Borne Sulinowo - Gorodek - Nadarzyce - rakietówka

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Gwidon
Status: Offline

Borne Sulinowo - Gorodek - Nadarzyce - rakietówka

Post autor: Gwidon »

A ja polecam swoje skromne okolice:
Borne Sulinowo - poradziecki miasto widmo, do dziś masę śladów ...
Grodek - jak wyżej tylko bardziej dziko - idealne miejsce na paintball
Nadarzyce - niby nic ale 21 Centralny poligon lotniczy, fajnie wyglądają zdjęcia lei po bombach na google map, można popływać kajakiem itp
W sierpniu w Bornym odbywa się zlot pojazdów militarnych i grup rekonstrukcyjnych.
(http://zlotborne.republika.pl/)
Naprawdę jest gdzie pojeździć :) :)
zapraszam

PS
hmmm szkoda, że nie ma już Rosjan - miałbym kanister benzyki za 8 zł (chyba tyle trzeba wydać dziś na 2 jabole) :mrgreen:
Awatar użytkownika
KoSS
Posty: 2657
Rejestracja: 04 lutego 2008, 19:17
Motocykl: VARADERO XL1000V '99
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 49
Status: Offline

Re: Borne Sulinowo - Gorodek - Nadarzyce - rakietówka

Post autor: KoSS »

Fajne tereny wybierałem sie kiedyś na nurkowanie, kumpel mnie zachęcał mówił że w wodzie można tam wszystko znaleźć od trabanta po broń :lol: no i woda jest czyściutka a jakie rybki poprostu miodzio muszę tam jechać w tym roku.
"Czasami wychodzi lepiej niż planujesz" - pomyślał mąż, gdy rzucił młotkiem w kota, a trafił w żonę.


http://www.studio-kom.pl
http://www.szafa-malolata.pl
demid
Status: Offline

Re: Borne Sulinowo - Gorodek - Nadarzyce - rakietówka

Post autor: demid »

jeździłem... jeździłem... tereny super żeby pojeździć, dużego ruchu nie ma, a za to ładne drogi wśród lasów.
a sam zlot też polecam... byłem 2 razy i było ekstra, masa pojazdów, czołgow, motocykli.
impreza w sam raz żeby ruszyć 4 litery i trochę sie przejechać
Marysia
Status: Offline

Re: Borne Sulinowo - Gorodek - Nadarzyce - rakietówka

Post autor: Marysia »

Byłam tam! Ślicznie!


Gwidon pisze:A ja polecam swoje skromne okolice:
Borne Sulinowo - poradziecki miasto widmo, do dziś masę śladów ...
Grodek - jak wyżej tylko bardziej dziko - idealne miejsce na paintball
Nadarzyce - niby nic ale 21 Centralny poligon lotniczy, fajnie wyglądają zdjęcia lei po bombach na google map, można popływać kajakiem itp
W sierpniu w Bornym odbywa się zlot pojazdów militarnych i grup rekonstrukcyjnych.
(http://zlotborne.republika.pl/)
Naprawdę jest gdzie pojeździć :) :)
zapraszam

PS
hmmm szkoda, że nie ma już Rosjan - miałbym kanister benzyki za 8 zł (chyba tyle trzeba wydać dziś na 2 jabole) :mrgreen:
selwinek
Status: Offline

Re: Borne Sulinowo - Gorodek - Nadarzyce - rakietówka

Post autor: selwinek »

A my to se z kumplami pod koniec kwietnia do Wilna jedziemy. Mój to pierwszy sezon na moto,ale jestem tak nagrzany ,że nawet nie myślę ,że nie dam rady. Chociaż pierwszy dzień na raz bierzemy do samego Wilna. Oby pogoda dopisała..
natii
Status: Offline

Re: Borne Sulinowo - Gorodek - Nadarzyce - rakietówka

Post autor: natii »

byłam w zeszłym roku w Bornym Sulinowie na szkoleniu z pracy :lol: i jestem w szoku!!
miasteczko jak z filmu!! suuuuuuper
a tereny do śmigania tez niczego sobie. Zastanawiam sie nad tym zlotem pojazdów militarnych...jakby ktos sie szykowal to dajcie znac, chetnie sie zabiore
demid
Status: Offline

Re: Borne Sulinowo - Gorodek - Nadarzyce - rakietówka

Post autor: demid »

no ja bede... bo impreza przednia
Gwidon
Status: Offline

Re: Borne Sulinowo - Gorodek - Nadarzyce - rakietówka

Post autor: Gwidon »

W Bornem natknąłem się ostatnio na sklep i bar Sasza gdzie podobno można kupić rosyjskie towary. W związku z tym ,że armia radziecka była z nami od dziecka chciałem przypomnieć sobie smak, mleka w puszce, tuszonki itp. Hmm zdziwiłem się kiedy na niby orginalnej puszce znalazłem informację o produkcji w Hamburgu. :) :)
Nie ma już co prawda tamtego klimatu ale mimo wszystko całkiem sympatycznie.
Awatar użytkownika
Feldek
Posty: 1405
Rejestracja: 19 marca 2008, 16:01
Motocykl: Virago 535 Custom
Lokalizacja: Poznań/Mosina
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Borne Sulinowo - Gorodek - Nadarzyce - rakietówka

Post autor: Feldek »

Byłem ostatnio kilka dni na zgrupowaniu w tej mieścince. Urocza pod każdym względem, z super klimatem...i te imprezy w "Orzełku"- ehhh zwała na maksa :mrgreen:
Trasy na moto bardzo przyjemne, przez lasy i wśród tych bagien i jezior - niedługo wybieram się tam jeszcze raz :wink:
ODPOWIEDZ