jakie spodnie

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
Marek73
Posty: 5138
Rejestracja: 05 września 2007, 08:51
Motocykl: była Virago 750 jest CZARNY WALDEK
Lokalizacja: Kotla
Wiek: 51
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: Marek73 »

kingsajz pisze:Przystępne ceny i wykonanie też ok!
Potwierdzam. Też mam od nich cały komplet.
Awatar użytkownika
tosemja
Posty: 304
Rejestracja: 03 lutego 2008, 16:31
Motocykl: ex xv 535, teraz VL 1500
Lokalizacja: Częstochowa/ Wrocław
Wiek: 39
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: tosemja »

Mnie sie udalo kupic w lumpeksie, czarne, wiazane, z niezbyt grubej skóry, wydaje mi sie ze grubosc idealna (troszke rozdarte w kroku na szwie, ale juz oddane do zszycia) za 10 zł :grin:
Problem to ja mam bo nie moge nic znalezc dla mojej dziewczyny. Ma 153 cm wzrostu, szczupla i najlepiej by bylo chyba w dziale dzieciecym czegos na nia szukac :???:
Jak spodnie sie znajdzie mniej wiecej pasujace zawsze mozna troszke przerobic. Gorzej bedzie z kurtka... Nie stac nas na szycie na miare bo wiadomo jak to ze studentami jest, zawsze kasy brakuje...
Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka !
Awatar użytkownika
StesiU
Posty: 1244
Rejestracja: 04 września 2007, 15:10
Motocykl: WSK 125
Lokalizacja: Trzebnica
Wiek: 40
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: StesiU »

no tak szycie na miare w Radomiu to troche odpada :neutral:
pozostaje motobazar, dobrze ze przynajmniej cieplo bedzie to mi kończyny nie odmarzna przy przymiarkach :mrgreen:
Nie ma pogody nie na motocykl sa tylko zle ubrani motocyklisci.
kumacha
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: kumacha »

Nie martw sie Stesiu nie będziesz sam. Ja też mam zamiar w niedziele spędzić tam trochę czasu wiec mam nadzieje ze sie spotkamy (przy stoisku z ciuchami) :razz:
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: wwwolti »

no to będzie nas 4 :) jeszcze tosemja no i ja :)
pozdr
Wojtek
Awatar użytkownika
jarrett80
Posty: 373
Rejestracja: 05 września 2007, 10:04
Motocykl: ZZR1200
Lokalizacja: Radomsko
Wiek: 44
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: jarrett80 »

Hmm,a czemu nikt nie wspomina o odzieży firmy Tarbor? Ja mogę ją polecić z czystym sumieniem. Ceny są rozsądne, co do jakości z mojej strony absolutnie żadnych zastrzeżeń, więc może warto pomyśleć o tej firmie.

Pozdrawiam.
Ktokolwiek myśli, że życie jest sprawiedliwe, jest fałszywie poinformowany - John F. Kennedy
warrior_trooper
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: warrior_trooper »

dono pisze:Stesiu to już nie wiem co lepsze, bo ja to mam torchę uda "przypakowane" :wink: i też problem :mrgreen:
ja w moich prostych sie mieszcze bez problemu a tez mam uda jak to okresliles 'przypakowane' coz taka natura :mrgreen: co mieśnie to mieśnie :razz: chociaz spodni od kilku miesiecy na sobie nie mialem.....
Awatar użytkownika
Dono
Posty: 2464
Rejestracja: 19 listopada 2007, 17:46
Motocykl: 1100 '91
Lokalizacja: Iskrzyczyn-Skoczów
Wiek: 40
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: Dono »

hehe no to nic nie mówię ale wiesz jak to może być po zimie :mrgreen:
"Verba volant, scripta manent" (słowa ulatują, pismo zostaje).
bogo
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: bogo »

ej ej to moj temat .. koledzy :nazdrowie:
Awatar użytkownika
gabo
Posty: 58
Rejestracja: 23 grudnia 2007, 12:33
Motocykl: XV 750 '94
Lokalizacja: Cieszyn
Wiek: 48
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: gabo »

