nowy wydech pytanie !

Dodatki i przeróbki do Virago
siwy99
Posty: 48
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 22:46
Motocykl: virago 1100
Lokalizacja: Krasnystaw
Status: Offline

nowy wydech pytanie !

Post autor: siwy99 »

Witam wszystkich ! troche szperałem na naszym forum i bardzo mi się spodobał dzwięk i wygląd wydechu vance & hines classic II ,mam pytanie gdzie mozna dokupić nowe kolanka tak aby pasował mi taki wydech bez kombinacji ,tłumiki sobie zamówię za wielką wodą ale nie wiem gdzie moge dostać kolanka ! te które posiadam teraz to jest jakaś kombinacja ,obecnie są zainstalowane wydechy silver tail ale są ciche i zniszczone ponadto ktoś je żle zainstalował ,dolny nie jest w lini tylko trochę przesunięty ,
Czy ktoś się orientuje gdzie mogę zamówić takie kolanka żeby mieć cały komplecik ?
pozdrawiam siwy99 (nowy)
Grzegorz
Awatar użytkownika
Niedziel
Posty: 271
Rejestracja: 04 września 2007, 00:30
Motocykl: Virago 1100 96
Lokalizacja: Warszawa/kołobrzeg
Wiek: 45
Status: Offline

Re: nowy wydech pytanie !

Post autor: Niedziel »

Kupując dostajesz przednie kolanko w komplecie , zostaje tylko to tylne oryginalne i to jest dopasowane do V&H
Obrazek
siwy99
Posty: 48
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 22:46
Motocykl: virago 1100
Lokalizacja: Krasnystaw
Status: Offline

Re: nowy wydech pytanie !

Post autor: siwy99 »

wielkie dzięki !!! super wiadomość ,czy wiesz w jaki sposób złozyć zamówienie i dokonac płatności ? podobno potrzebna jest jakaś uszczelka dodatkowo ?
Pozdrawiam siwy99
Grzegorz
Awatar użytkownika
Niedziel
Posty: 271
Rejestracja: 04 września 2007, 00:30
Motocykl: Virago 1100 96
Lokalizacja: Warszawa/kołobrzeg
Wiek: 45
Status: Offline

Re: nowy wydech pytanie !

Post autor: Niedziel »

tak uszczelkę musisz kupić osobno pomiędzy, tylne kolanko a wydech i z tym przy zakładaniu jest największy problem , sprawdź czy łączniki są dobrze oczyszczone wewnątrz czy niema na nich bruzd jak sa to wyczyść zanim uszkodzisz uszczelkę.Jak czytaszpo angielsku to odnajdę ci stronę gdzie gościu pisze jak sam zakładał bo instrukcja jest jaka jest. Ale dasz rade ja sam zmieniałem. Co do zamówienia to musiałbyś mieć kogoś w stanach kto ci to wyśle bo chyba do polski bezpośrednio nie wysyłają.
Obrazek
siwy99
Posty: 48
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 22:46
Motocykl: virago 1100
Lokalizacja: Krasnystaw
Status: Offline

Re: nowy wydech pytanie !

Post autor: siwy99 »

Dzięki za odp. mam siostrę stryjeczną w stanach więc nie powinno być problemu z wysłaniem ,chciałem zapytać gdzie w stanach zamawiać czy może masz adres e-mail i gdzie zamówić tą uszczelkę ?
Pozdrawiam siwy99
Grzegorz
ODPOWIEDZ