Moje Bieszczady 2012

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
Mai
Posty: 5160
Rejestracja: 17 lipca 2010, 19:26
Motocykl: Viraży 535
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna /Warszawa-Skorosze
Wiek: 69
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Mai »

No to powodzenia i szerokości, ciesze się, jeśli się na coś moje bazgroły przydadzą :chopper: :chopper: :chopper:

:-)
... bo Motocykl to stan umysłu.
Awatar użytkownika
Jarek72
Posty: 718
Rejestracja: 24 września 2010, 11:35
Motocykl: VIRAGO XV750 96`
Lokalizacja: Mogilno
Wiek: 51
Kontakt:
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Jarek72 »

Dzięki, na pewno się przydadzą, a właściwie już się przydają w planowaniu.
Jakby co to tu jest wątek: viewtopic.php?f=5&t=18859
Awatar użytkownika
zenelek
Posty: 442
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:05
Motocykl: XV500 SE R26, XV1100
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiek: 63
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: zenelek »

Mai tak mnie zainspirowałaś, że musiałem sprawdzić jak to jest w Bieszczadach. Wyruszyłem wczoraj ze Stargardu i dzisiaj nocuję w Ustrzykach Górnych. Jak na razie jest super, widoki i wrażenia z jazdy bezcenne.
Awatar użytkownika
Mai
Posty: 5160
Rejestracja: 17 lipca 2010, 19:26
Motocykl: Viraży 535
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna /Warszawa-Skorosze
Wiek: 69
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Mai »

zenelek pisze:Mai tak mnie zainspirowałaś, że musiałem sprawdzić jak to jest w Bieszczadach. Wyruszyłem wczoraj ze Stargardu i dzisiaj nocuję w Ustrzykach Górnych. Jak na razie jest super, widoki i wrażenia z jazdy bezcenne.
Hih cieszę się zenelku, że inspiracja dała kopa do działania, bo widoki i przeżycia doprawdy niezapomniane; oby pogoda sprzyjała Ci piękna i ciepła do samego końca, za co ściskam kciuki :D.

Szerokości i bezpieczeństwa! :chopper:


:bikersmile: :bikersmile: :bikersmile:
... bo Motocykl to stan umysłu.
Awatar użytkownika
zenelek
Posty: 442
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:05
Motocykl: XV500 SE R26, XV1100
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiek: 63
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: zenelek »

Moja wyprawa powoli dobiega do końca. Zachaczyłem też o okolice Rzeszowa - podróż sentymentalna. Dzisiaj nocuję w Częstochowie - musiałem zobaczyć przybywających pielgrzym?w i jutro wracam do domku. Na razie prawie 3tys km pyknęło w znośnych warunkach Jedynie Śląsk był niegościnny bo zlało mnie, no i drogi tam w deszczu śliskie są.
wiecho
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: wiecho »

Mai prześledziliśmy z mężem Twoj wątek i trochę z zazdrością wspominaliśmy nasz trzydniowy tegoroczny wypad w Bieszczady....zazdrościliśmy Ci czasu spędzonego na bieszczadzkich trasach :D ale także składamy wielki szacun za podjęcie samotnie takiego wyzwania :bravo: :bravo: :bravo:
Te widoki, wschody, zachody słońca , błękitne niebo, słońce , moto-virago i my ...tego było nam trzeba, by znów odetchnąć pełną piersią :lol:
I jeśli można...kilka zdjęć z naszej wyprawy, pozdrawiamy M i W
Awatar użytkownika
romanthorne
Posty: 538
Rejestracja: 24 listopada 2008, 22:59
Motocykl: Honda 250 Rebel
Lokalizacja: BRODNICA
Wiek: 79
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: romanthorne »

Jest w opisach i zdjęciach klimat tej wędrówki.Powtarzam ją co kilka lat dla zachowania obiektywizmu zdarzeń,które zachodzą i które mogą się dopiero zdarzyć.Pełne i absolutne Gratulacje :chopper: :bravo:
Jest prawie nieźle.
Awatar użytkownika
Saba
Posty: 59
Rejestracja: 23 listopada 2009, 15:26
Motocykl: Honda ST 1300
Lokalizacja: Elbląg
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Saba »

Saba pisze:Ja zamierzam ruszyć w okolicach czsoprzestrzennych, koniec lipca początek sierpnia ,ze wskazaniem na to drugie. :chopper:
Termin trochę się obsunol, ale wreszcie dzisiaj ruszylismy w trasę do Cisnej. Robimy przerwę w Warszawie odwiedzając rodzine i jutro dalej kierunek Bieszczady. :chopper:
Zawsze 39,5 i motór
Awatar użytkownika
Mai
Posty: 5160
Rejestracja: 17 lipca 2010, 19:26
Motocykl: Viraży 535
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna /Warszawa-Skorosze
Wiek: 69
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Mai »

