Nocleg na Kujawach

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Piasek(XV535)
Status: Offline

Nocleg na Kujawach

Post autor: Piasek(XV535) »

Gdybyście przypadkiem przez Kujawy przejeżdżali to mogę załatwić nocleg w Piotrkowie Kujawskim... Jest tu taki obiekcik, pokoje 3-4 osobowe z zamkniętym terenem dla motorków. W przypadku ulewy istnieje możliwośc wtargania sprzętów do środka, pod dach.
Łazienki z prysznicami i wspólna samodzielna kuchnia gdyby sie komuś spaghetti zamarzyło zamiast konserw :cool:
Myślę ze cena w okolicach 20 zł/os/doba jest jak najbardziej realna... Na dodatek jakaś sala bankietowa też tam jest - gdyby ktoś sobie chciał tańce urządzić...:) :drunksmile: :nazdrowie:
A i w samej okolicy mamy 2 jeziora (Gopło i Głuszyńskie), 24 km do Kruszwicy (Mysia Wieża), 60 km do Torunia ("Gotyk na dotyk"), 50 km do Ciechocinka (Maxikaaz) a i w okolicach Piotrkowa jest się gdzie pokręcić - przeprawa promowa przez Gopło i przejazd przez rezerwat, malowniczy objazd jez. Głuszyńskiego itp...
Nad pobliskim jez. Głuszyńskim jest działka zatem można jakieś ognicho skombinować jakby był czas i ochota. Istnieje również możliwość rozbicia się z namiotami na działce nad tym jeziorem - prąd, woda, kibel - są, oraz taka małą altanka - domku niestety jeszcze nie ma
Sporo ciekawych miejsc na wyprawy motocyklowe :bikersmile: , piesze i rowerowe.
Mogę zawsze za jakiegoś przewodnika robić - jak by co:)
Motor jest
Gdyby się coś kroiło to zapraszam na PW, mail lub GG
Pozdrawiam
Piasek
Awatar użytkownika
marko
Posty: 1309
Rejestracja: 04 czerwca 2008, 19:56
Motocykl: Było Virago 535 i 1100 jest ROAD STAR 1700
Lokalizacja: Bielawa
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Nocleg na Kujawach

Post autor: marko »

To może jakiś zlocik :rock:
Piasek(XV535)
Status: Offline

Re: Nocleg na Kujawach

Post autor: Piasek(XV535) »

marko373 pisze:To może jakiś zlocik :rock:
W sumie - czemu nie :cool:
Miejsca opór (ok 40 łóżek), sala na bibę...
Awatar użytkownika
iwan
Posty: 742
Rejestracja: 21 lutego 2008, 10:00
Motocykl: V-Strom
Lokalizacja: Skierniewice
Wiek: 48
Status: Offline

Re: Nocleg na Kujawach

Post autor: iwan »

Ja bym chętnie zawitał w ostatni weekend sierpnia.
Piasek(XV535)
Status: Offline

Re: Nocleg na Kujawach

Post autor: Piasek(XV535) »

gumboj pisze:Ja bym chętnie zawitał w ostatni weekend sierpnia.
Pierwszy chętny jest :wink:
ODPOWIEDZ