Wakacyjny wypad w góry.

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
Makar
Posty: 484
Rejestracja: 01 lutego 2008, 14:02
Motocykl: VN 1600 NOMAD
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 50
Status: Offline

Wakacyjny wypad w góry.

Post autor: Makar »

W pierwszej połowie lipca planuję 6-7 dniowy wypad w góry, oczywiście na moto.
Z racji pięknych terenów do polatania biorę pod uwagę południe naszego kraju i nie upieram się przy jakimś konkretnym miejscu.
Solina, Zakopane może Czechy.
Na ta chwilę wiem że jadę ale gdzie to jest do ustalenia.
Zapraszam wszystkich chętnych. Termin też do ustalenia.

Szerokości...
:motorcycle:

[ Dodano: Sro Cze 18, 2008 4:44 pm ]
A może nad morze...
Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 449
Rejestracja: 26 września 2007, 11:44
Motocykl: Yamaha Virago 535,BMW R1100RS
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 68
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wakacyjny wypad w góry.

Post autor: Woytek »

Fajny pomysł...Zapodałem temat na ogólnym forum motocyklistów,odnośnie wypadu na zamki Dolnego Śląska.Bardzo polecam...Cudowne krajobrazy,piękne zamki.Planowny przezemnie termin to 12.07.08 do 19.07.08 Fajnie byłoby ruszyć tam większą ekipą.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
StesiU
Posty: 1244
Rejestracja: 04 września 2007, 15:10
Motocykl: WSK 125
Lokalizacja: Trzebnica
Wiek: 39
Status: Offline

Re: Wakacyjny wypad w góry.

Post autor: StesiU »

Woytek jak bedziesz znał dokłady plan przelotu to daj znac mzoe uda nam sie gdzies spotkać znowu :)
Nie ma pogody nie na motocykl sa tylko zle ubrani motocyklisci.
Awatar użytkownika
sart
Posty: 2820
Rejestracja: 08 kwietnia 2008, 20:43
Motocykl: była virago XV 535,jest suzuki boulevard C50
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiek: 112
Status: Offline

Re: Wakacyjny wypad w góry.

Post autor: sart »

trochę kiepski termin, bo ja spadam od 12.06 do Bułgarii, ale dajcie znać (zgodnie z rozmową w Zdworzu) a kolega wiking7272 się wami zajmie
?Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią.?

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 449
Rejestracja: 26 września 2007, 11:44
Motocykl: Yamaha Virago 535,BMW R1100RS
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 68
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wakacyjny wypad w góry.

Post autor: Woytek »

sart pisze:trochę kiepski termin, bo ja spadam od 12.06 do Bułgarii, ale dajcie znać (zgodnie z rozmową w Zdworzu) a kolega wiking7272 się wami zajmie
Właściwie,jeszcze nie jest ustalony termin przez Włocławskich motocyklistów...Wyczuwam marazm na naszym forum.Ja jednak bez względu na okoliczności się wybieram.Jeśli nikt nie będzie reflektował...ja jadę w terminie 14-ty lipca do 20-ego.Pozdrawiam :bikersmile: :motorcycle:
warrior_trooper
Status: Offline

Re: Wakacyjny wypad w góry.

Post autor: warrior_trooper »

wg mnie to po zdworzu kazdy a przynajmniej wiekszosc forumowiczow bedzie latała po zlotach takze w swojej okolicy wiec zebrac sie wieksza grupa bedzie trudniej , niemniej to ciekawa propozycja. teraz sie zacznie etap 'malej integracji' :smile:
Awatar użytkownika
masztak
Posty: 706
Rejestracja: 10 maja 2008, 19:53
Motocykl: Yamaha Virago, FZS600 Fazer
Lokalizacja: Dobrzyń nad Wisłą
Wiek: 44
Status: Offline

Re: Wakacyjny wypad w góry.

Post autor: masztak »

Woytek pisze:
sart pisze:trochę kiepski termin, bo ja spadam od 12.06 do Bułgarii, ale dajcie znać (zgodnie z rozmową w Zdworzu) a kolega wiking7272 się wami zajmie
Właściwie,jeszcze nie jest ustalony termin przez Włocławskich motocyklistów...Wyczuwam marazm na naszym forum.Ja jednak bez względu na okoliczności się wybieram.Jeśli nikt nie będzie reflektował...ja jadę w terminie 14-ty lipca do 20-ego.Pozdrawiam :bikersmile: :motorcycle:
Woytek teraz gadasz rozsądnie od 14 lipca(bo od 12 to mi nie pasuje) to i ja pewnie się wybiorę (mam nadzieje że puszczą mnie na urlop w nowej pracy),ale na dzień dzisiejszy to się piszę od 14 do 20 lipca.
jest tylko mały problem czy moje maleństwo zdąży za Twoim BMW :-(
wideo5
Status: Offline

Re: Wakacyjny wypad w góry.

Post autor: wideo5 »

Do MAKARA - moja rodzinka wyjeżdża do Zakopca 12 Lipca. ja z racji prowadzonej dzialalności nie mogę z nimi pojechać. ale wybieram się do nich w odwiedziny na 2-3 dni. w grę wchodzi tylko środek tygodnia bo w w piątek po południu muszę wrócić. jesli nie chcesz jechać sam to możemy się spotkać po drodze np. w Radomiu - termin do uzgodnienia.
ODPOWIEDZ