Odzież L&J

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
Grabcio
Posty: 12
Rejestracja: 19 stycznia 2009, 10:49
Motocykl: 535
Lokalizacja: Warszawa Gocław
Wiek: 47
Status: Offline

Odzież L&J

Post autor: Grabcio »

Ma ktoś może doświadczenia z tą firmą, szczególnie z trwałością
Szczególnie chodzi mi o komplet z aukcji nr 1144718378 lub 1151152306
Warto kupić taki zestawik czy darować sobie - cena wydaje mi się atrakcyjna ??
Liczę na Waszą opinię
pzdr Grabcio
Husky
Status: Offline

Re: Odzież L&J

Post autor: Husky »

Rzuć okiem na adrenaline, cenowo podobnie skompletujesz a ludzie sobie chwalą. Ten komplet pewnie nie będzie zły ale przeważnie problemy są z zamkami, nie szczelnością albo pocisz sie jak nie wiem co itp w kurtkach no name, kiedyś się skusiłem na coś takiego podobnego i żałowałem... i ta nazwa sklepu ... odzież na motor :frustrated:

... daruj sobie :mrgreen:
Bazyl Wspaniały
Posty: 77
Rejestracja: 04 maja 2010, 00:29
Motocykl: w trakcie budowy...
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Odzież L&J

Post autor: Bazyl Wspaniały »

No ja też się właśnie nad tym zastanawiam i chyba raczej kupię. Biorę dla siebie i żonki.
Rydzyk fizyk, jak przetestuję to opiszę jak się sprawuje (jak nie zapomnę :neutral: )
Dostałem ją pod opiekę, mam nadzieję, że zostanie na stałe :D
Awatar użytkownika
Wiesiek222
Posty: 45
Rejestracja: 07 września 2009, 20:52
Motocykl: XV750,XL600RM,K-750
Status: Offline

Re: Odzież L&J

Post autor: Wiesiek222 »

Mam ramoneskę tej firmy i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Tylko tyle, ze to skora...
Bazyl Wspaniały
Posty: 77
Rejestracja: 04 maja 2010, 00:29
Motocykl: w trakcie budowy...
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Odzież L&J

Post autor: Bazyl Wspaniały »

No ciuchy dotarły, pierwsze wrażenia ok. Trzeba tylko wywalić wszystkie ochraniacze i jest git :D
W jeździe jeszcze nie sprawdzałem bo leje (miał być również test w deszczu, ale nie w ulewę :D)
Póki co jest ok, wywietrzniki, kieszenie i wogóle to jak leżą.


[shadow=red]1000 km później[/shadow] ... :wink:

Ogólne wrażenia nadal ok. Kurtka fajnie chroni przed wiatrem i deszczem, jeżdżę w koszulce i kurtce i jest ciepło (wypróbowane przy temp 19 stC w nocy).
Spodnie też fajne, tylko kiedy jest ciepło to szybko przyklejają się do kolan, ale nic dziwnego, w tym miejscu są najgrubsze (gąbkowe wkłady).
Mi zaczeło być w tym kpl wygodnie po wywaleniu wszystkich ochraniaczy poza naramiennikami. Z ochraniaczami też w sumie ok, ale człek czuje się nieco jak robocop :lol: > No ale albo bezpiecznie albo wygodnie.
W sumie polecałbym ten kpl.
Ostrzegam, że nie jest to materiał nieprzemakalny. Jechałem w deszczu i niby nie przemokło, ale nogawki na które leciała woda spod przedniego koła (z tylnego raczej ciężko aby na nogawki woda leciała :lol: ) przemokły :neutral:
Jeśli się dobrze rozmiary dobierze to bardzo fajnie leżą, fajne są rzepy w pasie i połączenie na plecach kurtki ze spodniami za pomocą suwaka (zapominamy o pasie nerkowym).
Sumując ciuchy warte ceny i uwagi.[/fade]
Dostałem ją pod opiekę, mam nadzieję, że zostanie na stałe :D
ODPOWIEDZ