Poszukuje w Siedlcach Ślusarza/Mechanika do Gmoli

Dodatki i przeróbki do Virago
Awatar użytkownika
tjkalinowski
Posty: 21
Rejestracja: 30 kwietnia 2016, 12:26
Motocykl: XV535 Virago (2YL)
Lokalizacja: Siedlce
Wiek: 49
Kontakt:
Status: Offline

Poszukuje w Siedlcach Ślusarza/Mechanika do Gmoli

Post autor: tjkalinowski »

Szukam, na terenie Siedlec lub okolicy, życzliwego ślusarza/mechanika, który by wykonał tanio Gmole do mojej Virago 535. Wiem, że można kupić na internecie za 300 - 400 PLN. Więc nie szukam zawodowca, który robi takie gmole hurtowo, ale raczej jakiegoś życzliwego znajomego, który by prywatnie powyginał rurkę i pospawał tak po kosztach (czytaj za małe pieniądze).

Znalazłem na Allegro, że można kupić rurkę stalową nierdzewkę polerowaną, FI 33 grubość 2mm za 42 PLN za metr. Zadzwoniłem do faceta, on mówi, że może wyciąć dowolną długość. Nie oferuje gięcia. Drugi plan to pociąć i pospawać, a potem szlifować. Oceniam, że potrzebuje okolo 160 cm. Jeszcze dokładnie nie wiem.

Nazwa użytkownika który sprzedaje to na Allegro to "bart0712", trzeba wyszukać : "Rura nierdzewna POLEROWANA 33,7 x 2mm INOX 100cm".

Teraz szukam jeszcze dostępu do gientarki oraz do spawarki, by dospawać uchwyty. Jeżeli chodzi o wygląd, to cośpodobnego jak na zdjęciu:

Obrazek
Pozdrawiam

Tomasz Siedlce 08-110 woj. Mazowieckie
goral
Posty: 411
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 20:57
Motocykl: 700 1985 serce 1,1o
Lokalizacja: Meszna/Irlandia
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Poszukuje w Siedlcach Ślusarza/Mechanika do Gmoli

Post autor: goral »

Życzę szczęścia .Nierdzewka to cięźki mteriał w obróbce i nikt nie zrobi nic za "darmo" jeźeli wydał na maszyny typu tig i giętarke z kopytami do gięcia kupkę kasy . Pisz do kolegów na forum mają dobre ceny i super wykonanie .
ODPOWIEDZ