Szyba virago xv 125

Dodatki i przeróbki do Virago
maniek
Status: Offline

Szyba virago xv 125

Post autor: maniek »

Siemka koledzy poszukuje szybki do mojego malenstwa nieznacie namiarów gdzie by takie mieli będe bardzo wdzięczny Pozdrawiam
Krecik
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: Krecik »

Jesteś pewien że założenie szyby pozytywnie wpłynie na wygląd xv 125??? Ja kupiłem z szybą i natychmiast ją zdjąłem ponieważ jest to za mały motor żeby go obwieszać nie potrzebnymi akcesoriami. Przy prędkościach po niżej 100km szyba nie zdaje egzaminu. :roll:
Awatar użytkownika
strazak
Posty: 1412
Rejestracja: 29 listopada 2007, 00:21
Motocykl: XV 1000 GE USA 1984.
Lokalizacja: Piaseczno(złotokłos)
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: strazak »

maniek zajrzyj do linkowni jest tam pare fajnych linków z akcesoriami do motorków
ADAM
bogo
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: bogo »

mam sciaglem ze swojej ..jak chcesz to ci odsprzedam nie drogo :rock:
warrior_trooper
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: warrior_trooper »

kazdy chce miec co mu sie podoba :smile: zawsze to cieplej i mniej wieje ale z drugiej strony to dosc mały motocykl i nie wiem czy z szyba nie wygladalby na przekombinowany, nie wiem nie widzialem ale moze Krecik ma racje
maniek
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: maniek »

zastanowie się nad tym dzieki za rady narazie zakupiłem duży gmol stelaze pod sakwy w drodze może jeszcze jakieś dodatkowe lampy
Awatar użytkownika
KoSS
Posty: 2657
Rejestracja: 04 lutego 2008, 19:17
Motocykl: VARADERO XL1000V '99
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 49
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: KoSS »

Szyba da ci taki opór powietrza że jak wyjedziesz na trasę a będzie troszkę wiało to ją sam zdejmiesz, jest teki spadek mocy a szczególnie jak weźmiesz się do wyprzedzania ciężarówki i wyskoczysz z jej komina to jest już klęska jakbyś hamulec wcisnął, znam to z autopsji przy małych pojemnościach 150ccm.
"Czasami wychodzi lepiej niż planujesz" - pomyślał mąż, gdy rzucił młotkiem w kota, a trafił w żonę.


http://www.studio-kom.pl
http://www.szafa-malolata.pl
Awatar użytkownika
Kaczor-Motorock
Posty: 1049
Rejestracja: 20 października 2007, 15:31
Motocykl: Suzuki Intruder 1500
Lokalizacja: Gostynin
Wiek: 60
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: Kaczor-Motorock »

Ale szyba jeszcze chroni przed złośliwymi owadami, co roztrzaskując się o ramonezę, zostawiają krwawe ślady. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mistaro
Posty: 1331
Rejestracja: 10 września 2007, 17:04
Motocykl: xv250xvs650vstar1100
Lokalizacja: Dzierżów/Gorzów.Wlkp
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: mistaro »

ja osobiście przez jakiś czas jeździłem bez szyby moją 250tką, ale jak kupiłem to już nigdy jej nie ściągnę! Wiadomo, być może obniża prędkość moto, ale ja nie jeżdżę dla V tylko dla przyjemnosci, a z szybką takowa jest o wiele większa!!!
Obrazek
demid
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: demid »

szyba rzecz gustu... jak wszystko- mialem szybe jak kupilem moto ale zaraz ja sciagale, bo tam mi sie bardziej linia motoru podoba a poza tym jak wiatr we wlosach to wiatr we wlosach
ale pewnie jak juz bede w sile wieku i bedzie mnie rozkladal reumatyzm to pewnie szybe sobie sprawie- chocoaz wtedy to juz pewnie goldas z podgrzewanym fotelem, manetkami, masazem w oparciu i 20latka na tylnym siedzeniu:p
jak chcesz to mam mala szybe, jakas zajeb... bo nie tak sztywna jak te pleksiglasowe ze jak kamieniem dostanie to peka- poprzedniego wlasciciela musiala kupe siana kosztowac- najwyzej daj znac na prv to jakies zdjecia ci wysle... moze sie komus przyda
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: wwwolti »

demid pisze:...ale pewnie jak juz bede w sile wieku i bedzie mnie rozkladal reumatyzm to pewnie szybe sobie sprawie
a chcesz w dziób :mrgreen:
:boks: zmierzymy się jak się spotkamy i zobaczymy kto bardziej daje radę "dziadki" czy "żółtodzioby" hehe
pozdr
Wojtek
Awatar użytkownika
strazak
Posty: 1412
Rejestracja: 29 listopada 2007, 00:21
Motocykl: XV 1000 GE USA 1984.
Lokalizacja: Piaseczno(złotokłos)
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: strazak »

z racji wieku to staje po stronie tych troszke starszych ale i tak jestem młody co do tych pomiarów :
wwwolti pisze:zmierzymy się jak się spotkamy
to mam nadzieje że to o wypite browary ewentualnie inne napoje bez?alkoholowe chodzi . :bravo:
ADAM
maniek
Status: Offline

Re: Szyba virago xv 125

Post autor: maniek »

dzieki za doradztwo koledzy mam do myślenia więc myśle zobaczymy co wymyśle :frustrated:
ODPOWIEDZ