wiecho pisze:Mai prześledziliśmy z mężem Twoj wątek i trochę z zazdrością wspominaliśmy nasz trzydniowy tegoroczny wypad w Bieszczady....zazdrościliśmy Ci czasu spędzonego na bieszczadzkich trasach :D ale także składamy wielki szacun za podjęcie samotnie takiego wyzwania :bravo:
Te widoki, wschody, zachody słońca , błękitne niebo, słońce , moto-virago i my ...tego było nam trzeba, by znów odetchnąć pełną piersią :lol: I jeśli można...kilka zdjęć z naszej wyprawy, pozdrawiamy M i W
Cudownie, wymarzona trasa na podróż we dwoje, cieszę się, że Wam się udała i pogoda :bravo:. A jedną fotkę to mamy chyba nawet robioną w tym samym miejscu ;).
romanthorne pisze:Jest w opisach i zdjęciach klimat tej wędrówki.Powtarzam ją co kilka lat dla zachowania obiektywizmu zdarzeń,które zachodzą i które mogą się dopiero zdarzyć. Pełne i absolutne Gratulacje

Masz rację Romku... daje dużo do myślenia... i cieszę się,że dane było mi odbyć taką eskapadę w głąb siebie :).
Saba pisze:Termin trochę się obsunol, ale wreszcie dzisiaj ruszylismy w trasę do Cisnej. Robimy przerwę w Warszawie odwiedzając rodzine i jutro dalej kierunek Bieszczady.

Trzymam kciuki za jeszcze trochę bieszczadzkiego lata dla Was, prognozy są dobre, szerokości, pięknych wrażeń i pozdrówcie ode mnie Frycię w Cisnej, bo mnie się niestety nie udało ;)


:bikersmile: :bikersmile: :bikersmile:
... bo Motocykl to stan umysłu.
Awatar użytkownika
Saba
Posty: 59
Rejestracja: 23 listopada 2009, 15:26
Motocykl: Honda ST 1300
Lokalizacja: Elbląg
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Saba »

Saba pisze:
Saba pisze:Ja zamierzam ruszyć w okolicach czsoprzestrzennych, koniec lipca początek sierpnia ,ze wskazaniem na to drugie. :chopper:
Termin trochę się obsunol, ale wreszcie dzisiaj ruszylismy w trasę do Cisnej. Robimy przerwę w Warszawie odwiedzając rodzine i jutro dalej kierunek Bieszczady. :chopper:
No i szczęśliwie powrocilismy do domu po tygodniowym oblatywaniu Bieszczad. To była nasza pierwsza wyprawa w te strony, wrażenia niesamowite , miejsca ciekawe, winkle, agrafki, podjazdy, zjazdy zaje.......fajne. :D Czytając relacje Twoje Maj i innych forumowiczow mam nieskromne wrażenie, ze byłem nawet w takich miejscach,do których Wy nie dotarliscie, a może o nich nie wspomnieliscie. :wink:
Zawsze 39,5 i motór
Awatar użytkownika
jjanusz
Posty: 710
Rejestracja: 29 maja 2011, 10:45
Motocykl: Honda NT 650
Lokalizacja: krasnogliny(dęblin) lubelskie
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: jjanusz »

ja w tym roku spędziłem osiem dni, przemjeżając Bieszczady wzdłuż i szerz , ale puszką ,widoki nieprzeciętne ,myślę że na przyszły rok uda się pojechać motorem

wiecho pisze:Mai prześledziliśmy z mężem Twoj wątek i trochę z zazdrością wspominaliśmy nasz trzydniowy tegoroczny wypad w Bieszczady....zazdrościliśmy Ci czasu spędzonego na bieszczadzkich trasach :D ale także składamy wielki szacun za podjęcie samotnie takiego wyzwania :bravo: :bravo: :bravo:
Te widoki, wschody, zachody słońca , błękitne niebo, słońce , moto-virago i my ...tego było nam trzeba, by znów odetchnąć pełną piersią :lol:
I jeśli można...kilka zdjęć z naszej wyprawy, pozdrawiamy M i W
WITAM
to ja was spotkałem w bieszczadach, cośmy sobie pogadali
Załączniki
Obraz 064.jpg
jjjanusz
------------------------------------------------------------------
"Niedość, że masz prace to i pieniądze byś chciał?"
wiecho
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: wiecho »

jjanusz pisze: WITAM
to ja was spotkałem w bieszczadach, cośmy sobie pogadali
I my witamy serdecznie, dzięki za miłe towarzystwo na parkingu, pozdrawiamy i do zobaczenia :chopper: Marzena i Wiesiek
Awatar użytkownika
Mai
Posty: 5160
Rejestracja: 17 lipca 2010, 19:26
Motocykl: Viraży 535
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna /Warszawa-Skorosze
Wiek: 69
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Mai »

Saba pisze:Czytając relacje Twoje Maj i innych forumowiczow mam nieskromne wrażenie, ze byłem nawet w takich miejscach,do których Wy nie dotarliscie, a może o nich nie wspomnieliscie. :wink:
Na pewno, nie sposób zjeździć całe Biesy podczas jednego wypadu, choćby nie wiem co - wrażenia zbyt intensywne ;). Dlatego powrót w tamte rejony obowiązkowy, i to nie jeden raz... :chopper:

