Bieszczadzkie pętle (krótkie info)

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
MAD
Posty: 117
Rejestracja: 19 lutego 2011, 02:04
Motocykl: Drag 1100 CL
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Bieszczadzkie pętle (krótkie info)

Post autor: MAD »

Wszyscy jeżdżą w Bieszczady. Byłem trzy dni. Baza wypadowa w Cisnej. Cel główny to pętle bieszczadzkie, a dalej zwykła turystyka.
Wrażenia mam takie:
? pętle są niezłe, z wyjątkiem górnej części tzn. drogi krajowej 84. To po prostu zwykła droga krajowa. Lepsze (motocyklowo) są trasy pomiędzy obiema pętlami. Też asfalt, ale więcej adrenaliny. Na mapce nie udało mi się zaznaczyć jeszcze dwu - Google nie jest tak uniwersalny jak kiedyś myślałem. Przez jeden dzień towarzyszyła mi naprawdę ładna, warszawska Honda Shadow 600 (1997) ? to czarne na pierwszym planie. Inne zdjęcia tutaj.
? na Słowacji serwują pyszne żeberka.
? w sobotę na trasie pełno samochodów osobowych i motocykli, ruch jak w mieście. W niedzielę od południa właściwie pustka ? weekendowi turyści wybyli. Od poniedziałku głównie ruch lokalny - gorzej niż w niedzielę, ale lepiej niż w sobotę.
? widoki fantastyczne.
? Cisna w centrum zaczyna przypominać Krupówki w miniaturze (to nie jest komplement).
mapa
mapa
trasa
trasa
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 19:36 przez MAD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lukeswirus
Posty: 588
Rejestracja: 28 marca 2011, 14:18
Motocykl: TRACER 7
Lokalizacja: ZABRZE
Wiek: 44
Status: Offline

Re: Bieszczadzkie pętle (krótkie info)

Post autor: lukeswirus »

Droga piękna, objechałem ją tydzień temu. Dołóż odcinek Zagórz - Tyrawa Wołoska - Kuźmina - Ustrzyki Dolne
YAMAHA TRACER 7
Awatar użytkownika
MAD
Posty: 117
Rejestracja: 19 lutego 2011, 02:04
Motocykl: Drag 1100 CL
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Re: Bieszczadzkie pętle (krótkie info)

Post autor: MAD »

lukeswirus,
powtórka ze zmianami pewna, ale nie w tym sezonie.
Awatar użytkownika
Paweł Włóczykij
Posty: 1443
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 23:49
Motocykl: nieco ułomny
Lokalizacja: Józefów
Wiek: 64
Status: Offline

Re: Bieszczadzkie pętle (krótkie info)

Post autor: Paweł Włóczykij »

O! i mój faworyt: trasa Terka - Cisna zdobyty. Szczerze zazdroszczę pięknego wypadu!
...via ad meta - metam est!
Awatar użytkownika
stas
Posty: 1353
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 20:48
Motocykl: FJR 1300
Lokalizacja: Krosno
Status: Offline

Re: Bieszczadzkie pętle (krótkie info)

Post autor: stas »

Trasa piękna,spostrzeżenia trafne.Bieszczady najpiękniejsze są jesienią ,ruch mniejszy.Proponuję dodać wypad do Przemyśla np.Miejsce Piastowe-Czarnorzeki-Lutcza-Przemyśl-Dydnia-Sanok/lub odwrotnie/.Masto piękne,trasa fajna i ruch mniejszy.pozdr.s
ODPOWIEDZ