Zawieszenie przod

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
urbi79
Status: Offline

Zawieszenie przod

Post autor: urbi79 »

Witam!
Mialem nieszczelne amortyzatory przednie i musialem wymienic zimeringi, teraz musze zalac plyn i nie wiem dokladie ile go powinienem wlac.
Czy znajdzie sie osoba, ktora mi pomoze?

z gory dziekuje
Urbi
Hirem
Posty: 132
Rejestracja: 25 listopada 2007, 13:36
Motocykl: była Virago 535 94 r.
Lokalizacja: Leszno/koło Błonia
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Zawieszenie przod

Post autor: Hirem »

Pewnie ktoś ci pomorze ,po to mamy forum. Jest tylko jeden warunek - wejdż przez Powitalnię.
Nieważne dokąd, ważne jak .......!
Awatar użytkownika
KoSS
Posty: 2657
Rejestracja: 04 lutego 2008, 19:17
Motocykl: VARADERO XL1000V '99
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Zawieszenie przod

Post autor: KoSS »

Poszukaj tematu Lagi
"Czasami wychodzi lepiej niż planujesz" - pomyślał mąż, gdy rzucił młotkiem w kota, a trafił w żonę.


http://www.studio-kom.pl
http://www.szafa-malolata.pl
mrjupi
Status: Offline

Re: Zawieszenie przod

Post autor: mrjupi »

Koledzy mam taki malutki problem, mianowicie przy hamowaniu gdy wpadne na nierownsci dobijaja mi lagi, zauwazylem ze nie sa pompowane co trzeba z tym zrobic kupic nowe czy da sie to naprawic ??
Awatar użytkownika
chicken
Posty: 561
Rejestracja: 01 lutego 2008, 12:25
Motocykl: xv 1000, cbr 1100 xx, komar
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 47
Status: Offline

Re: Zawieszenie przod

Post autor: chicken »

Musisz zalaś około 375ml w każdą, jeżeli dobrze złożyłeś to nie powinny dobijać. Pojeździj trochę powinno byś ok :rock:
demid
Status: Offline

Re: Zawieszenie przod

Post autor: demid »

w 750 dokladnie wlewa sie 396ml
w 535 jest 228ml
a w 1100 jest 372ml
i to dokladnie tyle ma byc a nie na oko....

co do dobijania...
olej do wymiany- on tez sie zuzywa... mozna tez przy wyjechanych sprezynach wlac gestszy- normalnie jest W10 i mozna go zmienic na W15 lub W20
jesli to nic nie pomoze... a nie chce sie wydawac 500zl na sprezyny mozna dorobic tulejki ok 2cm pod sprezyny(zewzane z 2 stron zeby ladnie weszly i nic nie latalo)- taki patent ma znajomy i ladnie smiga- ja pewnei bym te sprezyny jednek wymienil bo to jednak niebezpieczne jest jak juz zawieszenie dobija bo za chwile mozna lezec jak sie przyczepnosc skonczy
mrjupi
Status: Offline

Re: Zawieszenie przod

Post autor: mrjupi »

dzieki koledzy poprostu bylem ciekawy a dzisiaj zaobserwowalem ze nie dobijal i nie wiem czy to zalezne jest jak mocno hamuje aha nie ma efektu nurkowania , wiadomo troche sie przychyli ale nie tak zeby odrazu widziec asfalt z kilku centymetrow
:rock:
ODPOWIEDZ