MODUŁ Do virazki 750

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
mrjupi
Status: Offline

MODUŁ Do virazki 750

Post autor: mrjupi »

Witam mam taki maly problem ze swoim motorkiem, mianowicie padl mi modul w virago 750. Podobno jest on rozbieralny ale niestety na elektronice sie nie wyznaje. Mam pytanie czy oplaca sie go naprawiac czy moze kupic inny (nie mowie ze nowy), i czy bedzie pasowal od innego jak ma takie same kostki. Na allegro znalazlem od yamahy fzr 600 i czy bedzie pasowal czy bedzie jakis problem?
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: MODUŁ Do virazki 750

Post autor: kyller »

ja w elektronice to cienki bolek jestem ale IMHO niie bedzie pasowal moduł działa w ten sposob ze zlicza obroty wału (ewentualnie inne paramtery) i w odpowiednim momencie w zlezniosci od predkosci obrotowej silnika ustawia odpowiednei wyprzedzenie zapłonu
z tego wynika ze kazdy silnik musi miec inny modul z tego co wiem to moduł w virówce nie jest skomplikowany.
kolano
Status: Offline

Re: MODUŁ Do virazki 750

Post autor: kolano »

Witam, moduł musi byc do virago i to do konkretnego modelu, musisz ściagnąć bak i odczytać z modułu oznaczenia bedzie to J4t00... . Do starszego modelu xv750 mam taki moduł, wiec jak cos to sie dogadamy. Pozdrawiam.
mrjupi
Status: Offline

Re: MODUŁ Do virazki 750

Post autor: mrjupi »

kolano pisze:Witam, moduł musi byc do virago i to do konkretnego modelu, musisz ściagnąć bak i odczytać z modułu oznaczenia bedzie to J4t00... . Do starszego modelu xv750 mam taki moduł, wiec jak cos to sie dogadamy. Pozdrawiam.
Kolego ja mam Virago z 1986 roku i jest to wersja kanadyjska, narazie dalem to do dobrego elektronika u siebie, ale i tak ile chcialbys za taki modul ?
pedros85
Status: Offline

Re: MODUŁ Do virazki 750

Post autor: pedros85 »

dzwon do "olek motocykle" w dizmarze albo w ŚM bedziesz mial gdzies numer, i dzwon tak ze 5 razy np raz dziennie przez 5 dni i sie pytaj o cene , mi jak szukałęm modułu do maximki powiedzieli za 4 razem 180 z wysyłka to od razu zamopwilem, nadmienie ze jak dzwonilem pierwszy raz to mi powiedzieli 350 zeta:P tylo trzeba za kazdym razem trafic na innego typa jeszcze ale to raczje nie problem:P
kolano
Status: Offline

Re: MODUŁ Do virazki 750

Post autor: kolano »

mrjupi pisze:
kolano pisze:Witam, moduł musi byc do virago i to do konkretnego modelu, musisz ściagnąć bak i odczytać z modułu oznaczenia bedzie to J4t00... . Do starszego modelu xv750 mam taki moduł, wiec jak cos to sie dogadamy. Pozdrawiam.
Kolego ja mam Virago z 1986 roku i jest to wersja kanadyjska, narazie dalem to do dobrego elektronika u siebie, ale i tak ile chcialbys za taki modul ?
Myslę,że moduł powinien pasowac do Twojej virazki, pochodzi on z virago po wypadku rok 83, kupiłem sobie taka na części, ale moja na której jezdzę nie chce sie psuć więc posprzedawałem juz większośc , zostawiłem sobie miedzy innymi rozrusznik i własnie moduł. Sprzedam go za 250zl przesyłka gratis. Jesli Cię interesuje to podaj maila wyslę zdjecia modułu. Pozdrawiam
mrjupi
Status: Offline

Re: MODUŁ Do virazki 750

Post autor: mrjupi »

Na szczescie elektronik uratowal mi modul podobno byla jakas pierdola do wymiany wymienil i mam chodzi nareszcie pozdrawiam
ODPOWIEDZ