Wielki Poznański Motobazar

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
Konrad13
Posty: 249
Rejestracja: 01 września 2009, 17:41
Motocykl: Virago XV535 "Saber"
Lokalizacja: Koszalin
Wiek: 33
Status: Offline

Wielki Poznański Motobazar

Post autor: Konrad13 »

Jako że na Motobazarze, dużo akcesoriów można kupić to założyłem tutaj temat :)
http://www.motobazar.poznan.pl/
Był ktoś może na poprzednich edycjach? Jak z zaopatrzeniem? Potrzebowałbym kupić kurtkę, spodnie, może coś jeszcze. Opłaca się jechać?
Awatar użytkownika
Feldek
Posty: 1406
Rejestracja: 19 marca 2008, 16:01
Motocykl: Virago 535 Custom
Lokalizacja: Poznań/Mosina
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wielki Poznański Motobazar

Post autor: Feldek »

Poszukaj kolego w archiwum, od dawna ludzie z Poznania i okolic jeżdzą na bajzel i ciągle coś kupują. Poszperaj w temacie a na pewno znajdziesz info dla siebie. A tak w skrócie w zasadzie na każdym bajzlu można dostać to czego się szuka. Cen raczej rewelacyjnych ani promocji nie znajdziesz takich jak w necie ale przymierzysz i obejrzysz co Cię interesuje. Ogólnie na wiosennych i letnich edycjach bajzlu pewnie będzie więcej wystawców niż zimą ale wpaść i ozaczyć nie zaszkodzi.
A czy się opłaca...oczywiście jeśli przyjedziesz pociągiem albo z kierowcą, żeby móc sobie wysączyć troszke nektaru :nazdrowie:
http://profile.imageshack.us/user/Feldek - fotki z motocyklowych wojaży
Awatar użytkownika
visvitalis
Posty: 46
Rejestracja: 11 stycznia 2009, 20:28
Motocykl: virago 535 xv
Lokalizacja: Chludowo k/Poznania
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Wielki Poznański Motobazar

Post autor: visvitalis »

Warto! Warto!
Byłem kilka razy i zawsze coś interesującego mnie znalazłem. Jak nie kupiłem to przynajmniej zapoznałem się z ofertą. Pozdrawiam!
__Krzysiek__
Status: Offline

Re: Wielki Poznański Motobazar

Post autor: __Krzysiek__ »

Byłem ... tylko musisz być na początku imprezy ponieważ nie którzy wystawcy szybko się zwijają ... najwięcej znajdziesz kasków, kurtek , butów .Troszkę mniej niestety :???: było sprzętu bezpośrednio dot. maszyn ... ale może źle trafiłem ...
ODPOWIEDZ