A co myślicie o tej?

Dodatki i przeróbki do Virago
Damian
Status: Offline

A co myślicie o tej?

Post autor: Damian »

http://moto.allegro.pl/item606374683_ya ... serow.html

Widzieliście ją? Co myśłicie o tych ozdobach? Jak dla mnie za duzo tych motywów- orzeł, wiking itd...

Cena raczej "na pokaz" :)

Pzdr.
Jerzman
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: Jerzman »

Moto piękny..... ale ta cena... :roll:
Damian
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: Damian »

Cena zaporowa, ale jakbym miał policzyć co do złotówki kasę którą wsadziłęm w odnowienie swojej Virago, to niewykluczone, że kwota byłaby podobna. Dlatego moja nie idzie na sprzedaż :mrgreen:

Jakby ktoś był zainteresowany którymś z elementów znajdujących się na tej lalce z ogłoszenia, to niech skontaktuje się ze sprzedawcą. Wiem, że te ozdoby robił samodzielnie, więc jakby co można uderzyć bezpośrednio do niego. Swego czasu byłem zainteresowany kupnem kilku dupereli, ale uznałem że nie ma to jak oryginał :rock:
Awatar użytkownika
Marek73
Posty: 5138
Rejestracja: 05 września 2007, 08:51
Motocykl: była Virago 750 jest CZARNY WALDEK
Lokalizacja: Kotla
Wiek: 51
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: Marek73 »

Ja szczerze wierzę, że Właściciel jest z nią związany uczuciowo, ale chyba zbyt wysoko ceni swoje uczucie. Chociaż z drugiej strony, to jego sprawa jaką daje cenę.
Ale fakt faktem, że motocykl w stanie idealnym.
bartazzz
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: bartazzz »

jak dla mnie to choinka
vigo
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: vigo »

lipa nie ma frędzli, nie ma jaguara na przednim błotniku i świateł a'la lexus
bartazzz
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: bartazzz »

i xenonów :P
Awatar użytkownika
rzeznia_numer_5
Posty: 1983
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:32
Motocykl: pogniecione ścierwo
Lokalizacja: Trafalmagoria
Wiek: 112
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: rzeznia_numer_5 »

Kolo już sprzedawał w grudniu pod innym nickiem a dupę miał obrabianą w tym wątku ;) viewtopic.php?t=3907&highlight=patrzcie+jakie
Ja u niego zamówiłem manetki identyko jak w tym jego motorku tylko do VTX-a i wyglądają zajebiaszczo :D
Napewno odpicowany w kosmos. Niektórych kreci wyposażanie w błyskotki nie jazda ;) Czy ładny? Kwestia gustu. Mi się podoba ale szkoda by mi było tym jeździć żeby się nie zakurzyło. Jak ktoś ma za dużo siana to możnaby sobie ładną ozdobę do salonu pierdyknąć :mrgreen:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
mirek1111
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: mirek1111 »

nono niezła maszyna pieknie odrestaurowana tylko gdy bym miał te 32 tysie co za nią chce to wolałbym kupic cos innego lub samemu bym sie taką zrobił. to jest moje zdanie
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: Antek »

piękna lala, mimo tych wszędobylskich wikingów i orłów... podoba mi się ta chromowana osłona wahacza :rock:
Obrazek Czy daleko oni....?
michael
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: michael »

za te kasę można kupić fajne moto z salonu, a nie 12 letniego sprzęta popsutego wiejskim tuningiem. mi byłoby szkoda kasy na wystawienie takiej aukcji...
Awatar użytkownika
KoSS
Posty: 2657
Rejestracja: 04 lutego 2008, 19:17
Motocykl: VARADERO XL1000V '99
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 50
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: KoSS »

michael pisze:......mi byłoby szkoda kasy na wystawienie takiej aukcji...
Gość buja się ze sprzedaniem już z pół roku więc cena musi być tak wysoka żeby pokryć wszystkie te aukcje :twisted:
"Czasami wychodzi lepiej niż planujesz" - pomyślał mąż, gdy rzucił młotkiem w kota, a trafił w żonę.


http://www.studio-kom.pl
http://www.szafa-malolata.pl
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: kyller »

michael pisze:za te kasę można kupić fajne moto z salonu, a nie 12 letniego sprzęta popsutego wiejskim tuningiem. mi byłoby szkoda kasy na wystawienie takiej aukcji...
prszepraszam pokaz mi nowego chopera o pojemnosci 1100 w salonie za 32000 ....

oczywiscie tak czy inaczej 32kzł to cena z kosmosu i nie do uzyskania
michael
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: michael »

a ja nigdzie nie powiedziałem, że fajne moto to musi być chopper 1100 ;) pewnie te wystawianie ma na celu bardziej, żeby pochwalić się swoim motocyklem, a nie go sprzedać. aczkolwiek allegro to dosyć dziwne miejsce na chwalenie się, bo płatne.
mirek1111
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: mirek1111 »

kyller ale to jest rocznik 1997 a nie z salonu wiec jakbys chciałcoś z tego rocznika wybrac to bys napewno cos znalazł. ale nie ukrywam ze motor ni sie podoba
Awatar użytkownika
OsTrY
Posty: 665
Rejestracja: 31 grudnia 2007, 20:53
Motocykl: MotoGuzzi California
Lokalizacja: Warszawa | Lubliniec
Wiek: 35
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: OsTrY »

Ja chce z tego manetki, zawieszenie i napęd tylnego koła. :D
gdy Ci zwała zewsząd doskwiera, posadz dupe na choppera
olkiss64
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: olkiss64 »

Z takimi manetkami to można tylko w koło komina się kręcic . miałem podobne w 535 ,wymyka się z ręki
michael
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: michael »

a tak już rozprawiając nad tą choinką, może ktoś mi wytłumaczyć czemu akurat orzeł jest na tych wszystkich dodatkach typu pokrywki na pompy hamulcowe, jakieś osłony, etc.? trochę to chyba się mija z ideą customowania maszyn, skoro wszyscy mają takie same motywy/ozdóbki.
bartazzz
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: bartazzz »

nie cierpie orzełków i dlatego kupiłem daszek bez orzełka i nigdy bym nie kupił niczego z orzełkiem, to chyba jest jakies nawiązanie do ameryki, harley itd ale moim zdaniem pretensjonalne
Awatar użytkownika
lukaszpolanek
Posty: 371
Rejestracja: 31 maja 2009, 09:09
Motocykl: HONDA vfr 800
Lokalizacja: chrzanów okolice
Wiek: 40
Status: Offline

Re: A co myślicie o tej?

Post autor: lukaszpolanek »

wszystko ładne oprocz tych kufrów z tyłu,bo to jest przesadzone i te osłony na zaciski hamulcowe tez takie udziwnienie niezrozumiałe,poco zakrywac cos co jest ładne,a co do orzełków to sie nie wypowiadam bo jeden lubi orzełki innny trupie czaszki wedle gustu,ale na przykład manetki czy wydechy ma ładne,i na zywo robi wrazenie bo widziałem go kiedys chyba w wapienicy na otwarciu sezonu
ODPOWIEDZ