Weryfikacja sprzedawców

Potrzebujesz pomocy w ocenie i oględzinach motocykla? To jest dobre miejsce aby o tym napisać.
szymin72
Posty: 17
Rejestracja: 29 stycznia 2017, 09:42
Motocykl: Yamaha Virago XV125
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 51
Status: Offline

Weryfikacja sprzedawców

Post autor: szymin72 »

szymin72
Posty: 17
Rejestracja: 29 stycznia 2017, 09:42
Motocykl: Yamaha Virago XV125
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Weryfikacja sprzedawców

Post autor: szymin72 »

Jeszcze taka oferta, co to za wersja z takim malowaniem. Czy oferta warta tych pieniędzy, no i czy sprzedawca wiarygodny, moze ktoś zna:
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xv-125 ... a4rw9.html
Awatar użytkownika
Pandik
Posty: 2755
Rejestracja: 22 kwietnia 2012, 19:55
Motocykl: Borsuk
Lokalizacja: Czerwionka
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Weryfikacja sprzedawców

Post autor: Pandik »

Cześć, komisu nie znam ale daleko nie masz, ociepli się to jedź oblukać, sprawdź kompresje, dobrze było by luknąć na membrany, opony czy nie wiekowe, przejechać się i brać ;)
szymin72
Posty: 17
Rejestracja: 29 stycznia 2017, 09:42
Motocykl: Yamaha Virago XV125
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Weryfikacja sprzedawców

Post autor: szymin72 »

Sprzęty wydają sie wypicowane, cięzko powiedziec co w nich siedzi. Na FB opinie ma dobre.
bobbers
Posty: 896
Rejestracja: 12 grudnia 2012, 15:33
Motocykl: 535 I DS 650
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 25
Status: Offline

Re: Weryfikacja sprzedawców

Post autor: bobbers »

Ja tak inaczej mogę podpowiedzieć ,że jeździłem virką co prawda 250 i intruderem 125. To virka dużo bardziej mi leżała. Nie wszystko było plastykowe jak w suzuki ,ogólnie taka bardziej zbita konstrukcja ;)
Sajmon ;)
Awatar użytkownika
Miszczu
Posty: 1813
Rejestracja: 01 stycznia 2009, 21:02
Motocykl: xv 1000 custom
Lokalizacja: Kielce- okolice
Wiek: 43
Status: Offline

Re: Weryfikacja sprzedawców

Post autor: Miszczu »

Czoper ma być odpicowany, znam takich co jak tylko zakurzony to już nie spojrzy nawet na niego a co dopiero mowa o kupnie. Poza tym co za filozofia motocykl kupić - nie ma problemu jak z samochodami gdzie możliwości jest milion zeby kogoś okantować. W motocyklu prosta sprawa- najpierw patrzysz i widzisz ładny- ok no to słuchasz silnika- nie klepie, rzęzi itd nie kopci na niebiesko (na czarno czy biało to kwestia regulacji w gorszym wypadku uszczelki pod głowicą w cieczówkach) jak wszystkto ok to jazda próbna. Skrzynia nie szarpie, biegi nie wyskakują (nie mylić z niedojebanym kierowcą który biegów nie potrafi zmieniać) to jest ok, silnik moc oddaje równo bez zadławień to malina w przeciwnym razie gaźniki do regulacji. Po puszczeniu kiery leci prosto bez konieczności balansowania ciałem- jest pewność, że rama prosta. To czy był malowany czy nie w przypadku jak powyższe zagadnienia są ok to nie ma znaczenia skoro dobrze się prezentuje. Przebieg na ogół jest do negocjacji nie ma się co sugerować. Widziałem 125 z przebiegiem 90tys bez remontu i bez problemu mogłyby uchodzić za takie z przebiegiem 25tys co niejednokrotnie ma miejsce. Dobra rada- nie czujesz motura, nie słyszysz co wnim siedzi to weź kogoś kto rozumie te padliny a unikniesz wydatków :wink:
Obrazek
Ludzie jeżdżą jak wariaci, gnają na złamanie karku... czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić!!!!
Awatar użytkownika
Pandik
Posty: 2755
Rejestracja: 22 kwietnia 2012, 19:55
Motocykl: Borsuk
Lokalizacja: Czerwionka
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Weryfikacja sprzedawców

Post autor: Pandik »

Jak będzie ciepło to mogę Ci podjechać ;)
szymin72
Posty: 17
Rejestracja: 29 stycznia 2017, 09:42
Motocykl: Yamaha Virago XV125
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Weryfikacja sprzedawców

Post autor: szymin72 »

Dzieki za rady, opinie. Jak będzie tak daleko Pandik to sie odezwe. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