Zobacz te, są stosunkowo nie drogie i dorze wykonane - mój znajomy ma takie.
http://allegro.pl/item314700811_spodnie ... motor.html
MuSStaFFa
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: MuSStaFFa »

tosemja pisze:Mnie sie udalo kupic w lumpeksie, czarne, wiazane, z niezbyt grubej skóry, wydaje mi sie ze grubosc idealna (troszke rozdarte w kroku na szwie, ale juz oddane do zszycia) za 10 zł :grin:
Problem to ja mam bo nie moge nic znalezc dla mojej dziewczyny. Ma 153 cm wzrostu, szczupla i najlepiej by bylo chyba w dziale dzieciecym czegos na nia szukac :???:
Jak spodnie sie znajdzie mniej wiecej pasujace zawsze mozna troszke przerobic. Gorzej bedzie z kurtka... Nie stac nas na szycie na miare bo wiadomo jak to ze studentami jest, zawsze kasy brakuje...
Moja Kasia tez ma 154...ale kupilismy w lumpexsie..za 25 zl....i mam super kobite w Koninie... co przerabia wszystko na miare...dolozylismy 30 zl i ma super spodnie za 55zl...Jak ktos potrzebuje moge dac namiary do kobity..naprawde zna sie na rzeczy.. i nie jednego pana i kobietke na Moto juz ubrala.... POLECAM ...a ceny smieszne....

ps. jak chcesz poczytac o ubieraniu kobiuetki na moto w dziale dziecicym w TESCO.. to wejdz do tematu.. "co zrobilem dzis przy......" i zobacz moje 2 tamte posty.. :-) narqa...
Awatar użytkownika
tosemja
Posty: 304
Rejestracja: 03 lutego 2008, 16:31
Motocykl: ex xv 535, teraz VL 1500
Lokalizacja: Częstochowa/ Wrocław
Wiek: 39
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: tosemja »

Ja tez 2 dni temu ubralem w spodnie moja dziewczyne. Problem jest ten sam co ma MuSStaFFa. Basia ma 153 cm wzrostu i za cholere nic na nia nie pasuje. Fajne skorzane spodnie z lumpeksu za 49 zł daly rade. Trzeba je tylko troche skrocic i bedzie super.
Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka !
krakers
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: krakers »

A co sadzicie o tych Spodniach S-03, Kurtkę K-02 też tam kupiłem, skóra jest dobrej jakości. Więc myślę że i porteczki też będa dobre.
A może ktoś napisze na co zwracać uwagę przy zakupie :?: :motorcycle:
Awatar użytkownika
StesiU
Posty: 1244
Rejestracja: 04 września 2007, 15:10
Motocykl: WSK 125
Lokalizacja: Trzebnica
Wiek: 40
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: StesiU »

polecam firme Tarbor, dzis odebrałem od nich spodnie, jednym slowem super, uszyte na miare, nawet sa kilka cm dluższe niz im podałem :)
kupilem model S-11
Nie ma pogody nie na motocykl sa tylko zle ubrani motocyklisci.
elvizz
Posty: 148
Rejestracja: 21 stycznia 2008, 13:40
Motocykl: Vstar 1100
Lokalizacja: puławy
Wiek: 45
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: elvizz »

spodnie kupywałem w radomiu w "ledmar"
i jestem zadowolony, wiązane po bokach, fajna skórka
i gościu który to prowadzi całkiem w porządku. jak sie dobrze pogada to można troche urwać z ceny
polecam
teraz czeka mnie zakup kurtki dla żony
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 492
Rejestracja: 03 kwietnia 2008, 15:27
Motocykl: XV1900
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 57
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: Marecki »

Podobnie jak niektórzy koledzy mam mały problem z dopasowaniem spodni ,
tu za ciasne, tam za luźne :)
Chciałem kupić proste spodnie :
w Tarborze to byłby wzór S-04
http://www.tarbor.pl/index.php?mode=oferta&kat=2
lub w Cobra-Motor spodnie standard
http://www.cobra-motor.com/
ale jak portki pasują mi w tyłku to już w pasie ledwo mogę się dopiąć i to tylko na wydechu :)

