regulacja zaworów xv250

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
kamirsen
Status: Offline

regulacja zaworów xv250

Post autor: kamirsen »

Panowie czy ma toś z was opis regulacji zaworów w xv250? kiedys potrafiłem rozebrać maulcha na części naprawić i złożyć i zastanawiam czy sam wyreguluje zawory w mojej xv250 no i jakie wartosci powinny posiadac luzy.
pozdrawiam

[ Dodano: Sro Lip 21, 2010 11:10 am ]
Panowie czy nie macie jakiegoś czytelnego prostego opisu?
seba
Posty: 41
Rejestracja: 26 marca 2010, 14:55
Motocykl: Kawa
Status: Offline

Re: regulacja zaworów xv250

Post autor: seba »

Po angielsku może być? Serwisówka strona 81 (do ściągnięcia w dziale Download), ewentualnie: rabiator.de/data/english/inspekt/e_ventil.htm
kamirsen
Status: Offline

Re: regulacja zaworów xv250

Post autor: kamirsen »

dzieki za info. przeczytałem w serwisówce i mam tylko jedno pytanie jak ustawie znaki odpowiednio na T dla przedniego cylindra i na kreske na tylny cylinder to w danym ustawieniu sprwadzam i ustawiam luz zaworowy na obu zaworach czyli ssacym i wydechowym? czyli w jednej pozycji np T dla przedniego cylindra ustwaiam oba zawory?
pytam dla pewności bo kiedyśjak ustawiałem w maluchu to ustawiało sie w górnym ustawieniu zaworu.
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: regulacja zaworów xv250

Post autor: Blunio »

kamirsen pisze:sie w górnym ustawieniu zaworu.
Ustawiaj oba zawory cylindra w Górnym Martwym Punkcie Tłoka. Oczywiście w suwie sprężania.
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
ODPOWIEDZ