Yamaha Virago XV750 55R

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
Kolcjusz
Posty: 391
Rejestracja: 26 marca 2008, 11:40
Motocykl: VTX1300, SHL M11 :)
Lokalizacja: Ząbki
Status: Offline

Yamaha Virago XV750 55R

Post autor: Kolcjusz »

Witam,
Może ktoś oprócz mnie ma do czynienia z Yamahą Virago XV750 - oznaczenie ramy 55R mój egzemplarz jest 1986 r. Problem polega na tym, iż podzespoły zastosowane w tej wersji są z deka inne niż standardowo (np. mam gaźniki Hitachi a nie jak to zazwyczaj bywa Mikuni). generalnie w żadnym miejscu w necie przy próbie robienia zakupów nie da się jej poprawnie skatalogować a co za tym idzie zakupy mogą być nietrafione... może ktoś ma np. serwisówkę do tego modelu.. ???
krakers
Status: Offline

Re: Yamaha Virago XV750 55R

Post autor: krakers »

Spokojnie mój model to 1RT i też nigdzie nie mogę odszukać :frustrated: Z tym że moja wer. to chyba Canada. I na forum też nikt nie wiedział ? Podpasuj sobie jakąś wer.

I jeszcze jedno Do Admina >>> wydaje mi się że ten temat powinien być w dziale Ogólne <<<
marceli5555
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, 08:09
Motocykl: Yamaha Virago XV 750
Lokalizacja: śląsk
Status: Offline

Re: Yamaha Virago XV750 55R

Post autor: marceli5555 »

Panowie ,gdzie te oznaczenie ramy jest? moją naklejke na główce ramy niestety linki powycierały tak że jest nieczytelna ,na ramie oprócz numeru nic więcej nie ma ,chyba że coś przegapiłem
Awatar użytkownika
Kolcjusz
Posty: 391
Rejestracja: 26 marca 2008, 11:40
Motocykl: VTX1300, SHL M11 :)
Lokalizacja: Ząbki
Status: Offline

Re: Yamaha Virago XV750 55R

Post autor: Kolcjusz »

Normalnie powinna być to końcówka nr ramy
ODPOWIEDZ