I tu pytanie do posiadaczy spodni wiązanych - czy w takim przypadku wiązane portki idzie jakoś lepiej dopasować ?
np. S-03 z Tarboru ?
Pozdrawiam
Marek
Obrazek
Awatar użytkownika
robson
Posty: 1891
Rejestracja: 04 września 2007, 15:13
Motocykl: VIRAGO 1.1
Lokalizacja: Lędziny
Wiek: 50
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: robson »

No powiedzmy tak.Spodnie skórzane zazwyczaj każdy ma luźniejsze i w pasie i w tyłku,a to dlatego żeby nie piły w pasie podczas jazdy.Ja np. Używam szelek nie stosuję paska z tego względu że spodnie są ciężkie i spadają pasek dodatkowo uwiera.Za ciasne spodnie nie możesz mieć bo nie wsiądziesz na motocykl i nie za krótkie bo będzie ci podwiewało lepiej je lekko podwinąć przy chodzeniu,standardowo długość spodni najlepiej zmierzyć siadając na motocykl a jeżeli nie masz motocykla przy sklepie dodaj spokojnie 4cm dłuższe.
Jedyną ochroną motocyklisty jest jego ROZUM !!!
Marcin
Posty: 2153
Rejestracja: 04 września 2007, 17:27
Motocykl: Póki co nie ma
Lokalizacja: Koluszki
Wiek: 44
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: Marcin »

Marecki pisze:I tu pytanie do posiadaczy spodni wiązanych - czy w takim przypadku wiązane portki idzie jakoś lepiej dopasować ?

Kupiłem na motobazarze spodnie z Cobry wiązane. Można nogawki spokojnie dopasować (zciągniesz trokami po bokach i będzie git). W piątek kupiłem troszkę większe, ale jak w domu przymierzyłem były jednak troszkę luźne (do tego jeszcze się rozciągną). W sobotę wymieniłem na takie w sam raz przylegające do ciała.
Obrazek
Awatar użytkownika
pestek
Posty: 2023
Rejestracja: 04 września 2007, 12:19
Motocykl: XV535 '95
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: pestek »

Ja mam wiązane ale trochę za szerokie wyszły (szyte na mnie były :) )ale znalazłem plus tego; a nawet dwa:
- moje piszczałki wyglądają lepiej niz gdyby były w opiętych spodniach
- mogę swobodnie zakładać na jeansy, co sprawia ze mogę byc szybko w cywilu ;) i w zimne dni sie przydaje
Zanim napiszesz pierwszą wiadomość przeczytaj REGULAMIN (kliknij tu)
_______________________________
HARM
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: HARM »

Plumek
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: Plumek »

Odwiedziłam dziś firmę w Chełmku: Centrum Skórzane.
Oto moje wrażenia:
tak wielu fasonów i rozmiarów odzieży skórzanej, a w dodatku damskiej - nie widziałam w żadnym sklepie jeszcze :) Pomierzyłam sobie troszkę różnych ciuszków i butków :) Oczywiście butów, które mnie się podobały, nie robią mniejszych! Damski rozmiar robią od nr 38, a ten jeszcze zawyżony:( A że to kowbojki, to jeszcze większe... Ech...
No dobra, o spodniach miało być :)

Zatem pomierzyłam sobie różne ciuszki (głównie kurtki i kamizelki) i przyznać muszę, że byłam mocno zaskoczona - o dziwo - bez problemu był na mnie rozmiar (a nie same eski dla anorektyczek rozmiaru nastolatek) - czułam się jak w C&A hehe. W dodatku, każdy rozmiar można dodatkowo dopasować do figury (wiadomo - czasem ktoś ma cośtam nie takie od idealne formy), np. wąska talia, duże biodra; duży biust, małe biodra... Rękawki można odpowiednio skrócić... A jeśli chodzi o spodnie dla osób, którym coś tu brakuje, czegoś tam ma nadmiar - wezmą miarę i w tydzień uszyją :) W cenie takich samych z półki :) Dziewczyny się tak uwijały, że aż mi głupio było, że kupiłam tylko rękawiczki bez palców hehe Ale może spadnie jakaś kaska z nieba i porcięta sobie zamówię (w końcu nie na darmo Wasze moralizatorskie posty czytałam...).

