Już sam niewiem :(

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Szymi2008
Posty: 50
Rejestracja: 01 października 2008, 18:56
Motocykl: Yamaha virago 535
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiek: 33
Status: Offline

Już sam niewiem :(

Post autor: Szymi2008 »

Panowie szykuje się powoli do sezonu i musze kupić oponke na tył,Olej silnikowy,olej do kardany i akumulator . Co do akumulatora to wiem że musze kupić Yuasa O olej do kardany mam dylemat czy kupic markowy motula czy na stacji shella?? Olej silnikowy kompletnie niewiem po waszych wypowiedziach jaki ma kupić :( motor ma przekulane 45 tys. jest to potwierdzony przebieg ,moje trasy głównie to odcinki ok 200 km kolega mówi mi żeby wlać mineralke najzwyklejszą ale szkoda mi troche motoru :( Aha i niewiem jaką opone kupić jezdze główie w słoneczne dni i w deszczu staram się nie jeżdzić Prosze was o porady bo robie zakupy od miesiąca i co chcwile zmieniam decyzje bo brak mi wachowej pomocy :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: Już sam niewiem :(

Post autor: -waldi- »

akumulator wcale nie musi być Yuasa :D tylko trzeba dbać o aku.

Olej do silnika wlej motula i nie kombinuj z półsyntetykami czy innymi cudami - mineralny i już. Do kardana zwykły przekładniowy zgodny z wymogami.
Na oponie nie oszczędzaj bo kupisz tanią, będzie OK, ale zniknie na przykład po 10tyś km(hidenau), lub zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie -kup oponę porządną np: metzeler
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
Szymi2008
Posty: 50
Rejestracja: 01 października 2008, 18:56
Motocykl: Yamaha virago 535
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiek: 33
Status: Offline

Re: Już sam niewiem :(

Post autor: Szymi2008 »

Dzięki :D Za szybką odpowiedz , Już robie zakupy
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