Wartości luzów zaworowych w XV 750 4FY '92

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
Dzejkob750
Status: Offline

Wartości luzów zaworowych w XV 750 4FY '92

Post autor: Dzejkob750 »

Jak w temacie... Wszędzie szukałem na forum i miałem problem ze znalezieniem. Czy ktoś z użytkowników (albo jakaś motocyklowa alfa i omega :wink: ) XV 750 4FY rok produkcji '92 może podać wartości luzów zaworowych ssących i wydechowych? Będę bardzo wdzięczny :)
marceli5555
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, 08:09
Motocykl: Yamaha Virago XV 750
Lokalizacja: śląsk
Status: Offline

Re: Wartości luzów zaworowych w XV 750 4FY '92

Post autor: marceli5555 »

ssący 0,07-0,10 a wydechowy 0,15 na zimnym silniku oczywiście
Awatar użytkownika
madey
Posty: 304
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:35
Motocykl: Virago XV 750 '93
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wartości luzów zaworowych w XV 750 4FY '92

Post autor: madey »

na forum jest to podane nawet z podziałem na dwie serwisówki różniące się pod względem podawanych wartości nieznaczne. Jest nawet dokładny, szczegółowy opis ze zdjęciami jak dokonać samodzielnie regulacji. Wystarczy tylko zadać sobie odrobinę trudu i poszukać, a nie dublować tematy.
Dzejkob750
Status: Offline

Re: Wartości luzów zaworowych w XV 750 4FY '92

Post autor: Dzejkob750 »

marceli5555 pisze:ssący 0,07-0,10 a wydechowy 0,15 na zimnym silniku oczywiście
Dzięki za pomoc :)

[ Dodano: Wto Kwi 20, 2010 5:14 pm ]
madey pisze:na forum jest to podane nawet z podziałem na dwie serwisówki różniące się pod względem podawanych wartości nieznaczne. Jest nawet dokładny, szczegółowy opis ze zdjęciami jak dokonać samodzielnie regulacji. Wystarczy tylko zadać sobie odrobinę trudu i poszukać, a nie dublować tematy.
Night of the fight, you might feel a slight sting. That's pride fucking with you. Fuck pride! Pride only hurts... it never helps. You fight through that shit 'cause a year from now, when you kickin' it in the Caribbean, you gonna say to yourself, "Marsellus Wallace was right" :lol: Tato, nie zabijaj :D
ODPOWIEDZ