O - takie dżinsy skórzane ;)
Obrazek

Z plecionką po bokach też są, no ale nie każdy w tym dobrze wygląda ;) Ja nie heh

Atmosfera w sklepie - fantastyczna. Kawkę można wypić, pogadać, poprzymierzać - cywilne ciuchy też są - można rodzinę zabrać na niedzielna wycieczkę (bo mają czynne i w niedzielę!), można sobie domówić jakieś dodatki do ciucha - np. ćwieki.
Ceny mają wyższe niż w Cobrze (prawie o 100% :(), ale dla niewymiarowych ludzi to czasami konieczność, żeby ktoś miarę zdjął i uszył. W dodatku bez dopłaty! Można sobie też np. różne kolorki skóry (np. pod kolor moto) w kurtkę wsadzić, o!
flashmaniac
Posty: 92
Rejestracja: 06 lutego 2011, 14:56
Motocykl: 535,Drag1100,FJR1300
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiek: 44
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: flashmaniac »

Dziś oglądałem spodnie wiązane w Lumpeksie.
Wyglądają jak nowe rozmiar pasuje ale jest jedno ale.

Ta skóra jest nietypowa. Inna niż skóra wszystkich spodni i kurtek które oglądałem.
Jest trochę ciemniejsza i nie taka gładka. Gość sam nie wiedział co to za skóra
ale mówił że jest bardzo poszukiwana :) Ale ja sprzedawcom nie wierze bo nieraz zostałem zrobiony w balona. Dlatego pytam was.
Co to mogła być za skóra ? (żałuje że fotki nie zrobiłem)
Awatar użytkownika
Greg43
Posty: 1438
Rejestracja: 19 grudnia 2010, 17:39
Motocykl: Virago 750 , RS 1700
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 57
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: Greg43 »

Ja polecam Ci spodnie firmy Ledmar z Radomia ,współpracują z wieloma sklepami moto w Polsce,ja mam od nich cały strój i dla mnie jest super szczególnie wykonanie i rodzaj skóry. Pozdrawiam
Grzegorz

GRUPA KUJAWSKA
flashmaniac
Posty: 92
Rejestracja: 06 lutego 2011, 14:56
Motocykl: 535,Drag1100,FJR1300
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiek: 44
Status: Offline

kupiłem spodnie wiązane 4Biker - nowe

Post autor: flashmaniac »

Kupiłem wreszcie spodnie wiązane 4Biker dokładnie takie jak tutaj:
4-biker.pl/classic.html

Pas jest regulowany od 88 do 91cm.
Dla mnie rozmiar pasa to 88. Ale wyregulowanie pasa do 88 cm to pozostaje chyba tylko w teorii :) Po maksymalnym ściśnięciu rzemyków i tak pas jest zawszę większy niż 88.
Pozostaje chyba tyko związać czarnym sznurowadłem sam pas żeby było tak jak
potrzeba:)
Awatar użytkownika
gpz
Posty: 160
Rejestracja: 20 września 2010, 18:19
Motocykl: virago XV 750 1994
Lokalizacja: okolice łańcuta/kraków
Wiek: 34
Status: Offline

Re: jakie spodnie

Post autor: gpz »

a jak się zapatrujecie o bezpieczeństwo? bo wiadomo, skóra fajna, ale raczej bez protektorów spodnie są i w razie "W" trochę może boleć... bo przetrzeć to się skóra nie przetrze raczej. A tekstylia wyglądają gorzej, ale bezpieczniejsze są, bo mają protektory. idealnie była by skóra z protektorami, ale to znowu nijak wygląda.. co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