Uwaga złodziej - czyli jakie zabezpieczenia?

Dodatki i przeróbki do Virago
strix
Status: Offline

Re: Uwaga złodziej - czyli jakie zabezpieczenia?

Post autor: strix »

RASTONS pisze:Ja od kilku lat stosuję stalową linkę w stalowych przegubach i lampę lub inny słupek, a pod domem mam inny patent: zabetonowane w trawniku oczko na moją linkę i alarm podłączony do gniazdka w domu, z przewodem-pentelką przy kole - jak ktoś zerwie przewód, to włącza się syrena i halogen skierowany na motor.
Kurcze brakuje jeszcze napietego w luk drzewka - koncowka linki do moto - jak ruszy drzewko sie odwija i w leb oraz zapadni od strony stopki nabitej zaostrzonymi palami ;)

A powaznie to takie kombinacje jak tylko miejscowka pozwala sa najlepsze.
Awatar użytkownika
Tomek_
Posty: 408
Rejestracja: 06 czerwca 2009, 00:23
Motocykl: virago535.jpg
Lokalizacja: Dębica
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Uwaga złodziej - czyli jakie zabezpieczenia?

Post autor: Tomek_ »

ja wtrące swoje 3 grosze ;)
do tej komorki, kros kradnie, komorka drzwoni, za 3 min dobiegasz i moto nie ma, co robisz ? namierzenie telefonu ? w jaki sposób ? przez policje ? to trwa

chyba lepszym rozwiazaniem (jesli chodzi o lokalizacje) jest takie cos
http://allegro.pl/item647920271_lokaliz ... iecko.html
ale nie to, to ma 50m zasiegu, cos podobnego, ale znacznie wiekszym zasiegu

po zawiadomieniu policji od razu mozna rozpoczac poszukiwania, kwestia tylko chęci policjanta....


edit
a moze takie cos
http://allegro.pl/item662973474_jp_korj ... ruchu.html
Św.Krzysztof jeździ z tobą wyłącznie do 120 km/h Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje Św.Piotrowi
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Uwaga złodziej - czyli jakie zabezpieczenia?

Post autor: wwwolti »

do komórki możesz wykupić namierzanie w sieci. w plusie chyba jest coś takiego, u innych operatorów nie wiem. biznes z tego korzysta, do namierzania pracowników (przedstawicieli medycznych np.)
pozdr
Wojtek
ODPOWIEDZ