50 km od mojego miejsca zamieszkania. Teraz już tylko pozostaje pytanie czy upomną się o jakieś cło, czy po prostu w poniedziałek lub wtorek kurier zawita do moich drzwi. Dam znać.
Pozdro: :rock:
"Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze umieć z nich korzystać"
-Cycero
Awatar użytkownika
Yurek58
Posty: 131
Rejestracja: 08 listopada 2012, 20:09
Motocykl: Yamaha XV1900 Raider
Lokalizacja: wielkopolska
Status: Offline

Re: Nowe klamki

Post autor: Yurek58 »

No i jest przesyłka. Zapłaciłem 4 lutego - dotarła 25 lutego za pomocą Poczty Polskiej. Na opakowaniu pieczątka urzędu celnego o treści niewyraźnej, ale coś na kształt "dopuszczone do obrotu" Żadnych opłat, cła i.t.p. Wewnątrz opakowania klameczki. Błyszczą się jak psu j...a. Wygląda jak chrom, ale ile to warte okaże się jak z sezon polatam. Odwzorowanie w stosunku do oryginalnych dość dobre (przy czym są nieco szersze w miejscu uchwytu, co jest widoczne na zdjęciu) - już założone i wszystko pasuje. Przy montażu był mały problem, bo w prawej chińczyk wykonał nieco zbyt płytki frez na oring, który zapobiega drganiu klamek i musiałem oryginalny oring nieco zeszlifować, żeby zmniejszyć jego grubość i udało sie wszystko zmontować. Wewnątrz kartonika w prezencie breloczek-moto i odręcznie napisane podziekowania za zrobienie zakupu. Całość bardzo sympatyczna-więc polecam, zwłaszcza za tak niewielkie pieniądze.
Tylust jeszcze raz dzięki za rady, Grzegorzbr2, a może takie? http://www.ebay.com/itm/Flame-Brake-Clu ... 3180480%26
:chopper: :rock: :rock: :rock:
Załączniki
Przesyłka wraz z gratisem
Przesyłka wraz z gratisem
"Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze umieć z nich korzystać"
-Cycero
ODPOWIEDZ