Ktoś może plecić uczciwego mechanika?

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
Maxximus2
Status: Offline

Ktoś może plecić uczciwego mechanika?

Post autor: Maxximus2 »

Witam! Nie cieszyłem się długo moją Yamahą... w miesiąc zrobiłem dwa tyś. kilometów no i oczywiście jeździło się wspaniale lecz do czasu. Silnik gdy podjechałem pod dom pracował idealnie bez żadnych podejrzanych dźwięków wyłączyłem go no i kiedy znowu po godzinie chciałem go odpalić rozrusznik przekręcił kilka razy tłokami a z silnika dobiegł metaliczny dzwięk stukot czegoś jakby coś się w nim rozpadło. Zapaliła się kontrolka oleju no na tym koniec.
Moje pytanie do kolegów z Poznania i z okolic czy ktoś ma godnego polecenia mechanika który zajrzy do środka? Myślę, że czeka mnie remont silnika a chciałbym w miarę szybko postawić motor na nogi.
Awatar użytkownika
Redneck
Posty: 1412
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 23:09
Motocykl: Yamaha XTZ750 ST
Lokalizacja: UK, Coventry
Status: Offline

Re: Ktoś może plecić uczciwego mechanika?

Post autor: Redneck »

adam-663828786

swoj warsztat ma na ma ul. maciejkowej 1.

powiedz ze jestes od filipa od virago-bedzie wiedzial o co chodzi (i chyba juz jakies znizki daje :razz: ).

tu masz mapke:
http://mapy.zumi.pl/?loc=Pozna%F1%2C+Maciejkowa+1

kilku znajomych juz bylo, z forum byl jeszcze jeden uzytkownik z forum i nie slyszalem zlego slowa. co do terminow to w sezonie ciezko jest zrobic cos na szybko-juz troche mial maszyn po szlifie itp..
Maxximus2
Status: Offline

Re: Ktoś może plecić uczciwego mechanika?

Post autor: Maxximus2 »

Serdeczne dzięki za kontakt. Motorek od wczoraj stoi właśnie tam na warsztacie no i z niecierpliwością czekam na diegnozę...
ODPOWIEDZ