Fajnie, że Wam się wyprawa udała, wrzucajcie fotki powspominamy :rock:



:bikersmile: :bikersmile: :bikersmile:
... bo Motocykl to stan umysłu.
Awatar użytkownika
Saba
Posty: 59
Rejestracja: 23 listopada 2009, 15:26
Motocykl: Honda ST 1300
Lokalizacja: Elbląg
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Saba »

Mai pisze:
Saba pisze:Czytając relacje Twoje Maj i innych forumowiczow mam nieskromne wrażenie, ze byłem nawet w takich miejscach,do których Wy nie dotarliscie, a może o nich nie wspomnieliscie. :wink:
Na pewno, nie sposób zjeździć całe Biesy podczas jednego wypadu, choćby nie wiem co - wrażenia zbyt intensywne ;). Dlatego powrót w tamte rejony obowiązkowy, i to nie jeden raz... :chopper:

Fajnie, że Wam się wyprawa udała, wrzucajcie fotki powspominamy :rock:



:bikersmile: :bikersmile: :bikersmile:
To fakt trzeba będzie tam jeszcze kiedyś wrócić. Nad fotkami trzeba usiąść, a tu na razie robota goni i w weekendy obowiązkowo trza motorzyc, bo sezon ku końcowi się ma :D
Zawsze 39,5 i motór
Awatar użytkownika
Saba
Posty: 59
Rejestracja: 23 listopada 2009, 15:26
Motocykl: Honda ST 1300
Lokalizacja: Elbląg
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Saba »

Wspomnienia z wyprawy w Bieszczady
Załączniki
DSCN3580.JPG
DSCN3585.JPG
Zawsze 39,5 i motór
Awatar użytkownika
Saba
Posty: 59
Rejestracja: 23 listopada 2009, 15:26
Motocykl: Honda ST 1300
Lokalizacja: Elbląg
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Saba »

Kilka kolejnych zdjęć z Bieszczad https://picasaweb.google.com/1145581827 ... vyVjq3ksgE#
Zawsze 39,5 i motór
Awatar użytkownika
Mai
Posty: 5160
Rejestracja: 17 lipca 2010, 19:26
Motocykl: Viraży 535
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna /Warszawa-Skorosze
Wiek: 69
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Mai »

Saba pisze:Kilka kolejnych zdjęć z Bieszczad https://picasaweb.google.com/1145581827 ... vyVjq3ksgE#
Wooooow o ja cię jak pięknie, super :bravo: :bravo:
:bravo:


:bikersmile: :bikersmile: :bikersmile:
... bo Motocykl to stan umysłu.
Awatar użytkownika
Saba
Posty: 59
Rejestracja: 23 listopada 2009, 15:26
Motocykl: Honda ST 1300
Lokalizacja: Elbląg
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Saba »

Mai pisze:
Saba pisze:Kilka kolejnych zdjęć z Bieszczad https://picasaweb.google.com/1145581827 ... vyVjq3ksgE#
Wooooow o ja cię jak pięknie, super :bravo: :bravo:
:bravo:


:bikersmile: :bikersmile: :bikersmile:
Jest jeszcze trochę zdjęć jak grupa się rozjechala i jeździliśmy sami, wrzuce je pózniej. :wink:
Zawsze 39,5 i motór
Awatar użytkownika
Sajmon
Posty: 17
Rejestracja: 29 lipca 2012, 09:34
Motocykl: Yamaha Virago 535
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 42
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Sajmon »

Mai wszystko zostało już napisane...standing ovation! :bravo:
Uwielbiam Bieszczady, jestem tam 1-2 razy w roku, we wrześniu schodziłem te góry w każdym nieml kierunku zazdrośnie zerkając na przejeżdzających co jakiś czas motocyklistów...chyba czas wziąć z Ciebie przykład :chopper:
Z pozdrowieniami
Sajmon
Awatar użytkownika
Mai
Posty: 5160
Rejestracja: 17 lipca 2010, 19:26
Motocykl: Viraży 535
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna /Warszawa-Skorosze
Wiek: 69
Status: Offline

Re: Moje Bieszczady 2012

Post autor: Mai »

Sajmon pisze:Mai wszystko zostało już napisane...standing ovation! :bravo:
Uwielbiam Bieszczady, jestem tam 1-2 razy w roku, we wrześniu schodziłem te góry w każdym nieml kierunku zazdrośnie zerkając na przejeżdzających co jakiś czas motocyklistów...chyba czas wziąć z Ciebie przykład :chopper:
Dzięki Sajmon i powiedziałabym "polecam", ale wiem, że nie muszę ;).


EDIT: Mówiłam o wyprawie, nie o braniu ze mnie przykładu :lol:



:bikersmile: :bikersmile: :bikersmile:
... bo Motocykl to stan umysłu.
ODPOWIEDZ