ŁOŻYSKA przedniego koła

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
BORYS 69
Status: Offline

ŁOŻYSKA przedniego koła

Post autor: BORYS 69 »

Witam!
Czy ktoś wymieniał łożyska przedniego koła w 750-tce. Szukałem w sklepach internetowych, bez skutku (w LARSONIE nie ma i tylko na specjalne zamówienie ) :cry: . Może ktoś zna normalne oznaczenie tych łożysk tzn np. 6204 2RS lub wymiary gabarytowe to może się coś dobierze z SKF-u lub innej firmy. Z góry dziękuję za pomoc!!!! :motorcycle:
jari
Status: Offline

Re: ŁOŻYSKA przedniego koła

Post autor: jari »

6204 2RS to normalne oznaczenie W sklepach typu Prema spokojnie dostaniesz takie łożyska ... Ja wymieniałem w zeszłym sezonie
Piasek(XV535)
Status: Offline

Re: ŁOŻYSKA przedniego koła

Post autor: Piasek(XV535) »

BORYS 69 pisze:Witam!
Czy ktoś wymieniał łożyska przedniego koła w 750-tce. Szukałem w sklepach internetowych, bez skutku (w LARSONIE nie ma i tylko na specjalne zamówienie ) :cry: . Może ktoś zna normalne oznaczenie tych łożysk tzn np. 6204 2RS lub wymiary gabarytowe to może się coś dobierze z SKF-u lub innej firmy. Z góry dziękuję za pomoc!!!! :motorcycle:
Jak nie maja nabitego oznaczenia to zwymiaruj je dokładnie suwmiarką i daj znać... Dysponuję katalogami łozysk tocznych to po wymiarach dojdę pod jakim oznaczeniem występuje ono w sprzedaży... (aczkolwiek bywały i takie, których polskie normy w ogóle nie obejmowały...)
BORYS 69
Status: Offline

Re: ŁOŻYSKA przedniego koła

Post autor: BORYS 69 »

To trzeba mieć farta :idea: , nie mając wogóle pojęcia jakie łożyska są montowane do przedniego koła okazało się że to właśnie to, które podałem jako przykład oznaczenia. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!!! :motorcycle:

[ Dodano: Pon Kwi 14, 2008 3:53 pm ]
Jak nie maja nabitego oznaczenia to zwymiaruj je dokładnie suwmiarką i daj znać... Dysponuję katalogami łozysk tocznych to po wymiarach dojdę pod jakim oznaczeniem występuje ono w sprzedaży... (aczkolwiek bywały i takie, których polskie normy w ogóle nie obejmowały...)
Odpowiedź jari 6204 2RS wystarczy aby kupić w sklepie potrzebne łożyska, ale i tak dzięki za chęć pomocy!!. :bravo:

[ Dodano: Pią Kwi 18, 2008 8:51 pm ]
jari pisze:6204 2RS to normalne oznaczenie W sklepach typu Prema spokojnie dostaniesz takie łożyska ... Ja wymieniałem w zeszłym sezonie
Myślałem że jest to oznaczenie łożyska do przedniego koła, więc takie zakupiłem :grin: Po rozwbraniu koła okazało się , że łożyska są za duże :frustrated: , a prawidłowe łożysko ma oznaczenie 6302 :motorcycle:
ODPOWIEDZ