dekielek 1100

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
kemot27
Status: Offline

dekielek 1100

Post autor: kemot27 »

Mam pytanko drodzy forumowicze. Pewnie dla was głupie i banalne , ale nie chce czegos spieprzyc dlatego wole zapytac :oops: Chodzi mi oten dekielek z prawej strony bodajze od filtru powietrza, jak go się ściaga???Czy to sie odkreca , czy wysuwa czy podważa, czy wyszarpuje, jak to mówia niemcy keine anung :pomocy:
Awatar użytkownika
chicken
Posty: 561
Rejestracja: 01 lutego 2008, 12:25
Motocykl: xv 1000, cbr 1100 xx, komar
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 47
Status: Offline

Re: dekielek 1100

Post autor: chicken »

Witam, o ile się nie mylę ktoś już poruszał ten temat. Nie wiem dokładnie jak jest w 1100 ale w 1000 wygląda następująco: musisz odkręcić, poluzować opaski na przewodach gumowych tak abyś mógł je zsunąć, następnie musisz odkręcić całą puszkę z filtrem dwie albo trzy śruby ( chyba dwie ) mocowanie filtra do ramy, potem odkręcasz dwie śruby trzymające dekielek i już masz dostęp do filtra.
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 2226
Rejestracja: 22 października 2007, 19:52
Motocykl: 1100, 92r. OGAR 200
Lokalizacja: Święta Anna
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: dekielek 1100

Post autor: Adam »

dokładnie jak napisał chicken , najpierw te gumowe rurki, później odkręcasz całą puszkę i dopiero ją rozkręcasz na pół :drunksmile: miłej zabawy
Awatar użytkownika
Marek73
Posty: 5138
Rejestracja: 05 września 2007, 08:51
Motocykl: była Virago 750 jest CZARNY WALDEK
Lokalizacja: Kotla
Wiek: 51
Status: Offline

Re: dekielek 1100

Post autor: Marek73 »

Broń Boże nie ciągnij na siłę!!! Wydaje mi się, że jest to tak samo zamontowane jak w 750, tak więc potrzebujesz imbusa do wykręcenia dwóch śrub po prawej i lewej stronie (lekko na górze) tej puchy, a następnie śrubokrętem odkręć śrubę zaciskającą obejmę na tubie doprowadzającej powietrze do gaźników. Następnie od wewnętrznej strony wykręć kolejne dwie śrubki i jesteś przy filtrze.
kemot27
Status: Offline

Re: dekielek 1100

Post autor: kemot27 »

dzieki chłopaki wielkie za pomoc, bo jeszcze przez moja głupote zrobiłbym krzywdę mojej bejbe :mrgreen:
ODPOWIEDZ