Jakie sakwy najlepsze do 535 (poj.)

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
EDDIE
Posty: 759
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 23:21
Motocykl: Suzuki Intruder 1800
Lokalizacja: Radom
Wiek: 60
Kontakt:
Status: Offline

Re: to podepnę sie pod temat ...

Post autor: EDDIE »

xytras pisze:czy ktoś może zamawiał lub widział w dobrej cenie sakwy w brązowej skórze ? moje moto ma brązowe siedziska i tylko takie sakwy wchodzą w grę .. i jeszcze jedno - czy ten stelaż na sakwy oferowany w motoakcesoria wymaga przesuniecia kierunkow ??
To nie stelaż wymaga przesunięcia kierunków tylko powieszenie sakw.

Oferta fajna, ale jak dla mnie dyskwalifikuje ją brak podania cen.

---------------

Polecam sakwy SAKO. Bardzo przyzwoita skóra, wykonanie, usztywnienie, no i wygląd. Do gwiazdeczki tez zakupię sakwy SAKO do kompletu z kufrem, który sobie zatrzymałem po sprzedaży Virażki.
Sakwy do zobaczenia w mojej galerii :)
Obrazek
SZUKASZ KASKU, OPON LUB CZĘŚCI? NAPISZ MAILA na adres edward@pietron.pl NIE PISZ NA PW!
bryan
Status: Offline

Re: Jakie sakwy najlepsze do 535 (poj.)

Post autor: bryan »

http://chopper-style.com/ - polecam, sam tam ubieram motocykl :) Wykonczenia sakw mozna w zasadzie dowolnie ustalac (wlacznie z wymiarami).
Awatar użytkownika
soprano
Posty: 725
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 09:19
Motocykl: virago 535 `96
Lokalizacja: sosnowiec
Status: Offline

Re: to podepnę sie pod temat ...

Post autor: soprano »

xytras pisze:czy ktoś może zamawiał lub widział w dobrej cenie sakwy w brązowej skórze ? moje moto ma brązowe siedziska i tylko takie sakwy wchodzą w grę .. i jeszcze jedno - czy ten stelaż na sakwy oferowany w motoakcesoria wymaga przesuniecia kierunkow ??
Moja virago też ma brązowe siedzisko i nie przeszkodziło mi to w założeniu czarnych sakw wygląda to ładnie i nie razi w zestawieniu tych kolorów. Ja swoje kupowałam w Sako w Myszkowie.
mrowa66
Status: Offline

Re: Jakie sakwy najlepsze do 535 (poj.)

Post autor: mrowa66 »

Witam polecam Sako w Myszkowie.Facet jest ok Ceny normalne pozdro
ODPOWIEDZ