tour de Polska:)

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: tour de Polska:)

Post autor: Antek »

Kożuch "mata samodmuchająca" nie oznacza że się sama nadmuch do odpowiedniej twardości :) pewnie o tym wiesz ale mowie jak by co i tak samo można ją przebić jak i materac , chodzi w niej o to że jest o wiele lżejsza mniejsza i cieńsza przez co trzeba mniej dymać (wystarczy dosłownie 10 mocnych dymnięć :mrgreen: ) za to doskonale izoluje od zimna (mówimy o takich powyżej 3cm grubości i nie czuć tak patyków i innego dziadostwa pod sobą :rock:
Obrazek Czy daleko oni....?
Awatar użytkownika
Arni
Posty: 2530
Rejestracja: 01 marca 2009, 20:39
Motocykl: Virago XV750 83r; Intruder VS800; SHL M11
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 38
Status: Offline

Re: tour de Polska:)

Post autor: Arni »

Antek pisze: jest o wiele lżejsza mniejsza i cieńsza
jak widziałem takie dziadostwo to było po zrolowaniu większe od karimaty piankowej więc jeśli chodzi o przewożenie to na moto raczej kiepsko sie nadaje
Obrazek
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpieczeństwo, tylko szybkość." Janusz Korwin-Mikke
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: tour de Polska:)

Post autor: Antek »

Arni pisze:jak widziałem takie dziadostwo to było po zrolowaniu większe od karimaty piankowej więc jeśli chodzi o przewożenie to na moto raczej kiepsko sie nadaje
_________________
ja nie mówiłem kolego o matach do 100-150zł albo o tych wielkich bazowych tylko o porządnej macie moja waży niecały kilogram i ma wymiary małego śpiwora po zrolowaniu i złożeniu wszak jest to model ekspedycyjny ale było warto zainwestować w taki komfort :rock:
Obrazek Czy daleko oni....?
kuszi
Status: Offline

Re: tour de Polska:)

Post autor: kuszi »

Wiadomo ze wysokiej jakosci sprzet kosztuje, ale jest tez trwalszy i wygodniejszy, a przedewszystkim zajmuje czesto mniej miejsca niz ten tani "jednorazowy".
Wszystko zalezy jak czesto zamierzamy z tego korzystac i jakim sianem dysponujemy, tylko jeszcze nie tak dawno 4 osobowy namoiot pochlanial caly bagaznik fiata 125 i wazyl z pińcet kilo, a wiara i tak jezdzila pod namioty i bylo fajnie.
Wazne zeby jezdzic i miec co wspominac z podrozy, czasem ze plecy napierdzielały od szyszek hehe.
pozdro 600.
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: tour de Polska:)

Post autor: Antek »

kuszi pisze:Wiadomo ze wysokiej jakosci sprzet kosztuje, ale jest tez trwalszy i wygodniejszy, a przedewszystkim zajmuje czesto mniej miejsca niz ten tani "jednorazowy".
Wszystko zalezy jak czesto zamierzamy z tego korzystac i jakim sianem dysponujemy, tylko jeszcze nie tak dawno 4 osobowy namoiot pochlanial caly bagaznik fiata 125 i wazyl z pińcet kilo, a wiara i tak jezdzila pod namioty i bylo fajnie.
Wazne zeby jezdzic i miec co wspominac z podrozy, czasem ze plecy napierdzielały od szyszek hehe.
święta racja kolego :rock:
Obrazek Czy daleko oni....?
Awatar użytkownika
Kożuch
Posty: 3443
Rejestracja: 11 maja 2008, 17:11
Motocykl: Virago 750,VL 1500,CB1300,XV1900, FJR1300
Lokalizacja: Poznań Góra
Wiek: 48
Status: Offline

Re: tour de Polska:)

Post autor: Kożuch »

Antek pisze:Kożuch "mata samodmuchająca" nie oznacza że się sama nadmuch do odpowiedniej twardości
wiem wiem, ale po tym materacyku to stwierdzam, że chyba będzie bardziej "wdzięczna".
Obrazek
ODPOWIEDZ