GUBI ISKRE NA WYSOKICH OBROTACH POMOCY !!!!

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
mrjupi
Status: Offline

GUBI ISKRE NA WYSOKICH OBROTACH POMOCY !!!!

Post autor: mrjupi »

Wiatm , mam problem taki jak w temacie czyli jak odpale virazke na wolnych obrotach ladnie przeskakuje iskra natomiast gdy odkrece manetke gubi mi iskre ;/ nie wiem czy to moze byc spowodowane, aha dodam ze dzieje sie to na przednim cylindrze, pomozcie mi bo sezon sie juz dawno zaczal a ja musze sie droczyc z moja wirowka
Awatar użytkownika
ayo007
Posty: 1207
Rejestracja: 12 września 2007, 21:51
Motocykl: yamaha virago 1100
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Wiek: 56
Status: Offline

Re: GUBI ISKRE NA WYSOKICH OBROTACH POMOCY !!!!

Post autor: ayo007 »

..przełóż swiece, i zobacz, czy tak samo dzieje się na tej drugiej..to na początek.
Virago 1100,na razie starczy..:)
Unix
Status: Offline

Re: GUBI ISKRE NA WYSOKICH OBROTACH POMOCY !!!!

Post autor: Unix »

moze problem z ladowaniem, na wyzszych obrotach nasze virazki maja wieksze zapotrzebowane na prad - wiec gdy alternator / regulator napiecia nie dziala poprawnie pojawia sie gubienie iskry. Ale na poczatku sprawdz swiece, a potem przejdz do poziomu ladowania.
Awatar użytkownika
ZWIERZAK
Posty: 1028
Rejestracja: 04 listopada 2007, 13:57
Motocykl: VIRAGO 750 83'
Lokalizacja: Lachowice
Wiek: 35
Status: Offline

Re: GUBI ISKRE NA WYSOKICH OBROTACH POMOCY !!!!

Post autor: ZWIERZAK »

Tak jak piszą koledzy wyżej. Sprawdź świece bo miałem ten sam problem i były to świece.
"Ludzie nie latają, bo nie wierzą, że potrafią. Gdyby nie pokazano im kiedyś, że mogą pływać, do dziś wszyscy by się topili po wrzuceniu do wody"-William Wharton "Ptasiek"
mrjupi
Status: Offline

Re: GUBI ISKRE NA WYSOKICH OBROTACH POMOCY !!!!

Post autor: mrjupi »

Juz doszedlem co to bylo, to czego najbardziej sie obawialem modul, ale dalem sobie z nim rade jeden kondensator sie odlutowal, dopiero pod lupa zobaczylem :rock:
Awatar użytkownika
ZWIERZAK
Posty: 1028
Rejestracja: 04 listopada 2007, 13:57
Motocykl: VIRAGO 750 83'
Lokalizacja: Lachowice
Wiek: 35
Status: Offline

Re: GUBI ISKRE NA WYSOKICH OBROTACH POMOCY !!!!

Post autor: ZWIERZAK »

To fajnie że się udało. Ja też z początku stawiałem na moduł, ale w sumie dobrze że u mnie były tylko świece padnięte :rock:
"Ludzie nie latają, bo nie wierzą, że potrafią. Gdyby nie pokazano im kiedyś, że mogą pływać, do dziś wszyscy by się topili po wrzuceniu do wody"-William Wharton "Ptasiek"
ODPOWIEDZ