Nocleg Sowie Góry lub w pobliżu

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
rysiek535
Posty: 1437
Rejestracja: 10 maja 2009, 11:40
Motocykl: Virago XV 535 DX
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Nocleg Sowie Góry lub w pobliżu

Post autor: rysiek535 »

Witam
Koledzy Koleżanki może ktoś polecić jakiś fajny nocleg w centrum lub pobliżu Sowich Gór.
Agroturystyka lub na jakiejś wsi małym miasteczku????
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 722
Rejestracja: 30 września 2011, 00:58
Motocykl: XV 535 '99
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 36
Status: Offline

Re: Nocleg Sowie Góry lub w pobliżu

Post autor: Celina »

Byłam kiedyś w Głuszycy. Namiaru nie mam, kolega zapodział, ale domek jest na wzgórzu, po wjeździe do Głuszycy jadąc od poludnia, po prawej str. za przychodnią. Tanio (chyba 25 zł na noc /2 lata temu) i niezłe warunki. Właściciel w porządku.
Sama Głuszyca może mało ciekawa, ale do miast podziemnych etc. oraz Czech, jest rzut beretem. Dodatkowo sporo ścieżek rowerowych. Miejsce bardzo mi się podobało, jest gdzie chodzić, jeździć, poznawać.
Miałam tę przyjemność, że zapoznaliśmy się z miejscowym przewodnikiem, więc sporo ciekawych historii, tajemnic niczym z krypty i propozycji zwiedzania "na pół legalnie" otrzymaliśmy.
Polecam Góry Sowie :) Sama na pewno jeszcze tam wrócę.
Motórzykiem?
Jak tak, to czekam relacji!
Kasia

"I ja mam chwile filozoficznej zadumy.
Staję sobie na moście nad Wisłą, od czasu do czasu spluwam na fale i myślę przy tym: Panta rei." /Lec
rysiek535
Posty: 1437
Rejestracja: 10 maja 2009, 11:40
Motocykl: Virago XV 535 DX
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Re: Nocleg Sowie Góry lub w pobliżu

Post autor: rysiek535 »

Plany sie pozmienialy i nocowalismy u naszego serdecznego kol Zbyszka. Trche polatalismy kolo Legnicy. Potem przez gory sowie na poludnie prawie pod czeska granice i do domku. Mielismy fajna pogode Viking sie zagapil i przelecial na Stopie a ja sie zagapilem i przelecialem przez przejazd kolejowy niestrzezony. U nas wszystkie tory zarosly chwasami a tu trzba sie zatrzymywac. Reszta trasy super i mamy w planie wypad jeszcze bardziej na poludnie w nastepnym roku.
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 722
Rejestracja: 30 września 2011, 00:58
Motocykl: XV 535 '99
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 36
Status: Offline

Re: Nocleg Sowie Góry lub w pobliżu

Post autor: Celina »

no to pięknie! pokaż te góry sowie na zdjęciach! :)
Kasia

"I ja mam chwile filozoficznej zadumy.
Staję sobie na moście nad Wisłą, od czasu do czasu spluwam na fale i myślę przy tym: Panta rei." /Lec
rysiek535
Posty: 1437
Rejestracja: 10 maja 2009, 11:40
Motocykl: Virago XV 535 DX
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Re: Nocleg Sowie Góry lub w pobliżu

Post autor: rysiek535 »

Byliśmy tak zajęci jazdą że za dużo zdjęć nie mamy, ale wspomnienia zostały :D jak wrzucę na jakiś upload to zapodam tutaj.
ODPOWIEDZ