Jak uruchomić to cholerstwo.

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
gajdud
Status: Offline

Re: Jak uruchomić to cholerstwo.

Post autor: gajdud »

Motorock. Masz pewnie razcję tylko że nie mam ani czasu ani ochoty czekać aż temperatura będzi epowyżej 15. Poza tym nawet jak będzi w południe te całe 15 to o 5 rano jak jade do pracy jest zwykle około 6-7 stopni. Motor da mnie to 1. Frajda, 2. ucieczka od korków, 3 . Coś innego niż ciągłe podrózowanie samochodem. Poza tym nie mogę pogodzić się z tym że kasa wyjechała do mechanika a w zamian dostałem czasowo sprawny pojazd. Zwróć uwagę że pisze o nieszczelnym przewodzie paliwowym to po pierwsze. Po drugie o podejrzewaniu niepalącego pierwszego cylindra. Nie ma znaczenia czy mam rację czy nie ale cóż w warsztacie nie było napisu ... "po odejściu od kasy reklamacji nie przyjmuje się" tak było tylko w LIBERTY Motors w Łodzi. Pojechałem na wymianę opony z tyłu - w zeszłym roku - i zrobili tylko że nie wyważyli bo ... nie centrują koła. Śmieszne no nie. Tak więc jestem zadowolony że dziś zdobyłem swój K2 i nie zmieni to decyzji o konieczności wizytu reklamacyjnej u mechanika.
Awatar użytkownika
ayo007
Posty: 1207
Rejestracja: 12 września 2007, 21:51
Motocykl: yamaha virago 1100
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Jak uruchomić to cholerstwo.

Post autor: ayo007 »

..tak jest, mechanika nękaj ile sie da, a ja dalej obstawiam swiece, w innym moim poscie pisałem jak sprawdzić własciwie iskre , wiec moze jeszcze to zobacz..jak cos to na priv..
Virago 1100,na razie starczy..:)
ODPOWIEDZ