Wyciek uszczelka puszcza

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
Domo
Status: Offline

Wyciek uszczelka puszcza

Post autor: Domo »

Witam w jednej mojej virce na tylnym cylindrze od strony stacyjki widać że sączy się olej powolutku bo powolutku ale coś tam idzie z tąd moje pytanie czy po zmianie oleju z polsyntetyka na mineral pomoże to coś? Obecnie jest Castrol Power 10 W 40 a jak mineral to jaki ?
Awatar użytkownika
alonso
Posty: 1996
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 12:28
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Wyciek uszczelka puszcza

Post autor: alonso »

mineral taki sam.10/15 w 40/50.A czy pomoże...Może być bardziej gęsty ale trudno powiedzieć.i tak jak na 94 rocznik to ci sie dziwie że półsynt lejesz.
Ja mam teraz chyba 15w40 mineral i sączy sie też niestety
Domo
Status: Offline

Re: Wyciek uszczelka puszcza

Post autor: Domo »

Ale moglby ktos podac mi linka na allegro jaki dokladnie lejecie i nie chce tez zeby sprzeglo mi sklejał jakies wasze testy i opinie :) a i czy np 15 W 40 widza sa tylko do aut żadnego takiego przy ktorym pisze 4T nie znalazlem do motory znalazlem 20w40 wiec moje pytanie czy taki co do puszek lejecie w motor ?:)
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Wyciek uszczelka puszcza

Post autor: kyller »

Domo pisze:Witam w jednej mojej virce na tylnym cylindrze od strony stacyjki widać że sączy się olej powolutku bo powolutku ale coś tam idzie z tąd moje pytanie czy po zmianie oleju z polsyntetyka na mineral pomoże to coś? Obecnie jest Castrol Power 10 W 40 a jak mineral to jaki ?
skad sie sączy ?
Awatar użytkownika
jojo80
Posty: 401
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 23:05
Motocykl: yamaha virago 535' 2YL. 46ps.91'
Lokalizacja: wadowice
Wiek: 43
Status: Offline

Re: Wyciek uszczelka puszcza

Post autor: jojo80 »

Domo,
Domo pisze:pomoże to coś?
pomogło by moze ,zacznij jakies znaki interpunkcyjne stawiać. nie czepiam się,wcale. tylko zle się czyta takie posty=niezrozumiale. osobiscie mam 535. z 91.' olej motul 5100. polsyntetyk. zero wyciekow. sprzęgło nowe nie skleja. stare slizgało, tarcze odbiegały od normy znacznie.
by jezdzic trzeba zyć...
ODPOWIEDZ